ba puyoale,
esti un mare hot ma!!!
doar ii puneam o intrebare addei.. simpla si la obiect
ba puyoale,
esti un mare hot ma!!!
doar ii puneam o intrebare addei.. simpla si la obiect
Salutare lume buna!Poate unii dintre voi(cei care ma vedeau pe mes )sau intrebat unde am disparut,aflati ca am un ID nou ,asa ca cine vrea sa-mi vorbeasca ,imi gaseste noua adresa la profil.
PS:Eu nu mai am adresele voastre
Adda, ![]()
Adda,![]()
Buna!
Adda,![]()
Buna!
........buna esti TU !
Adda,![]()
Buna!
........buna esti TU !
Aha!!!
Ete si pe Adda. Ia zi, mai bronzata sau mai ciufuta ca data trecuta?
Ete si pe Adda. Ia zi, mai bronzata sau mai ciufuta ca data trecuta?
:tongue: ciufulita rau
Cat de ciufulita poti fi?
Cat de ciufulita poti fi?
Pai ,cat se poate...sunt si eu femeie,nu?
Pai ,cat se poate...sunt si eu femeie,nu?
Nici nu vrei sa stii ce tocmai mi-a trecut prin cap. Nimeni nu vrea sa stie.
I'm a sick bastard.
Pai ,cat se poate...sunt si eu femeie,nu?
si d`aia stai cu messingeru` inchis ?
Pai ,cat se poate...sunt si eu femeie,nu?Nici nu vrei sa stii ce tocmai mi-a trecut prin cap. Nimeni nu vrea sa stie.
Ba mai facut curioasa,trimite un MP! Please!
Fane, nu te baga in treburi de-astea c-ai nevasta, copil si soacra acasa. Ne vedem sambata?
Pai ,cat se poate...sunt si eu femeie,nu?Nici nu vrei sa stii ce tocmai mi-a trecut prin cap. Nimeni nu vrea sa stie.
Ba mai facut curioasa,trimite un MP! Please!
Ei, am zis si eu asa doar ca sa te fac curioasa. Nu mi-a trecut chiar nimic prin cap.
S-a sculat marus din somn. Cred ca o viseaza pe Adda ciufulita.
Axl, relax man.
@Axle
Ia-le tu pa` toate mah.......nu ne vedem....ma duc la sapa
( ce panarama banana asta )
S-a sculat marus din somn. Cred ca o viseaza pe Adda ciufulita.
Axl, relax man.
Bla, Bla, Bla
@Adda
Lui Axlu` numai perversiuni ii trec prin cap.....crede-ma ![]()
@Adda
Lui Axlu` numai perversiuni ii trec prin cap.....crede-ma
Nu numai lui axl,crede-ma!
Lui Axlu` numai perversiuni ii trec prin cap.....crede-ma![]()
Asta-i calomnie, zau asa.
In schimb eu sunt curat ca lacrima. Jur pe onoarea mea de pescar!
In schimb eu sunt curat ca lacrima. Jur pe onoarea mea de pescar!
Psssst!!!
@Adda
Crede-l pe Joga....asta-i curat ca un cur de copil mic...adica pur....adica inocent...si daca se jura ,nu mai incape indoiala !
@AddaCrede-l pe Joga....asta-i curat ca un cur de copil mic...adica pur....adica inocent...si daca se jura ,nu mai incape indoiala !
Ei na,daca spui tu,te cred. . . !
Sa traiti nea Fanica!