FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«16061626364»
Adrian05.04.2009 20:14

:(

 

Da' voiam sa radem un pic de el...

 

Stanelu radea :|

axl05.04.2009 20:14
Stanelu radea

Alt gogoman.

Adrian05.04.2009 20:16

:D

 

 

Joga Bonito05.04.2009 20:21

Bai, voi l-ati banat pe nedrept pe moldovean! Sunt siderat, dezgustat si de-a dreptul socat. Inca n-am sunat deloc la 112 si nici vreo cerere n-am completat.

Solidarizez cu victima, libertate de exprimare pt oligofrenii moldoveni!

 

Plm, acuma il inteleg pe cioban. ( sugi **** in continuare Gigi, glumeam. :))) )

Adrian05.04.2009 20:23

tricouri cu "free braveheartstar" cand apar?

1on05.04.2009 20:54
"Distrusu'" de dincolo mai avea si alte calitati decat cea de "moldovean" :bananadance:

 

Mãi flãcãi, bãgaț di samî, cî nu-i sânguru moldoviean di pe-acualiea. :rolleyes:

 

 

Dicât inglez or neamț, franțuz, american, mai ghini, ca mini moldoviean. E drept cã cântecu' era pentru "moldovani", nu pentru "moldovieni" (a dracu' bolșevici, cã iar au ieșit la alegeri).

Azzido06.04.2009 08:45
hai plimba ursul, moldovene! Adda se lasa pupata numai de mine si de axl.

e nemtalau ma. ce stii tu...

 

Noa haideti ma, ziceti...

 

Plm sa votam... il banam pe Mel Gibson asta sau nu?

 

Joga Bonito...depui plangere? :) )

da-i si lui cateve zile, asa de proba

axl06.04.2009 20:24

Ei, ce-ai mai scrie mataluta aicea, un raspuns, o injuratura de mama, o capsuna.

snap0001.jpg

 

 

ADDA PRINTZESA19.04.2009 11:00

Wow !!!Vad ca nu va plictisiti deloc dragilor! :kisstogether:

Sarbatori fericite tuturor!

Forza! fularsteaua2

braveheartstar19.04.2009 15:50
Wow !!!Vad ca nu va plictisiti deloc dragilor! :kisstogether:

Sarbatori fericite tuturor!

Forza! fularsteaua2

 

 

chiar deloc..am de treaba cu baietii astia pe aici :))

dar totul se invarte in jurul tau..chiar ne era dor de tine,ca de nu erai tu nu aveam noi de treaba..in fine,sarbatori fericite si tie acolo unde esti

axl19.04.2009 15:55

Ado, ce mai zici mai fata?

Le reseau pansant19.04.2009 18:05
Ado, ce mai zici mai fata?

ce sa mai zica, tocmai ce dete o tura pe centura la Bremen si s-a intors, obosita putin da mere!

Azzido22.04.2009 04:30

am impresia ca tu ai devenit obsedat de fatuca asta. sincer! altfel nu imi explic cum de o tot ataci atat

braveheartstar22.04.2009 04:52
am impresia ca tu ai devenit obsedat de fatuca asta. sincer! altfel nu imi explic cum de o tot ataci atat

 

 

Nu stiu frate care e problema voastra , serios...Si sa zicem ca as fi obsedat ,sau poate e vb de altceva de care voi habar nu aveti..dc tot comentati? nu ma cunoasteti,nu o cunoasteti..habar nu aveti cine suntem si ce-i cu noi,dar voi comentati..Sincer dpmdv sunteti...dar lasa. Ar trebui sa fiti in locul meu si sa va vedeti cand dati un comment pe forum...aproape ca nu e de ras.

 

In cele din urma ajunge sa-mi placa povestioara asta...eu,adda,voi...sa ne atacam pe un forum. Super tare...mai bine va cautati ceva de munca,ca eu deja am inceput cautarile :)

 

La Re Ve Pa

Stanici22.04.2009 06:06

Ai, ma baiatule, nu erai bagat in seama in liceu si acum speri ca lumea se ia de tine?! Azzido i-a zis ce a zis lu' disperel ala de Reseau, care e ofticat ca Ada sta prin alemania si el freaca, trist, duda prin caminul studentesc.

In alta ordine de idei, sa va dau o mostra infailibila de bagat in seama: " Ado, dupa ce ti-am vazut pozili, am ajuns la concluzia ca mergi tufuta de multe ori si in mod repetat".

Sa fie pace!

Adrian22.04.2009 08:06

Ia uite mah cum s-a bagat si ala in seama...:D

 

Bai braveheartstar, e grav mah! :D

Joga Bonito22.04.2009 12:59
Ai, ma baiatule, nu erai bagat in seama in liceu si acum speri ca lumea se ia de tine?! Azzido i-a zis ce a zis lu' disperel ala de Reseau, care e ofticat ca Ada sta prin alemania si el freaca, trist, duda prin caminul studentesc.

In alta ordine de idei, sa va dau o mostra infailibila de bagat in seama: " Ado, dupa ce ti-am vazut pozili, am ajuns la concluzia ca mergi tufuta de multe ori si in mod repetat".

Sa fie pace!

 

respecte Stanescule! porcul a grait vorbe de duh.

 

restul, evacuarea... se cam incinge atmosfera pe aici.

 

Adda, where are you? }{

 

braveheartstar06.05.2009 16:48

ce faceti cozonacilor? cam de mult nu ne-a mai vizitat Adda...

noi ne certam aici pe seama ei si dansa nu ne baga in seama..dar in fine

eu intru mai rar..salutati-o din partea mea..

chiar? e prietena cuiva de pe aici?..o cunoaste careva?...de fapt intrebarea era,ii buna? :)) banuiesc ca este

 

La Re Ve Pa :steag_sah_mic:

Stanici14.05.2009 18:39

Ma, pretena mea nu e. Ca daca era, o futeam fara sa ii zic pe forumuri ca as fute-o.

Le reseau pansant30.05.2009 20:55
Ma, pretena mea nu e. Ca daca era, o futeam fara sa ii zic pe forumuri ca as fute-o.

lasa ca o tuf eu, asa online si cat se poate de regulat. si ca ultima dorinta as vrea sa ii arat si teava tunului

old_school_ultras30.05.2009 21:17

ce de misogini pe aici.

Joga Bonito03.07.2009 15:35

oare pe unde bantuie Adda? :rolleyes:

gby1022.07.2009 10:08

ati speriat fata ma :))=)) si apropo...vreti sa futeti ...vb cu mine :P va aduce baiatu fete..^^

dulcicutza22.07.2009 19:29

Baieti n-aduci?:)) fac o comanda speciala.Pe Jason Statham il vreau.Macar o ora :)))))))))))))))))

A si nu cautati numele pe gugle,e tipul belea din transporter :)

NicoSoulSteaua22.07.2009 19:38

pe unele le mananca rau de tot...chiar mai rau decat urla stelismul in ele

«16061626364»