Sunt un mare fan Rammstein dar sincer imi plac mai mult melodiile in germana decat in engleza. ![]()
Sunt un mare fan Rammstein dar sincer imi plac mai mult melodiile in germana decat in engleza. ![]()
Imi cer scuze atunci.
Imi cer scuze atunci.
Oricum mersi !Esti un dulce ca te-ai gandit la mine! ![]()
Si am si-un sarm aparte.
Si am si-un sarm aparte.
Aha,aici ai dreptate! ![]()
Pai cum ramane cu pretena ta?
Pai cum ramane cu pretena ta?
Ai ratat ocazia.Gata ,acum nu mai pot sa ti-o prezint.
A ratat Ocazia. Triste si pacatoase vremuri traim
A ratat Ocazia. Triste si pacatoase vremuri traim
Pai voi credeti ca fete asa frumoase si bune ca noi se gasesc la fiecare colt de strada?
Nu, bineinteles ca nu credem o asemenea gogomanie.
E ca la bilete.You snooze you lose....First come first served.
E ca la bilete.You snooze you lose....First come first served.
Ca la brutarie mai bine spus...
va rog nu mai vorbiti de bilete...
va rog nu mai vorbiti de bilete...
Eu nu am spus nimic de bilete ci de covrigi.
sau pateuri....
sau pateuri....
Nu mai vorbi de pateuri!...
Nu se mai intampla nimic nou pe aici?
Ole!
svf
Si pe ronnie?
wtf?
brb
ooooooooooommmmmmm...plm
Ce draq, tot n-a murit inca ? ![]()
iar te bagi in seama huliganule?