FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1626364»
ADDA PRINTZESA21.08.2009 18:59

Ce vrajeli bagati pe topicul asta ,oameni buni!L-ati alungat si pe Axl si pe toti baietii buni,mare pacat.Ma bucur sa aflu ca Joga nu ma uitat.Dragule ,te-am pooompat si mie imi este dor de tine dar tu vezi ca pe mine nu ma lasa lumea in pace .V-am pupat si ne mai auzim poate inca dupa vreo 6 luni. forzateaua

The Game21.08.2009 19:58

Ziceti-ne si noua cum vine asta cu "poompatul",ca treaba e mult mai suspecta decat pare....

axl22.08.2009 06:11
L-ati alungat si pe Axl si pe toti baietii buni,mare pacat.

Imi pare bine ca se face distinctie, eu sunt soi rau.

Le reseau pansant23.08.2009 13:07
ne mai auzim poate inca dupa vreo 6 luni.

bine ca nu te mai auzim dupa 6 saptamani ca atunci era mai rau

aquilla01.03.2010 22:59

buna adda, uichend placut

Azzido02.03.2010 02:00

e buna adda...

aquilla06.03.2010 19:37
e buna adda...

 

 

o fi, ca eu unul nu am vazut-o si nici nu prea m-am stresat.

Azzido31.03.2010 06:52
David21.05.2010 16:16

Ati uitat bai de Adda!

pytycrys21.05.2010 17:43

Ochii care nu se vad se uita.... la fundul femeii tale

steaua_radu14.08.2010 01:12

si care este subiectul? :wub:

iNsTiGaToR15.08.2010 13:11

Citeste primele postari...

«1626364»