FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1585960616264»
Stanici10.01.2009 17:53

Calmati-va, baieti! Si fete.

Joga Bonito10.01.2009 22:48

:))

 

alina, scrie si tu un cuvant pe topicul Addei... poate va imprieteniti. :blush:

alina_mihaela10.01.2009 22:51

neatza :yeahh:

Marius11.01.2009 11:53

neata era cand m-am culcat io :D

ADDA PRINTZESA11.01.2009 13:21
neatza :yeahh:

 

 

 

 

 

Neata si o zi buna la toata lumea :kisstogether:

ADDA PRINTZESA15.01.2009 19:39

:drunk:

 

axl15.01.2009 19:45

Ce zici principeso?

ADDA PRINTZESA16.01.2009 19:52

Eu zic ca mai am putin pana la cheful de ziua mea si abia astept sa beau dar nu stiu cum sa fac sa beau 2 zile fara sa ma imbat sau sa imi fie somn.

Astept parerile voastre!

Pompik! :beer2:

Joga Bonito20.01.2009 23:21
:inlove:
Joga Bonito21.01.2009 21:17
:inlove:

 

:inlove:

 

trebuie sa ma infiltrez in creierul unei femei ca am niste probleme sentimentale zilele astea...

 

Adda, vrei sa fii subiectul meu? :X dau id de mess :D

Le reseau pansant22.01.2009 20:22
Eu zic ca mai am putin pana la cheful de ziua mea si abia astept sa beau dar nu stiu cum sa fac sa beau 2 zile fara sa ma imbat sau sa imi fie somn.

Astept parerile voastre!

Pompik! :beer2:

 

 

îți recomand eu niște otravã, nici nu te îmbeți, nici nu adormi

 

Asta pentru tine cã așa ești tu prințesa gramatici limbii române.

Stanici22.01.2009 20:45

Mihai, las-o in pacea odata! E la sectiunea de discutii libere, se gasesc oameni sa discute cu ea, etc, plm.

 

Ada, incearca sa bagi si ceva pentru "inaltarea sufletului". Asa nu iti dai seama daca esti beata sau "la inaltime".

ADDA PRINTZESA22.01.2009 21:13
:inlove:

 

trebuie sa ma infiltrez in creierul unei femei ca am niste probleme sentimentale zilele astea...

 

Adda, vrei sa fii subiectul meu? :X dau id de mess :D

 

 

Mda dragule ai noroc ca sunt intr-o dispozitie foarte buna(am permis de conducere de azi),spune-mi ce ai pe sufletel!

ID-ul meu de mes il ai !

te poompik :kisstogether:

ADDA PRINTZESA22.01.2009 21:17
Mihai, las-o in pacea odata! E la sectiunea de discutii libere, se gasesc oameni sa discute cu ea, etc, plm.

 

Ada, incearca sa bagi si ceva pentru "inaltarea sufletului". Asa nu iti dai seama daca esti beata sau "la inaltime".

 

 

Da sa vezi ce o sa ma inalt,daca o sa am ocazia o sa va arat poze sau mai bine va trimit Autograme agatate la sticle de Jack Daniels de acolo de sus.

O sa ma gandesc si la tine ! :drunk:

Le reseau pansant22.01.2009 21:31
Mihai, las-o in pacea odata! E la sectiunea de discutii libere, se gasesc oameni sa discute cu ea, etc, plm.

 

Ada, incearca sa bagi si ceva pentru "inaltarea sufletului". Asa nu iti dai seama daca esti beata sau "la inaltime".

 

Când resentimentele se revoltã în mine, nimic nu mã va opri sã-mi rãzbun orgoliul, când cineva îmi ofenseazã o parte a conștiinței, nici moartea persoanei respective nu mã face sã o iert vreodatã.

 

Te salut Dorule!

 

PS: am niște poze cu tine, vroiam de mult sã ți le dau, dar de, o sã mai treacã mult timp pânã atunci.

 

Stanici23.01.2009 06:13

Prietene, ai inceput sa vorbesti ca Pardaillan =)).

Marius23.01.2009 06:20

Toata lumea are poze cu Dorel, acest Magda Ciumac de sex inca nedefinit :D

Lari23.01.2009 07:33
Iti dau un pont referitor la data nasterii iubirii vietzii tale: acum numarul care indica varsta ei este data ei de nastere. Trebuie sa mai afli doar luna :cool:

 

Joga, azi e ziua ta norocoasa!

 

La multi ani, Adda! :beer2:

 

ADDA PRINTZESA23.01.2009 14:16

Multumesc frumos ! :kisstogether:

Fane23.01.2009 16:02

hai LA MULTI ANI PRICIPESO !

ADDA PRINTZESA23.01.2009 18:01
hai LA MULTI ANI PRICIPESO !

 

 

 

Vai, ce dragut! Mersi! :beer2:

 

Azzido23.01.2009 19:22

La multi ani si sanatate !(ca-i mai buna decat toate)

ADDA PRINTZESA23.01.2009 21:14
La multi ani si sanatate !(ca-i mai buna decat toate)

 

 

 

Multumesc la toata lumea si tie,sunteti foarte draguti,ca va-ti gandit la mine!Va pupik dulce de tot! :kisstogether:

c.ronaldo1723.01.2009 21:56

Ein glückliches neues Jahr!

 

Am scris bine? :)

ADDA PRINTZESA24.01.2009 11:48
Ein glückliches neues Jahr!

 

Am scris bine? :)

 

 

Jap,Super Gut! Weiter so!!! :thumbup:

 

Multumesc Steaua.ro!!!

 

fularultrasfularsteaua2:clap::clap::clap:

«1585960616264»