Buna AXL! Pe tine vreau sa te salut in mod special,tu esti OK
Buna AXL! Pe tine vreau sa te salut in mod special,tu esti OK
Pe noi nu ne saluti?
noi suntem naspa?
Marius daca nu ai fi asa arogant te-as saluta si pe tine in mod special
Merci, merci, principeso, da' pune o poza cu tine ca sa nu creada baietii astia ca esti doar o naluca a imaginatiei mele bolnave.
:tongue:
Mersi mult!Dragut din partea ta
Aroganto!
Aroganto!
Aroganto cu talent!
axl o poza o sa-ti trimit dar numai cand o sa fiu sigura ca o vezi numai tu
Aroganto cu talent!
cikalakacikika... ![]()
Super. Ma simt privilegiat, nu e doi ca mine.
Cum e vremea prin Bremen?
printes-o
Aroganta cu talent si cu sarm!
Si eu vreau pupa!
![]()
Merit!
![]()
![]()
bleah , ce rost mai are acest topic daca vede numai axl poza??
axl, moderatori, frati verzi = vad poza?
axl, moderatori, frati verzi = vad poza?
WTF? si io' nu? ![]()
Ce poze visati ma? Baaaa, voi aveti ochi de vazut poze? Vedeti-va de ueburile voastre.
Asculta-l printes-o pe AdrianUltras25, el merita,se vede pe ochii lui,e foarte plin de pasiune ![]()
![]()
axl, moderatori, frati verzi = vad poza?
WTF? si io' nu?
NU...Tu intri la "neprevazute"
veniti in Bremen,mergem sa ne bronzam putin.vremea e super
bataeeeeeeee
DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
![]()
Azi am fost cuminte si am facut un banner ![]()
Si deci MERIT!!!
![]()
Eu zic sa va luptati pentru dreptul de a vedea poza:))
lasa-ma asa, ma bronzez la vara la mamaie pa gârlã.
Marius, cum frumos ti-a explicat Fane...
Te-astept ca idiotu' in fata la Mc.
Pe mine?