Sper sã aibe dungi și pe spate, nu doar pe fațã, ca acum. Cât privește al doilea echipament, eu am spus acum 2 ani cã s-ar cuveni sã fie alb cu dungi roș-albastre. În orice caz, lucrurile sunt decise. Nu mai poate fi schimbat nimic. Atâta sper ca fonturile de pe spate sã fie mai serioase, nu ca cele actuale (și am destule motive sã cred cã vor fi schimbate de vreme ce mai mult ca sigur MM cu gusturile lui manelistice le-a ales, cred, pentru cã, de cum a ajuns el la Urziceni, cum și-au pus și ei fonturi asemãnãtoare).
http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...=4080&st=40
http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...=4080&st=60
http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...=4080&st=80 ![]()
Totuși, echipamentul care mi-a plãcut mie cel mai mult și mi-a rãmas în suflet a fost cel din perioada 2004-2006.
ªtie cineva de ce tricourile Nike vândute nu sunt identice ca model cu cele de joc? (tricourile 2004-2006 erau diferite la guler iar cele 2006-2008 nu au dunga roșie de pe mâneci)








