21.08.2009 18:59
Ce vrajeli bagati pe topicul asta ,oameni buni!L-ati alungat si pe Axl si pe toti baietii buni,mare pacat.Ma bucur sa aflu ca Joga nu ma uitat.Dragule ,te-am pooompat si mie imi este dor de tine dar tu vezi ca pe mine nu ma lasa lumea in pace .V-am pupat si ne mai auzim poate inca dupa vreo 6 luni. ![]()
