Buna ziua tuturor! pt inceput....sa ma prezint.......sunt Cristian, am 17 ani, locuiesc in Bucuresti, in cartierul Salajan......ce as putea sa mai zic.....sunt o fire agreabila(cred eu...), sociabila, cumsecade:P, de treaba:P ma rog.........in primul rand SUNT STELIST DE CAND MA STIU PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA.............pt mai multe discutii va astept pe mess......idul meu e cristinho91
Frumosule ai gresit topicul,aici e pentru persoane de la 18 in sus si topicul cu noi cunostinte e putin mai la dreapta dupa colt.
adda,ce zici,trecem de galata ?
Cu siguranta! ![]()
