FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament 2008/2009

«145678»
bogd4n24.07.2008 13:54

asa e.. uitati-va atent pe tricou.. scrie cu litere mari si sper sfarsit se vede un ..ANK.. si nu se vede niciun fundal alb :noexpression: chiar e atat de greu de distins? :smile:

MALDINI24.07.2008 14:40

Uitati-va mai atent ca in poza cu Mirel , scrie : citibank nu citifinancial ;)

Tz3pI24.07.2008 15:04

Si daca va veti uita mai jos la reclama aia, la banner, nu mai scrie citifinancial, ci citibank.

1on24.07.2008 15:22

@Tz3pI:

 

Ci bãiet diștept. Nota 11 de la mine. :kisstogether:

FC_STEAUA_194725.07.2008 08:43

picture2sy1.png

 

Superbe! Tricoul de acasa are short si sosete albastre, arata bestial de tot. Imi place ca a disparut uratania aia alba in spatele sponsorului, arata mult mai bine. Sunt curios ce font or sa foloseasca, sper sa fie unul facut de Nike si nu ce am avut in ultimii doi ani.

bodanelu25.07.2008 08:55

chiar imi plac tricourile. Sper sa fie si fontul pe masura tricourilor. Vedem acum la 12 la prezentarea jucatorilor...

c.ronaldo1725.07.2008 09:02

Pe spate sunt dungi?

1on25.07.2008 09:07

Sper sã fie și pe spate. Fontul sper sã fie schimbat. O idee bunã cã o sã fie puse în vânzare tricouri largi, nu mulate.

Totuși, tot echipamentul 2004-2006 mi-a rãmas la inimã. Poate și pentru cã am avut performanțe atunci.

bodanelu25.07.2008 09:13

@1on din ce am vazut eu la conferinta de presa, au si zis ca cele din magazine au croiala normala, nu mulate cum sunt cele ale jucatorilor.

FC_STEAUA_194725.07.2008 09:19
@1on din ce am vazut eu la conferinta de presa, au si zis ca cele din magazine au croiala normala, nu mulate cum sunt cele ale jucatorilor.

 

Au adaugat ca in vanzare or sa fie puse si tricourile originale mulate (numai ca o sa fie mult mai scumpe, normal) insa amandoua sunt facute din acelasi material.

 

Un lucru nasol pentru suporterii care nu isi permit sa cumpere originalul este ca pe tricourile replica o sa apare tot citifinancial si chiar pe cel de acasa o sa fie si dreptunghiul ala urat alb :confused:

 

In schimb, tricourile pe care jucatorii or sa le poarte or sa fie superbe. Bravo tuturor celor care au colaborat pentru ele. Mai am doar o speranta, ca font-ul sa fie unul pe masura si nu o gluma. Sper sa fie si dungi pe spate si ca numele si numerele sa fie scrise in alb si nu in galben.

DelPiero1025.07.2008 10:06

Nu-mi vine sa cred...astea sunt noile tricouri ale Stelei?Magnifice...acu' ramane ca si jucatorii sa se ridice la nivelul lor...

stelistul stelist25.07.2008 10:09

ce este asa magnific o copie a tricourilor barcelonei???

Marius25.07.2008 10:17

Nu stiu unde vezi tu ca sunt copie a Barcelonei. Dungile verticale ros-albastre nu sunt trade mark catalan. Apoi, nuantele de culoare difera in mod vizibil de cele ale Barcelonei, daca nu ma insel chiar si numarul de dungi difera.

 

Deci, care copie? :wacko:

 

P.S. Argaseala ar fi spus azi ca nu exista nicio cruce pe tricouri, se pare ca au fost doar niste.... vise gazetaresti.

bijoux_bz25.07.2008 10:18
ce este asa magnific o copie a tricourilor barcelonei???

 

 

nu e nicio copie. seamana doar pt ca are acelasi nr de dungi verticale. nici macar nu au aceleasi culori; la maneci difera total

stelistul stelist25.07.2008 10:47

e o nuanta mai deschisa in rest nimic diferit...

DelPiero1025.07.2008 10:55
ce este asa magnific o copie a tricourilor barcelonei???

Eu chiar nu vad o copie a echipemanetului Barcelonei!Unde vezi u asemanarea?

MoWeed25.07.2008 10:56

Tricoul ala in dungi arata frumos, bine ca numele sponsorului nu mai e scris pe fundalul ala alb.

Nu stiti vreunu dungile sunt si pe spate?

Ma bucur si ca tricourle replica vor fi de calitate superioara....

stelistul stelist25.07.2008 11:11

bine ma is autentice , doar ca si jijel al nostru a zis ca o sa fie ca a barcelonei , bine cu mici moificari.

dar de ce sa jucam si noi cu 9 dungi cum are barca , de ce nu am jucat noi intai dungi si apoi barca?

noua ne place sa avem totul la indemana , sa nu mai ne punem creierul la bataie

Marius25.07.2008 11:12
e o nuanta mai deschisa in rest nimic diferit...

 

tu nu vezi bine? sau altfel, tu stii cum arata tricourile Barcelonei?

 

LE: stelistule stelist, asta e un template al firmei NIKE, NU ARE LEGATURA CU Barcelona. Numara tu cate dungi au tricourile lui Inter. Sau de ce nu zici ca avem tricouri ca ale celor de la Inter? Doar pentru ca nu sunt aceleasi culori? Template-ul e acelasi, putin personalizat pentru fiecare echipa in parte.

stelistul stelist25.07.2008 11:15

inchei dicutia aici..

nu stiu nimic , le stiti voi pe toate si gata

STOP

!!!

DelPiero1025.07.2008 11:22

Pai nu stii mah!Tricourile chiar nu semana!Acu' ce vina are Barca ca(,) culorile sunt aprox. aceleasi? :smile:

c.ronaldo1725.07.2008 11:26

Cred ca ar trebui niste tricouri cu carouri, culori mov-portocalii, si gluga la spate ca sa fim noi originali, nu stelistule care esti tu stelist?

se7en25.07.2008 11:35

astept niste poze mai bune ca sa pot comenta exact si sa vad si fonturile intai, dar pana acum arata surprinzator de bine.

1on25.07.2008 11:35

Toate tricourile în dungi verticale, subțiri, roș-albastre seamãnã între ele :blink:

xDaJACKALx25.07.2008 11:51

Asa arata echipamentele Barcei de anul asta

 

barcelona0809homenikeshkw1.th.jpg

 

Asa ca nu imitam pe nimeni.

«145678»