ADDA PRINTZESA Cauta ceva... Astazi, 10:13 PM
Svegliati principessa, aici sunt.
ADDA PRINTZESA Cauta ceva... Astazi, 10:13 PM
Svegliati principessa, aici sunt.
buna la toata lumea!
degajati terenul !!! ...dupa vorba , dupa port cred ca e minora cu pedigree
)
ai aparut?
Buna printes-o ![]()
Maruse, dc seamna cu gagica din reclama asta:
te sfatuiesc sa fugi!
Buna raritatilor!Glumeti mai sunteti voi!Tot asa mai departe,faceti bine,ce faceti!!!!!!!!!!!!Imi plac barbatii cu simtul umorului dar nu uitati unde este limita.Va salut cu respect si ma aplec in fata mintilor voastre luminate.SALUTARE!!!
Te-am pupat.
axl ?
hai mai ca sunt obosita,am avut o zi grea.Nici un salut,nici un nimic?
va pup, noapte buna si vise placute
Va salut cu respect si ma aplec in fata mintilor voastre luminate.SALUTARE!!!
Sa-mi *** una! Minti luminate? Te apleci? :laugh: :laugh: :laugh:
AHAHAHAHHA prea tare topicul asta , care ti`ai facut ma multiacount =))
Buna printes-o ![]()
Da si tu un semn ![]()
Bai metzzz, tu de ce nu dormi mah la ora asta?
ADDA te rog eu, nu-i lua placerea lui Marius de a se apleca. Gaseste altceva ![]()
Bai metzzz, tu de ce nu dormi mah la ora asta?
am fost la munca ma
)
da tu ??? cei cu tine ???
ADDA inca mai asteptam un semn de la tine ![]()
Eu astept un
de la printesa
Buna printes-o,ai primit multe semne acuma da si tu inapoi.
Uite sunt plin de semne ![]()
Buna ziua frumosilor!
Buna sa-ti fie inima, printeso.
Ce faci regin-o?
Stai pe tron?
nu ,pe tron am stat dupa cafea
Constipata?
Glumetilor
Chiparoaso!