Nu va este dor de mine?
Mie da,tare,tare!!!!!
Poomp
Iti e dor de tine? :biggrin:
Nu va este dor de mine?
Mie da,tare,tare!!!!!
Poomp
Iti e dor de tine? :biggrin:
Nu va este dor de mine?
Nu prea... ![]()
Nu va este dor de mine?
Mie da,tare,tare!!!!!
Poomp
Iti e dor de tine? :biggrin:
![]()
nu v-a fost dor de ADDA ?
mie da,tare tare!!!
bun venit adda,te asteptam
Mama ce m-am imbatat!!! ![]()
Nu ma pot abtine sa nu va spun de ce(trebuie sa ma laud putin)!
Am obtinut un loc super taaare unde imi voi petrece urmatorii 3 ani,Scoala de Disign Interior . ![]()
![]()
felicitari. Unde ai intrat, la Salford, Burg Giebichenstein ... ?
asa departe???
poate la prefabricate modelu dee ![]()
Bai hahalerelor, nu subestimati fata. De abia astept sa ma delectez cu discutii filozofice pe topicul asta. Mai ales ca a cam rugnit in ultima vreme.
doamne cat raaaaaad =))
nebuni mai sunteti bai `uoamenilor`
))
poate la prefabricate modelu dee![]()
ce-ai vrut sa insinuezi?
ca p-astia i-a batut Buftea etapa asta
ce-ai vrut sa insinuezi?
Pai U Cluj e in cealalalta serie ![]()
si ce legatura are fotbalul cu topicul Addei?
Nici una, dar oricum off-topicul e lege aici:))
cam nimic, dar acolo a intrat eaaa
@Mo pacat, nu?
Ori ii pieptenati parul Addei si o laudati, ori afara cu voi.
Tell them dee!
Spuneti voi ce vreti ca pe mine nu ma deranjeaza ,eu stiu de ce sunt in stare, voi nu si pe drept sunt mandra de mine !
Am muncit mult ca sa obtin locul asta si acum il am. :tongue:
Bafta lume!
Va puuuup! ![]()
of course Adda, ![]()
![]()
Ce plictiseala!!!
well, what do you know...
Sa fac eu ceva pe fata alora care ma barfesc pe Stelist.Roy,niste cäcaciosi mici ,fara tupeu.
![]()
hmm, s-a nascut o noua specie de stelisti.
Cei barfitori.
Mai ramne sa fie si telenovelisti si le-am vazut pe toate ![]()
telenovelisti sunt multi dar nu se dau pe fata
eu ma uit la telenovela becalli, sper sa fie cu sfarsit tragic..
eu ma uit la telenovela becalli, sper sa fie cu sfarsit tragic..
Toate telenovelele sunt tragice!
Filmele de groaza sunt cel mai ok. Intr-un film de groaza se pleaca de la un lucru rau care converge tot catre un lucru rau.
Intr-o telenovela se pleaca de la un mercedes,un iacht,o amanta si totul duce la o puscarie!