FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1454647484964»
Marius14.07.2008 23:00

Mah john, tu ai mess d-ala vechi. La tine nu prea merge conferinta. :D

 

@Corina,

:blink::nono:

ADDA PRINTZESA14.07.2008 23:02
Marius,nu stiu ce sa zic...eu cred ca vrei sa te bagi in seama cu john si nu stii cum. :hmmm:

 

 

 

 

:yes:

 

Mah john, tu ai mess d-ala vechi. La tine nu prea merge conferinta. :D

 

@Corina,

:blink::nono:

 

 

 

 

Daca mai stati mult pe ganduri eu ma tirez la somnic.

Marius14.07.2008 23:04

tocmai asta e, va las cu conferinta... peste 3 ore trebuie sa fiu treaz, fresh si gata de sevici...

john_8614.07.2008 23:05

@Marius

Oricum am glumit ca vreau la conferinta, nici eu nu mai stau mult. Numai ca am vrut sa te intep un pic asa... ca oricum nu am mai vb demult. Ne vedem la meciul cu Roma! :biggrin:

ADDA PRINTZESA14.07.2008 23:07

Pa lume! Va doresc macar jumatate din tantarii care-i am eu acum in casa,sa nu dormiti singurei.!!Mai vorbim noi!!

korynna14.07.2008 23:14

Si la mine sunt tantari! :wall:

vlad7515.07.2008 05:10
Si la mine sunt tantari! :wall:

Si la Steaua sunt tantari. Nu mai scapam de ei!

puyol15.07.2008 06:30

adda,zi-ne si noua,cum ii dai gata pe barbati.. ce scule folosesti,ce vrajeli,miscari,etc? stii tu..

ADDA PRINTZESA15.07.2008 09:02
adda,zi-ne si noua,cum ii dai gata pe barbati.. ce scule folosesti,ce vrajeli,miscari,etc? stii tu..

 

 

 

 

Uite asta este arma mea!! :rolleyes:21_420_HM_1_.jpg

Fane_casieru'15.07.2008 09:05

@Adda

 

Cu cizmulitzele alea ?

ADDA PRINTZESA15.07.2008 09:07
@Adda

 

Cu cizmulitzele alea ?

 

 

 

Aha!!

puyol15.07.2008 09:24

deci mergi la barbati,te intorci cu spatele la ei,iti dai jos fustita,pantalonii,ciorapii,desuul si chiloteii si stai asa in fata lor ? oo Doamne..

valeu.. in fata mea nu ai nicio sansa B-)

Stanici15.07.2008 09:27

Eu speram sa aud ca faci remarci inteligente si ca ii subjugi cu spiritul tau deosebit. Dar cred ca merge si asa..

ADDA PRINTZESA15.07.2008 09:40
deci mergi la barbati,te intorci cu spatele la ei,iti dai jos fustita,pantalonii,ciorapii,desuul si chiloteii si stai asa in fata lor ? oo Doamne..

valeu.. in fata mea nu ai nicio sansa B-)

 

 

 

Tie nu ti-a cerut nimeni parerea! :tongue:

puyol15.07.2008 09:48

si nici tie sa o accepti nu ti-a cerut nimeni :)))

 

hai,mai zi.. dupa ce le arati fundul fara chilot.. care e urmatoarea etapa ?

ADDA PRINTZESA15.07.2008 09:53
si nici tie sa o accepti nu ti-a cerut nimeni :)))

 

hai,mai zi.. dupa ce le arati fundul fara chilot.. care e urmatoarea etapa ?

 

 

 

Le spun sa ma sarute in f..d.Multumit?

Marius15.07.2008 10:07

:nono:

 

destul de scarbos

DelPiero1015.07.2008 10:07
Si la mine sunt tantari! :wall:

Numa' in Bucuresti nu sunt,dau astia cu solutie! :rolleyes: Tantarul al mare si puturos din fruntea echipei noastre drage,din pacate,ucida-l toaca,nu moare dintr-o simpla solutie... :wall:

puyol15.07.2008 10:36
si nici tie sa o accepti nu ti-a cerut nimeni :)))

 

hai,mai zi.. dupa ce le arati fundul fara chilot.. care e urmatoarea etapa ?

 

 

 

Le spun sa ma sarute in f..d.Multumit?

 

si ei ce zic ?

ADDA PRINTZESA16.07.2008 17:32

Halooooole!

Joga Bonito16.07.2008 19:39

aloha... :music:

ADDA PRINTZESA16.07.2008 19:46
aloha... :music:

 

 

 

 

Ce faceti frumosilor?

Joga Bonito16.07.2008 21:05

suferim...

axl18.07.2008 14:24

Hahalerilor.

puyol18.07.2008 15:39

multumesc pt lamuriri ada.. ai fost foarte amabila

«1454647484964»