Da-ti-mi voie sa ma prezint,ma numesc Adda:sunt noua in forum dar stelista de cand ma stiu.Locuiesc in Germania si imi lipsesc foarte mult meciurile Stelei si felul cum am sarbatorit de fiecare cand a castigat.Ar fi dragut daca mi-ati da un semn cand aveti timp!
