FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1596061626364»
Joga Bonito14.02.2009 12:35

Happy Valentine's day, Adda! Sa fii iubita!

 

ADDA PRINTZESA14.02.2009 13:14

Happy Valentine`s Day si tie dragule si la toti indragostitii!

Sa fiti iubiti !

hai ca incep eu sa va iubesc,sper ca restul sa imi urmeze exemplul ;

 

 

I LOVE Steaua!!!

 

:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

 

 

Sunt asaaaaa indragostita.....................!!!

puyol14.02.2009 21:34

hmm, daca iubesti asa mult Steaua... ti-as dedica finalul unui cantec impotriva rapidistilor dar apoi voi fi considerat cam dur asa...

ADDA PRINTZESA16.02.2009 19:12
hmm, daca iubesti asa mult Steaua... ti-as dedica finalul unui cantec impotriva rapidistilor dar apoi voi fi considerat cam dur asa...

 

 

 

Mda ,asa ca lasa!

Prea luati voi totul in serios:Nu mai poate omul sa saca o gluma sau sa spuna o prostie !

Hai,va pup!

Joga Bonito20.02.2009 19:11
Mda dragule ai noroc ca sunt intr-o dispozitie foarte buna(am permis de conducere de azi)

 

...si pana la urma ai reusit sa omori pe cineva?

Le reseau pansant20.02.2009 21:19
hai ca incep eu sa va iubesc,sper ca restul sa imi urmeze exemplul ;

 

Sa ne iubesti pe rand, ca asa toti odata ca nu stiu daca rezisti cat esti tu de "printesa".

 

Joga Bonito26.03.2009 21:55
...si pana la urma ai reusit sa omori pe cineva?

 

adda cred ca e la puscarie. mi-ar placea si mie sa fiu captiv intr-o inchisoare plina de femei. sunt curios daca rezist o luna de zile facand sex odata la 5 minute.

ADDA PRINTZESA27.03.2009 13:41

Draga, da tu ce droguri ei de ai fantezii de felul asta?Chiar ti-ai dori asa ceva?....si eu as fi curioasa sa vad cat rezisti! :P:rolleyes:

Azzido27.03.2009 14:42

sa vezi sau sa simti pe propria piele ? :yes:

puyol27.03.2009 14:52

eu cred ca vrea sa simta pe propria p...

Le reseau pansant27.03.2009 17:14
Draga, da tu ce droguri ei de ai fantezii de felul asta?Chiar ti-ai dori asa ceva?....si eu as fi curioasa sa vad cat rezisti! :P:rolleyes:

acum intreb si eu, de ce te intereseaza asa de mult rezistenta? vrei sa faci o comparatie cu clientii tai?

puyol27.03.2009 17:36

eu cred ca ea e clienta... :D

Joga Bonito27.03.2009 19:09
Draga, da tu ce droguri ei de ai fantezii de felul asta?Chiar ti-ai dori asa ceva?....si eu as fi curioasa sa vad cat rezisti! :P:rolleyes:

 

Ne intalnim si studiem fenomenul, poate il punem pe "reseau" sa imortalizeze momentul... sa fim toti trei convinsi si multumiti.

puyol27.03.2009 19:16

adda, dar tu, ce zici,te-ar tenta sa intri cateva zile intr-o inchisoare de barbati?

braveheartstar04.04.2009 11:12
sunt singura?

 

nu esti singurica... :steag_cruce_invers:

 

te pup nemtzoaico

Joga Bonito05.04.2009 19:48
nu esti singurica... :steag_cruce_invers:

 

te pup nemtzoaico

 

hai plimba ursul, moldovene! Adda se lasa pupata numai de mine si de axl.

axl05.04.2009 19:55

Ba, esti beat ca un magar albanez.

braveheartstar05.04.2009 19:59
hai plimba ursul, moldovene! Adda se lasa pupata numai de mine si de axl.

 

ce tzaran prost esti frate..scuza-ma,dar tind sa cred ca esti putin slow la minte si sa vezi...esti si gelos :)) ai trait numai din relatii pe internet sa inteleg,labagiu retard ..palteste o proasta de prostituata sa te atinga ..mortzii matii care injuri baietii Duminica dimineatza pe site-uri si mata face crucea mare in biserica pt binele familiei tale

 

oricum,te respect frate stelist rosu in obraji si albastru in gura

axl05.04.2009 20:02

Daca esti mocofan. Acuma chiar ca plimbi ursu.

Adrian05.04.2009 20:05

Noa haideti ma, ziceti...

 

Plm sa votam... il banam pe Mel Gibson asta sau nu?

 

Joga Bonito...depui plangere?:))

Joga Bonito05.04.2009 20:05

moldovene, daca esti anti-Becali ... te iert! jur pe onoare mea nepatata! in caz contrar il mituiesc pe Aditza cu o sticla pe whiskey si ai supt poponetul.

axl05.04.2009 20:06

L-am banat eu ma.

Joga Bonito05.04.2009 20:10
L-am banat eu ma.

 

pai atunci tu ai 60% pe adda si eu 40%, iar moldoveanul il folosim pe post de supozitor.

Adrian05.04.2009 20:10

Axl e un nemernic :|

 

Eu voiam sa il banez :|

axl05.04.2009 20:12
Eu voiam sa il banez :|

Tu esti un gogoman si te misti in reluare. Plm, a injurat de mame si mai stai sa faci sondaje?

«1596061626364»