FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1495051525364»
ADDA PRINTZESA12.08.2008 20:50
Buna ziua tuturor! pt inceput....sa ma prezint.......sunt Cristian, am 17 ani, locuiesc in Bucuresti, in cartierul Salajan......ce as putea sa mai zic.....sunt o fire agreabila(cred eu...), sociabila, cumsecade:P, de treaba:P ma rog.........in primul rand SUNT STELIST DE CAND MA STIU PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA.............pt mai multe discutii va astept pe mess......idul meu e cristinho91

 

 

 

Frumosule ai gresit topicul,aici e pentru persoane de la 18 in sus si topicul cu noi cunostinte e putin mai la dreapta dupa colt.

 

adda,ce zici,trecem de galata ?

 

 

 

 

Cu siguranta! fular-campionii

AdrianUltras2512.08.2008 20:51
Buna ziua tuturor! pt inceput....sa ma prezint.......sunt Cristian, am 17 ani, locuiesc in Bucuresti, in cartierul Salajan......ce as putea sa mai zic.....sunt o fire agreabila(cred eu...), sociabila, cumsecade:P, de treaba:P ma rog.........in primul rand SUNT STELIST DE CAND MA STIU PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA.............pt mai multe discutii va astept pe mess......idul meu e cristinho91

 

 

Se stie junioru'!!!

 

Un-doi s-a bagat in seama!

 

Ar trebui sa luam si noi lectii de la el, sa invatam cum sa facem un anunt la matrimoniale cum trebe.

 

Daca mai si incheia anuntul cu "Buzzaie-ma, sunt fierbinte!" facea crima pe aici!

 

 

p.s.

Ma, tu nu stii ca Adda are prieten?

De ce crezi ca nu e online acum? :))

ADDA PRINTZESA12.08.2008 20:52

ba sunt online ,nu se vede.Prietenul meu s-a tirat.

AdrianUltras2512.08.2008 21:04

cum s-a tirat?

 

de ce?

 

e gay?

ADDA PRINTZESA12.08.2008 21:08
cum s-a tirat?

 

de ce?

 

e gay?

 

 

 

e plecat de acasa ma ,ce e asa greu de inteles?

AdrianUltras2512.08.2008 21:11

eu nu plecam asa repede...

ADDA PRINTZESA12.08.2008 21:16
eu nu plecam asa repede...

 

 

 

nici eu daca eram in locul lui dar el lucreaza in tura de noapte si de aia sunt nevoita sa dorm singurica. :sad2:

AdrianUltras2512.08.2008 21:20

imi dadeam demisia!

ADDA PRINTZESA12.08.2008 21:23
imi dadeam demisia!

 

 

 

Nu poate ma ca nu-l lasa banii.Asa ca de ieri am propriul meu apartament si pot sa-mi iau cate un catel la somn,o noapte doar atat. :notangel:

Marius12.08.2008 21:24

catel = ...? :hmmm:

AdrianUltras2512.08.2008 21:26

Mariuse nu te mai baga si tu ca eu am vazut-o primul :P

 

Desi nu imi place porecla, ma ofer eu sa fiu "catel" pt o noapte....

 

 

Si dupa, mergem domnul Marius, prietene, in Abhazia cea minata si katiusata :))

Marius12.08.2008 21:27

Nu ma bag nicaieri, doar intrebam...

ADDA PRINTZESA12.08.2008 21:29
catel = ...? :hmmm:

 

 

 

Da ,dragule ,asa un catel mic ,dragut si scumpel(intre 25 si 28).Inca nu-l am dar din astia se gasesc mereu pe strazi,nu-ti pun intrebari si a doua zi pleaca cu coada intre picioare inapoi de unde a venit.

Marius12.08.2008 21:31

interesant...

AdrianUltras2512.08.2008 21:35
catel = ...? :hmmm:

 

 

 

Da ,dragule ,asa un catel mic ,dragut si scumpel(intre 25 si 28).Inca nu-l am dar din astia se gasesc mereu pe strazi,nu-ti pun intrebari si a doua zi pleaca cu coada intre picioare inapoi de unde a venit.

 

 

de ce faci discriminare?

ADDA PRINTZESA12.08.2008 21:38
catel = ...? :hmmm:

 

 

 

Da ,dragule ,asa un catel mic ,dragut si scumpel(intre 25 si 28).Inca nu-l am dar din astia se gasesc mereu pe strazi,nu-ti pun intrebari si a doua zi pleaca cu coada intre picioare inapoi de unde a venit.

 

 

de ce faci discriminare?

 

 

Dragule eu nu vreau sa pun pe nimeni intr-o lumina proasta ,mi se pare doar ca eu o comaratie foarte scumpica.

AdrianUltras2512.08.2008 21:41

intre 25 si 28)

 

Asta e discriminare....

c.ronaldo1712.08.2008 21:48

Traieste o viata de caine de lux langa ADDA PRINTZESA!

AdrianUltras2512.08.2008 21:54

:sad2:

ADDA PRINTZESA12.08.2008 21:55
intre 25 si 28)

 

Asta e discriminare....

 

 

 

Ce pot face eu daca jumatate din barbatii care si-ar pune mintea cu mine sunt minori!?(spre dezamagirea mea)

AdrianUltras2512.08.2008 21:58

eu nu sunt minor ;;)

 

si de ce nu mai esti online pe mesager?

ADDA PRINTZESA12.08.2008 22:02
eu nu sunt minor ;;)

 

si de ce nu mai esti online pe mesager?

 

 

 

Pentru mine ce e sub 25 ,e minor.Mes-ul l-am sters ca ma enerva dar o sa-l instalez din nou in urmatoarele zile ,saptamani,mai vad eu.Daca vrei sa-mi spui ceva frumos,trimite-mi un MP!

AdrianUltras2512.08.2008 22:07

pai si tu esti minora atunci.

 

si deci cei care sunt peste 25, fac corupere de minori...

ADDA PRINTZESA12.08.2008 22:11

Eu cred ca ma duc la somnic.Maine voi avea o zi lunga.Va pooompic pe toti si ne mai auzim!Bafta si Forza Steaua Forever!!!

AdrianUltras2512.08.2008 22:14

saru' mana

«1495051525364»