@c. Ronaldo: Acel preview e de pe site-ul oficial, nu de pe gsp. Se pricepe careva sã "prelucreze" poza aia și sã facã o schițã a tricoului?
Mie îmi place cum aratã, atât cât se poate deduce. Dacã schimbã și fontul de pe spate, va fi mai în mod sigur mai reușit decât cel actual. Da' am impresia cã nu e simetric, dungile fiind în numãr par (adicã în mijloc sunt 2 și nu una singurã), ceea ce mã cam dezamãgește.
Faza interesantã e cã se vor pune în vânzare și echipamentele originale de joc, în magazinele Nike și magazinul oficial.



