FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1535455565764»
puyol03.09.2008 07:02
ba puyoale,

 

esti un mare hot ma!!!

 

doar ii puneam o intrebare addei.. simpla si la obiect

ADDA PRINTZESA11.09.2008 18:56

Salutare lume buna!Poate unii dintre voi(cei care ma vedeau pe mes )sau intrebat unde am disparut,aflati ca am un ID nou ,asa ca cine vrea sa-mi vorbeasca ,imi gaseste noua adresa la profil.

 

PS:Eu nu mai am adresele voastre

Joga Bonito11.09.2008 19:08

Adda, :wave:

 

ADDA PRINTZESA11.09.2008 19:12
Adda, :wave:

 

 

 

 

Buna!

Fane_casieru'11.09.2008 19:15
Adda, :wave:

 

 

 

 

Buna!

 

 

........buna esti TU !

 

ADDA PRINTZESA11.09.2008 19:26
Adda, :wave:

 

 

 

 

Buna!

 

 

........buna esti TU !

 

 

 

Aha!!!

axl11.09.2008 19:26

Ete si pe Adda. Ia zi, mai bronzata sau mai ciufuta ca data trecuta?

ADDA PRINTZESA11.09.2008 19:28
Ete si pe Adda. Ia zi, mai bronzata sau mai ciufuta ca data trecuta?

 

 

 

:tongue: ciufulita rau

axl11.09.2008 19:29

Cat de ciufulita poti fi?

ADDA PRINTZESA11.09.2008 19:32
Cat de ciufulita poti fi?

 

 

 

Pai ,cat se poate...sunt si eu femeie,nu?

axl11.09.2008 19:34
Pai ,cat se poate...sunt si eu femeie,nu?

Nici nu vrei sa stii ce tocmai mi-a trecut prin cap. Nimeni nu vrea sa stie.

 

 

I'm a sick bastard.

Fane_casieru'11.09.2008 19:34

 

 

 

Pai ,cat se poate...sunt si eu femeie,nu?

 

si d`aia stai cu messingeru` inchis ?

 

ADDA PRINTZESA11.09.2008 19:35
Pai ,cat se poate...sunt si eu femeie,nu?

Nici nu vrei sa stii ce tocmai mi-a trecut prin cap. Nimeni nu vrea sa stie.

 

 

 

Ba mai facut curioasa,trimite un MP! Please!

axl11.09.2008 19:37

Fane, nu te baga in treburi de-astea c-ai nevasta, copil si soacra acasa. Ne vedem sambata?

 

Pai ,cat se poate...sunt si eu femeie,nu?

Nici nu vrei sa stii ce tocmai mi-a trecut prin cap. Nimeni nu vrea sa stie.

 

 

 

Ba mai facut curioasa,trimite un MP! Please!

Ei, am zis si eu asa doar ca sa te fac curioasa. Nu mi-a trecut chiar nimic prin cap.

Joga Bonito11.09.2008 19:37

S-a sculat marus din somn. Cred ca o viseaza pe Adda ciufulita.

 

Axl, relax man.

Fane_casieru'11.09.2008 19:39

@Axle

 

Ia-le tu pa` toate mah.......nu ne vedem....ma duc la sapa :bananadance: ( ce panarama banana asta )

ADDA PRINTZESA11.09.2008 19:39
S-a sculat marus din somn. Cred ca o viseaza pe Adda ciufulita.

 

Axl, relax man.

 

 

 

Bla, Bla, Bla

Fane_casieru'11.09.2008 19:41

@Adda

 

Lui Axlu` numai perversiuni ii trec prin cap.....crede-ma :punk:

ADDA PRINTZESA11.09.2008 19:43
@Adda

 

Lui Axlu` numai perversiuni ii trec prin cap.....crede-ma :punk:

 

 

Nu numai lui axl,crede-ma!

axl11.09.2008 19:43
Lui Axlu` numai perversiuni ii trec prin cap.....crede-ma :punk:

Asta-i calomnie, zau asa.

Joga Bonito11.09.2008 19:43

In schimb eu sunt curat ca lacrima. Jur pe onoarea mea de pescar!

ADDA PRINTZESA11.09.2008 19:45
In schimb eu sunt curat ca lacrima. Jur pe onoarea mea de pescar!

 

 

 

 

Psssst!!!

Fane_casieru'11.09.2008 19:46

@Adda

Crede-l pe Joga....asta-i curat ca un cur de copil mic...adica pur....adica inocent...si daca se jura ,nu mai incape indoiala !

 

ADDA PRINTZESA11.09.2008 19:47
@Adda

Crede-l pe Joga....asta-i curat ca un cur de copil mic...adica pur....adica inocent...si daca se jura ,nu mai incape indoiala !

 

 

 

Ei na,daca spui tu,te cred. . . !

Joga Bonito11.09.2008 19:49

Sa traiti nea Fanica!

«1535455565764»