FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1484950515264»
DelPiero1008.08.2008 11:14
esti gelos ma!

 

:ras:

E normal!Da' mi-a trecut!Vroiam sa-mi tai vena aseara,dar m-am razgandit... :unsure:

AdrianUltras2508.08.2008 11:16

:stupid:

 

ahhhhh

 

ce pacat :yes:

MoWeed08.08.2008 11:17
E normal!Da' mi-a trecut!Vroiam sa-mi tai vena aseara,dar m-am razgandit... :unsure:

Vezi ca topicul de emo e in alta parte :shifty:

DelPiero1008.08.2008 11:34

Nu fiti rai mah,eu glumesc!Mai degraba m-as sinucide din cauza Stelei decat din cauza unei femei... :death:

MoWeed08.08.2008 11:35
Mai degraba m-as sinucide din cauza Stelei decat din cauza unei femei... :death:

That's still emo.....

AdrianUltras2508.08.2008 11:35

O sa ii zic lu' Marius sa te warneze pt ca tot faci offtopicuri din astea.

 

la emoizi cu tine!

Marius08.08.2008 11:36

Bai ia gata! Lasati omu' in pace, ce daca e iemo?

 

Toti iemo la Merlyn, nu la mine

AdrianUltras2508.08.2008 11:37
:yes:
DelPiero1008.08.2008 11:37
Mai degraba m-as sinucide din cauza Stelei decat din cauza unei femei... :death:

That's still emo.....

Ce sa fac,asta sunt!Sunt asa de trist... :mellow: am luat salariul,imi vine sa-mi perforez vena cu 10 unitati de ciuda! :naughty:

MoWeed08.08.2008 11:39

Acum ai bani de machiaj :rolleyes:

DelPiero1008.08.2008 11:45

De machiaj,de epilat,de sauna,de solar...trebuie sa agat si eu vreo fufa emo,nu?

axl08.08.2008 11:46

Bai da' voua nu va e un pic de rusine obrazului? Ce cautati pe topicul fetei?

MoWeed08.08.2008 11:46

Sau un barbat emo :naughty:

DelPiero1008.08.2008 11:52

Sau d-aia,eu nu vad diferenta intre astia... :huh:

AdrianUltras2508.08.2008 11:53

te cred!

 

de aia pe prietena ta o cheama Vasile

MoWeed08.08.2008 11:53

La un moment dat o sa vezi, dar mi-e ca o sa fie prea tarziu.

ADDA PRINTZESA08.08.2008 14:23

Faini sunteti voi ma,da´ a-ti gresit topicul.Eu asteptam sa fiu consolata si voi o dati in vrajeli.Oricum acum nu mai sunt trista ca mi s-a intors prietenul acasa. :rolleyes::yeahh: .Mda ,va poooomp si ne mai auzim noi cand trec primele patru zile de cand e acasa si nu mai am febra musculara.. :wink:

razvan beica08.08.2008 15:26

dar la ce ai putea sa faci febra musculara Adda ? :hmmm:

bodanelu08.08.2008 16:51

vai de vecinii ei...

ADDA PRINTZESA10.08.2008 15:03
:whistle:
john_8610.08.2008 15:07

Adda, tu esti din Botosani?? Si eu. :rolleyes: Prin ce zona stai?

danimarcu10.08.2008 21:56
dar la ce ai putea sa faci febra musculara Adda ? :hmmm:

De la mutat mobila... :boxing:

ADDA PRINTZESA11.08.2008 13:54
Adda, tu esti din Botosani?? Si eu. :rolleyes: Prin ce zona stai?

 

 

 

Am stat pe Rotunda dar de peste 5 ani locuiesc in Bremen.

steaua7iunie194712.08.2008 20:30

Buna ziua tuturor! pt inceput....sa ma prezint.......sunt Cristian, am 17 ani, locuiesc in Bucuresti, in cartierul Salajan......ce as putea sa mai zic.....sunt o fire agreabila(cred eu...), sociabila, cumsecade:P, de treaba:P ma rog.........in primul rand SUNT STELIST DE CAND MA STIU PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA.............pt mai multe discutii va astept pe mess......idul meu e cristinho91

puyol12.08.2008 20:47

adda,ce zici,trecem de galata ?

«1484950515264»