FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«12364»
ADDA PRINTZESA07.05.2008 20:57

Da-ti-mi voie sa ma prezint,ma numesc Adda:sunt noua in forum dar stelista de cand ma stiu.Locuiesc in Germania si imi lipsesc foarte mult meciurile Stelei si felul cum am sarbatorit de fiecare cand a castigat.Ar fi dragut daca mi-ati da un semn cand aveti timp!

andyro07.05.2008 20:57

Mori !

axl07.05.2008 20:58

Singurica, singurica?

ADDA PRINTZESA07.05.2008 21:02

da

George Stan07.05.2008 21:05

se muta la caterinca :)

Marius07.05.2008 21:08

asl pls :blush:

AdrianUltras2507.05.2008 21:09

o adresa de mesager ceva?

 

hicinci?

 

nu?

 

nimic?

Marius07.05.2008 21:13

haicinci, numai daca ai poza in chiloti si cu cagula.

axl07.05.2008 21:19

Lasati fata in pace, e din Germania.

metzzz08.05.2008 03:49

ai zis ca sa iti dam un semn. Spre exemplu as putea sa imi misc un deget , ce zici ?

 

:thumbup: uite pentru tine misc 2 degete

novac08.05.2008 04:22

Pfff, ce golani :laugh:

Marius08.05.2008 04:34

Adda, nu-i asculta pe astia. Nu stiu ce ti-a spus in PM dar sa stii ca axl nu te ich liebe dich-este...

bodanelu08.05.2008 06:40

tza.. golanilor

ADDA PRINTZESA09.05.2008 00:24

BUNA!DORMITI ?

ADDA PRINTZESA09.05.2008 00:26

sunt singura?

c.ronaldo1709.05.2008 04:09

auzi axl.. singurica fata :wub:

bodanelu09.05.2008 07:08
sunt singura?

pai esti sau nu esti?

benzina09.05.2008 09:50

ce nebunie !

axl09.05.2008 10:09

Adda, cand mai intri pe-aici sa-mi dai si mie un sms.

Fane_casieru'09.05.2008 10:11

Adda cand mai intri pe aici da-i si lui Axl un sms :tongue:

bodanelu09.05.2008 10:15

si un telefon

Stanici09.05.2008 11:10

Adda,, daca esti "printesa", ai vreo legatura de rudenie cu "voievodul"?

Marius09.05.2008 11:12

ADDA, cand mai intri, dupa ce ii trimiti un sms lui axl, sa-mi trimiti si mie 5249 de euro. Vreau sa-mi iau Calibra :wub:

axl09.05.2008 11:14

Nu, nu, trimite-i lu' Marus un sms, mie trimite-mi 5000 de euroi sa-mi iau 1975 Beneteau KERLOUAN.

Marius09.05.2008 11:19

Nu ADDA!

 

Printeso, eu vreau banii... Calibra 1995, motor 2000 cmc, turbo :wub: , kit sport din fibra de carbon, rosie :wub:

«12364»