FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1565758596064»
MoWeed05.10.2008 09:17
Nu va este dor de mine :wave::kisstogether: ?

Mie da,tare,tare!!!!!

Poomp

Iti e dor de tine? :biggrin:

Marius05.10.2008 09:18
Nu va este dor de mine :wave::kisstogether: ?

 

Nu prea... :look:

ADDA PRINTZESA05.10.2008 16:00
Nu va este dor de mine :wave::kisstogether: ?

Mie da,tare,tare!!!!!

Poomp

Iti e dor de tine? :biggrin:

 

 

 

:ras:

puyol05.10.2008 17:24

nu v-a fost dor de ADDA ?

mie da,tare tare!!!

 

bun venit adda,te asteptam

ADDA PRINTZESA12.10.2008 12:28

Mama ce m-am imbatat!!! :drunk:

Nu ma pot abtine sa nu va spun de ce(trebuie sa ma laud putin)!

Am obtinut un loc super taaare unde imi voi petrece urmatorii 3 ani,Scoala de Disign Interior . :yeahh::thumbup:

dee12.10.2008 13:11

felicitari. Unde ai intrat, la Salford, Burg Giebichenstein ... ?

Dragoshel13.10.2008 16:04

asa departe???

 

poate la prefabricate modelu dee ;)

Joga Bonito13.10.2008 17:13

Bai hahalerelor, nu subestimati fata. De abia astept sa ma delectez cu discutii filozofice pe topicul asta. Mai ales ca a cam rugnit in ultima vreme.

4_ever_steaua13.10.2008 17:55

doamne cat raaaaaad =))

nebuni mai sunteti bai `uoamenilor` :))))

dee13.10.2008 17:59
poate la prefabricate modelu dee ;)

 

ce-ai vrut sa insinuezi?

 

Dragoshel13.10.2008 18:00

ca p-astia i-a batut Buftea etapa asta

MoWeed13.10.2008 18:01
ce-ai vrut sa insinuezi?

Pai U Cluj e in cealalalta serie :wall:

dee13.10.2008 18:03

si ce legatura are fotbalul cu topicul Addei?

 

MoWeed13.10.2008 18:06

Nici una, dar oricum off-topicul e lege aici:))

Dragoshel13.10.2008 18:07

cam nimic, dar acolo a intrat eaaa

 

 

@Mo pacat, nu?

Joga Bonito13.10.2008 18:07

Ori ii pieptenati parul Addei si o laudati, ori afara cu voi. :D Tell them dee!

ADDA PRINTZESA19.10.2008 17:41

Spuneti voi ce vreti ca pe mine nu ma deranjeaza ,eu stiu de ce sunt in stare, voi nu si pe drept sunt mandra de mine !

Am muncit mult ca sa obtin locul asta si acum il am. :tongue:

Bafta lume!

Va puuuup! :kisstogether:

Joga Bonito19.10.2008 18:02

of course Adda, :kisstogether:

ADDA PRINTZESA26.10.2008 12:00

:rolleyes:

 

Ce plictiseala!!!

Azzido11.12.2008 22:55

well, what do you know...

http://adda.stelist.ro/

ADDA PRINTZESA12.12.2008 21:23

Sa fac eu ceva pe fata alora care ma barfesc pe Stelist.Roy,niste cäcaciosi mici ,fara tupeu.

 

:shit:

Azzido14.12.2008 11:18

hmm, s-a nascut o noua specie de stelisti.

Cei barfitori.

Mai ramne sa fie si telenovelisti si le-am vazut pe toate :blink:

ADDA PRINTZESA16.12.2008 17:20

telenovelisti sunt multi dar nu se dau pe fata

zoloz200519.12.2008 09:13

eu ma uit la telenovela becalli, sper sa fie cu sfarsit tragic..

vlad7519.12.2008 10:37
eu ma uit la telenovela becalli, sper sa fie cu sfarsit tragic..

 

Toate telenovelele sunt tragice!

Filmele de groaza sunt cel mai ok. Intr-un film de groaza se pleaca de la un lucru rau care converge tot catre un lucru rau.

Intr-o telenovela se pleaca de la un mercedes,un iacht,o amanta si totul duce la o puscarie!

«1565758596064»