FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«12345664»
ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:26

Buna AXL! Pe tine vreau sa te salut in mod special,tu esti OK

Marius13.05.2008 11:28

Pe noi nu ne saluti? :unsure: noi suntem naspa?

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:28

Marius daca nu ai fi asa arogant te-as saluta si pe tine in mod special

axl13.05.2008 11:28

Merci, merci, principeso, da' pune o poza cu tine ca sa nu creada baietii astia ca esti doar o naluca a imaginatiei mele bolnave.

Marius13.05.2008 11:30

Gata printeso, sorry.

 

Uite, pentru tine flori.jpg

 

:kisstogether:

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:32

:tongue:

 

Mersi mult!Dragut din partea ta

Marius13.05.2008 11:32

Aroganto!

axl13.05.2008 11:33
Aroganto!

Aroganto cu talent!

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:34

axl o poza o sa-ti trimit dar numai cand o sa fiu sigura ca o vezi numai tu

Marius13.05.2008 11:35
Aroganto cu talent!

 

cikalakacikika... :whistle:

axl13.05.2008 11:35

Super. Ma simt privilegiat, nu e doi ca mine.

bossy13.05.2008 11:37

Cum e vremea prin Bremen? :worthy: printes-o

Aroganta cu talent si cu sarm!

AdrianUltras2513.05.2008 11:39

Si eu vreau pupa!

 

:yes:

 

Merit!

 

:hooray:

 

:yeahh:

Dragoshel13.05.2008 11:42

bleah , ce rost mai are acest topic daca vede numai axl poza??

 

axl, moderatori, frati verzi = vad poza?

Marius13.05.2008 11:43
axl, moderatori, frati verzi = vad poza?

 

WTF? si io' nu? :ohmy:

axl13.05.2008 11:44

Ce poze visati ma? Baaaa, voi aveti ochi de vazut poze? Vedeti-va de ueburile voastre.

bossy13.05.2008 11:44

Asculta-l printes-o pe AdrianUltras25, el merita,se vede pe ochii lui,e foarte plin de pasiune :thumbup:

:yeahh:

Fane_casieru'13.05.2008 11:45
axl, moderatori, frati verzi = vad poza?

 

WTF? si io' nu? :ohmy:

 

 

NU...Tu intri la "neprevazute"

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:46

veniti in Bremen,mergem sa ne bronzam putin.vremea e super

bodanelu13.05.2008 11:46

bataeeeeeeee

AdrianUltras2513.05.2008 11:47

DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

:yeahh:

 

Azi am fost cuminte si am facut un banner :clap:

 

Si deci MERIT!!!

 

:kisstogether:

MoWeed13.05.2008 11:48

Eu zic sa va luptati pentru dreptul de a vedea poza:))

Dragoshel13.05.2008 11:48

lasa-ma asa, ma bronzez la vara la mamaie pa gârlã.

 

Marius, cum frumos ti-a explicat Fane...

axl13.05.2008 11:48

Te-astept ca idiotu' in fata la Mc.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:49

Pe mine?

«12345664»