esti gelos ma!
E normal!Da' mi-a trecut!Vroiam sa-mi tai vena aseara,dar m-am razgandit... ![]()
esti gelos ma!
E normal!Da' mi-a trecut!Vroiam sa-mi tai vena aseara,dar m-am razgandit... ![]()
![]()
ahhhhh
ce pacat ![]()
E normal!Da' mi-a trecut!Vroiam sa-mi tai vena aseara,dar m-am razgandit...![]()
Vezi ca topicul de emo e in alta parte ![]()
Nu fiti rai mah,eu glumesc!Mai degraba m-as sinucide din cauza Stelei decat din cauza unei femei... ![]()
Mai degraba m-as sinucide din cauza Stelei decat din cauza unei femei...![]()
That's still emo.....
O sa ii zic lu' Marius sa te warneze pt ca tot faci offtopicuri din astea.
la emoizi cu tine!
Bai ia gata! Lasati omu' in pace, ce daca e iemo?
Toti iemo la Merlyn, nu la mine
Mai degraba m-as sinucide din cauza Stelei decat din cauza unei femei...![]()
That's still emo.....
Ce sa fac,asta sunt!Sunt asa de trist...
am luat salariul,imi vine sa-mi perforez vena cu 10 unitati de ciuda! ![]()
Acum ai bani de machiaj ![]()
De machiaj,de epilat,de sauna,de solar...trebuie sa agat si eu vreo fufa emo,nu?
Bai da' voua nu va e un pic de rusine obrazului? Ce cautati pe topicul fetei?
Sau un barbat emo ![]()
Sau d-aia,eu nu vad diferenta intre astia... ![]()
te cred!
de aia pe prietena ta o cheama Vasile
La un moment dat o sa vezi, dar mi-e ca o sa fie prea tarziu.
Faini sunteti voi ma,da´ a-ti gresit topicul.Eu asteptam sa fiu consolata si voi o dati in vrajeli.Oricum acum nu mai sunt trista ca mi s-a intors prietenul acasa. ![]()
.Mda ,va poooomp si ne mai auzim noi cand trec primele patru zile de cand e acasa si nu mai am febra musculara.. :wink:
dar la ce ai putea sa faci febra musculara Adda ? ![]()
vai de vecinii ei...
Adda, tu esti din Botosani?? Si eu.
Prin ce zona stai?
dar la ce ai putea sa faci febra musculara Adda ?
De la mutat mobila... ![]()
Adda, tu esti din Botosani?? Si eu.Prin ce zona stai?
Am stat pe Rotunda dar de peste 5 ani locuiesc in Bremen.
Buna ziua tuturor! pt inceput....sa ma prezint.......sunt Cristian, am 17 ani, locuiesc in Bucuresti, in cartierul Salajan......ce as putea sa mai zic.....sunt o fire agreabila(cred eu...), sociabila, cumsecade:P, de treaba:P ma rog.........in primul rand SUNT STELIST DE CAND MA STIU PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA.............pt mai multe discutii va astept pe mess......idul meu e cristinho91
adda,ce zici,trecem de galata ?