FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1555657585964»
axl12.09.2008 10:32

 

9 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (1 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)

8 Membrii: axl, danimarcu, ADDA PRINTZESA, korynna, MoWeed, Adrian, NicoSoulSteaua, Razvan beica

 

Ce de lume, sorooo!

 

@Adrian_micutul_ultras_afectat

Tu nu ti se pare c-ai cam multe bloguri in semnatura? Regulamentul da voie numai la unu.

 

If you want a boxer I will step into the ring for you

And if you want a doctor I'll examine every inch of you

If you want a driver climb inside

Or if you want to take me for a ride

You know you can, I'm your man

 

 

 

Chiar pentru cine e?

E asa, de plictiseala. Nu stiai ca Leonard Cohen scrie romane pornografice? Stiam ca esti fana.

Adrian12.09.2008 10:34

Done :thumbsup:

ADDA PRINTZESA12.09.2008 10:35

De ce te iei de mine Axl?

E chiar asa de rau ca citesc literatura erotica(nu pornografica)?

Am si eu nevoie de inspiratie,ce vrei!?

 

Sunt mult mai bune (de 1000 de ori),ca filmele porno.

axl12.09.2008 10:36

Pai citeste si tu Miller, Anais, Cohen. E tot literatura erotico-pornografica, but with a twist. Cu un strop de lamaie adica.

Adrian12.09.2008 10:37
Sunt mult mai bune (de 1000 de ori),ca filmele porno.

 

 

Neah!

 

 

ADDA PRINTZESA12.09.2008 10:41
Sunt mult mai bune (de 1000 de ori),ca filmele porno.

 

 

Neah!

 

 

 

Tie iti plac mai mult filmele cu scene animalice,nu?

(imperecherea pisoilor,ex)

axl12.09.2008 10:42
Sunt mult mai bune (de 1000 de ori),ca filmele porno.

 

 

Neah!

 

 

 

Tie iti plac mai mult filmele cu scene animalice,nu?

(imperecherea pisoilor,ex)

Lui ii plac mai mult alea cu imperecherea motanilor.

Adrian12.09.2008 10:45
Sunt mult mai bune (de 1000 de ori),ca filmele porno.

 

 

Neah!

 

 

 

Tie iti plac mai mult filmele cu scene animalice,nu?

(imperecherea pisoilor,ex)

Lui ii plac mai mult alea cu imperecherea motanilor.

 

Ala e joga bonito...

 

eu prefer luptele in namol...intre cel putin 10 fete :D

ADDA PRINTZESA12.09.2008 10:47

Cata perversiune.... :notangel:

Adrian12.09.2008 10:48
Cata perversiune.... :notangel:

 

 

de parca nu iti place :bananadance:

ADDA PRINTZESA12.09.2008 10:50
Cata perversiune.... :notangel:

 

 

de parca nu iti place :bananadance:

 

 

 

:blush:

puyol12.09.2008 12:05

adda,daca nu ma satisfaci nu mai intru pe topicul tau

STARforce12.09.2008 12:56

She's just a tease..heheh

ADDA PRINTZESA13.09.2008 18:28
adda,daca nu ma satisfaci nu mai intru pe topicul tau

 

 

 

 

...si pe mine cine ma satisface ma?Nu te mai plange atat! :ras:

puyol13.09.2008 19:20

pai,ziceai ca ai "catei"

 

ADDA PRINTZESA13.09.2008 19:24
pai,ziceai ca ai "catei"

 

 

 

Ca am ce?

ADDA PRINTZESA13.09.2008 20:01

Doamne ce plictiseala....!

ADDA PRINTZESA14.09.2008 21:06
Doamne ce plictiseala....!

 

 

 

 

Mai oamenii buni ,ce e cu voi ma?A-ti murit?,v-au rapit ozn-urile?,v-ati insurat?

novac14.09.2008 21:13

Ploua fato,este noapte, frig si-i 12 noaptea... nb!

Adrian14.09.2008 21:15
A-ti murit?

 

 

am murit!
ADDA PRINTZESA14.09.2008 21:17
Ploua fato,este noapte, frig si-i 12 noaptea... nb!

 

 

 

Noapte buna si vise placute Norocel!

puyol14.09.2008 21:43
pai,ziceai ca ai "catei"

 

 

 

Ca am ce?

 

ai zis o data ceva de genu "tocmai a plecat prietenul meu de la mine si am decis sa apelez la un <catel>"... nu ti-a mai ramas niciunul ? :console:

ADDA PRINTZESA15.09.2008 20:58

 

 

ai zis o data ceva de genu "tocmai a plecat prietenul meu de la mine si am decis sa apelez la un <catel>"... nu ti-a mai ramas niciunul ? :console:

 

 

Numai am ,m-am facut cumintica pentru o perioada! :notangel:

ADDA PRINTZESA05.10.2008 00:20

Nu va este dor de mine :wave::kisstogether: ?

Mie da,tare,tare!!!!!

Poomp

Joga Bonito05.10.2008 09:04

Fireste... :blush:

«1555657585964»