FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1474849505164»
Stanici23.07.2008 18:23

Eh.. era perfect daca ma chema pe mine Luceafarul si pe tine Steluta, sa moara dusmanii nostri in sangeeee! (menstrual, daca se poate)

 

Oricum, tu imi pari un fel de Catalina. Pacat ca eu sunt porc si nu luceafar.

NicoSoulSteaua23.07.2008 18:26

Porcule ! ( doar strigam catalogul ) :tongue:

ADDA PRINTZESA23.07.2008 18:28
Eh.. era perfect daca ma chema pe mine Luceafarul si pe tine Steluta, sa moara dusmanii nostri in sangeeee! (menstrual, daca se poate)

 

Oricum, tu imi pari un fel de Catalina. Pacat ca eu sunt porc si nu luceafar.

 

 

 

SA cresti mare!

NicoSoulSteaua23.07.2008 18:40

Mai mare decat e deja ? :blink:

Stanici23.07.2008 18:43

Adda, daca m-ai vedea "in persoana", ai zice sa mai scad:)).

ADDA PRINTZESA23.07.2008 19:33
Adda, daca m-ai vedea "in persoana", ai zice sa mai scad:)).

 

 

 

Na ,ma rog!!!

ADDA PRINTZESA23.07.2008 19:46

Eu am plecat la somn scumpilor.Va poooop!!!!Pa si La revedere!

Joga Bonito23.07.2008 20:07

Se anunta precipitatii abundente prin Congo. Ma tem ca o sa lipsesc de la raport vreo 2 luni :D.

 

Take care!

puyol23.07.2008 21:21

noapte buna adda.. nu te pup

ADDA PRINTZESA25.07.2008 20:01
noapte buna adda.. nu te pup

 

 

 

 

:kisstogether: :tongue:

ADDA PRINTZESA27.07.2008 14:10

In sfarsit soare,soare,soare! :clap::thumbup::yeahh:

ADDA PRINTZESA27.07.2008 20:34

Ce meci taaaare!!! Forza Steaua!!! fularultrasfularsteaua2

adidwu02.08.2008 20:21

In primul rand salutare la toata lumea din Coltul vesel, pentru ca sunt nou venit.

In al doilea rand observ ca acest topic a fost un bun substitut pentru fotbal in pauza competitionala si cum a inceput campionatul si-a pierdut brusc popularitatea.

Dragoshel02.08.2008 20:30

salutare.

 

au plecat astia in concediu, altii BEA

ADDA PRINTZESA04.08.2008 16:11

Nu va mai place nu?Dragilor eu am fost ocupata in ultimil timp,scuze!

Va poompik!Poate ne mai scriem(vedem,auzim),zilele astea! :kisstogether:

AdrianUltras2504.08.2008 16:49

si eu vreau sa beau :drunk:

dangeor04.08.2008 17:04

Mai dezocupa-te, draga Adda!

adidwu04.08.2008 20:08
salutare.

 

au plecat astia in concediu, altii BEA

Da,bun lucru si concediul si bautura.

ADDA PRINTZESA06.08.2008 22:45

E cineva pe aici ,sa ma consoleze si pe mine putin,?ca mi-am dat demisia de la servici si imi pare rau si ma simt naspa. :wall::wall::wall:

AdrianUltras2506.08.2008 22:58

Adi to the rescue!

 

Cu ce te pot consola?

 

DelPiero1007.08.2008 11:41

Ce se baga si asta repede in seama... :chair:

AdrianUltras2507.08.2008 11:48

esti gelos ma!

 

:ras:

vlad7507.08.2008 12:28

Cauti de lucru?

AM pile la Primarie,iti pot aranja la ADP. Stii sa "tunzi" un bonsai? Dar sa aranjezi un rand de panselute?

Sper cu iubesti plantele!

Trimite CV-ul prin mail,si-asa imi este foarte greu sa -ti obtin locul asta de munca,habar n-ai cati se bat pe el.

Am uitat sa-ti spun ,TE ANGAJEZ LA NEGRU!...sau la NEGRII,nu de alta dar sunt multi colorati p'acolo!

PS Iti tin pumnii! :blush:

ADDA PRINTZESA07.08.2008 14:15

oameni buni eu nu am fost concediata ,mi-am dat demisia ca trebuie sa incep scoala.M-am fost obisnuit acolo unde am lucrat si de aia sunt trista.Poooop!

vlad7507.08.2008 15:23
oameni buni eu nu am fost concediata ,mi-am dat demisia ca trebuie sa incep scoala.M-am fost obisnuit acolo unde am lucrat si de aia sunt trista.Poooop!

DEMISIA! DEMISIA!

«1474849505164»