FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1234564»
axl11.05.2008 19:16

ADDA PRINTZESA Cauta ceva... Astazi, 10:13 PM

 

 

Svegliati principessa, aici sunt.

ADDA PRINTZESA11.05.2008 19:18

buna la toata lumea!

lucvald-190211.05.2008 19:31

degajati terenul !!! ...dupa vorba , dupa port cred ca e minora cu pedigree :)))

dangeor11.05.2008 19:41

ai aparut?

Marius11.05.2008 19:43

Buna printes-o :yeahh:

Joga Bonito12.05.2008 16:32

Maruse, dc seamna cu gagica din reclama asta:

 

 

te sfatuiesc sa fugi!

ADDA PRINTZESA12.05.2008 23:55

Buna raritatilor!Glumeti mai sunteti voi!Tot asa mai departe,faceti bine,ce faceti!!!!!!!!!!!!Imi plac barbatii cu simtul umorului dar nu uitati unde este limita.Va salut cu respect si ma aplec in fata mintilor voastre luminate.SALUTARE!!!

axl13.05.2008 00:05

Te-am pupat.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 00:28

axl ?

 

hai mai ca sunt obosita,am avut o zi grea.Nici un salut,nici un nimic?

 

va pup, noapte buna si vise placute

Marius13.05.2008 04:33
Va salut cu respect si ma aplec in fata mintilor voastre luminate.SALUTARE!!!

 

Sa-mi *** una! Minti luminate? Te apleci? :laugh: :laugh: :laugh:

metzzz13.05.2008 04:36

AHAHAHAHHA prea tare topicul asta , care ti`ai facut ma multiacount =))

Buna printes-o :yeahh:

 

Da si tu un semn :))

Marius13.05.2008 04:39

Bai metzzz, tu de ce nu dormi mah la ora asta?

bodanelu13.05.2008 07:18

ADDA te rog eu, nu-i lua placerea lui Marius de a se apleca. Gaseste altceva :)

AdrianUltras2513.05.2008 08:58

Chicken butt!

 

 

chicken.gif

metzzz13.05.2008 09:01
Bai metzzz, tu de ce nu dormi mah la ora asta?

am fost la munca ma :)))

da tu ??? cei cu tine ???

ADDA inca mai asteptam un semn de la tine :thumbsup:

Marius13.05.2008 09:07

Eu astept un :wave: de la printesa

bossy13.05.2008 11:11

Buna printes-o,ai primit multe semne acuma da si tu inapoi.

Uite sunt plin de semne :yeahh:

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:19

Buna ziua frumosilor!

axl13.05.2008 11:19

Buna sa-ti fie inima, printeso.

Marius13.05.2008 11:20

Ce faci regin-o?

bossy13.05.2008 11:22

Stai pe tron?

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:24

nu ,pe tron am stat dupa cafea

Marius13.05.2008 11:24

Constipata?

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:24

Glumetilor

Marius13.05.2008 11:25

Chiparoaso!

«1234564»