Baieti, calm.
Oamenii de la Nike au cu siguranta oameni mult mai competenti care realizeaza modele de tricouri. Ideea este ca ei lucreaza dupa indicatiile primite de la club. Asadar, daca Steaua a cerut un model de tricou in dungi ros-albastre, ei au venit cu mai multe modele, din care reprezentantii clubului au ales. La fel cu echipamentul de deplasare. Daca Steaua a cerut unul verde, nu putea Nike sa vina cu tricou alb, doar pentru ca asa arata mai bine.
P.S. Deocamdata nu stim cum vor arata, doar banuim.

