FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1515253545564»
ADDA PRINTZESA18.08.2008 12:35

Sunt un mare fan Rammstein dar sincer imi plac mai mult melodiile in germana decat in engleza. :punk:

axl18.08.2008 12:36

Imi cer scuze atunci.

ADDA PRINTZESA18.08.2008 12:41
Imi cer scuze atunci.

 

 

 

Oricum mersi !Esti un dulce ca te-ai gandit la mine! :kisstogether:

axl18.08.2008 12:47

Si am si-un sarm aparte.

ADDA PRINTZESA18.08.2008 12:50
Si am si-un sarm aparte.

 

 

 

Aha,aici ai dreptate! :yes:

STARforce18.08.2008 12:52

Pai cum ramane cu pretena ta?

ADDA PRINTZESA18.08.2008 12:53
Pai cum ramane cu pretena ta?

 

 

Ai ratat ocazia.Gata ,acum nu mai pot sa ti-o prezint.

axl18.08.2008 12:54

A ratat Ocazia. Triste si pacatoase vremuri traim

ADDA PRINTZESA18.08.2008 12:58
A ratat Ocazia. Triste si pacatoase vremuri traim

 

 

 

Pai voi credeti ca fete asa frumoase si bune ca noi se gasesc la fiecare colt de strada?

axl18.08.2008 12:59

Nu, bineinteles ca nu credem o asemenea gogomanie.

STARforce18.08.2008 13:32

E ca la bilete.You snooze you lose....First come first served.

ADDA PRINTZESA18.08.2008 20:19
E ca la bilete.You snooze you lose....First come first served.

 

 

 

Ca la brutarie mai bine spus...

AdrianUltras2518.08.2008 21:07

va rog nu mai vorbiti de bilete...

ADDA PRINTZESA18.08.2008 21:11
va rog nu mai vorbiti de bilete...

 

 

 

Eu nu am spus nimic de bilete ci de covrigi.

AdrianUltras2518.08.2008 21:12
:|
STARforce18.08.2008 21:13

sau pateuri....

ADDA PRINTZESA18.08.2008 21:18
sau pateuri....

 

 

 

Nu mai vorbi de pateuri!...

ADDA PRINTZESA21.08.2008 19:51

Nu se mai intampla nimic nou pe aici?

c.ronaldo1721.08.2008 21:22

Ole!

AdrianUltras2521.08.2008 21:58

svf

Marius21.08.2008 21:58

Si pe ronnie?

 

wtf?

 

 

puyol21.08.2008 22:44

brb

AdrianUltras2521.08.2008 23:28

ooooooooooommmmmmm...plm

andyro25.08.2008 09:31

Ce draq, tot n-a murit inca ? :huh:

Marius25.08.2008 09:52

iar te bagi in seama huliganule?

«1515253545564»