Mah john, tu ai mess d-ala vechi. La tine nu prea merge conferinta. ![]()
@Corina,
![]()
![]()
Mah john, tu ai mess d-ala vechi. La tine nu prea merge conferinta. ![]()
@Corina,
![]()
![]()
Marius,nu stiu ce sa zic...eu cred ca vrei sa te bagi in seama cu john si nu stii cum.![]()
![]()
Mah john, tu ai mess d-ala vechi. La tine nu prea merge conferinta.
@Corina,
Daca mai stati mult pe ganduri eu ma tirez la somnic.
tocmai asta e, va las cu conferinta... peste 3 ore trebuie sa fiu treaz, fresh si gata de sevici...
@Marius
Oricum am glumit ca vreau la conferinta, nici eu nu mai stau mult. Numai ca am vrut sa te intep un pic asa... ca oricum nu am mai vb demult. Ne vedem la meciul cu Roma! :biggrin:
Pa lume! Va doresc macar jumatate din tantarii care-i am eu acum in casa,sa nu dormiti singurei.!!Mai vorbim noi!!
Si la mine sunt tantari! ![]()
Si la mine sunt tantari!![]()
Si la Steaua sunt tantari. Nu mai scapam de ei!
adda,zi-ne si noua,cum ii dai gata pe barbati.. ce scule folosesti,ce vrajeli,miscari,etc? stii tu..
@Adda
Cu cizmulitzele alea ?
@Adda
Cu cizmulitzele alea ?
Aha!!
deci mergi la barbati,te intorci cu spatele la ei,iti dai jos fustita,pantalonii,ciorapii,desuul si chiloteii si stai asa in fata lor ? oo Doamne..
valeu.. in fata mea nu ai nicio sansa B-)
Eu speram sa aud ca faci remarci inteligente si ca ii subjugi cu spiritul tau deosebit. Dar cred ca merge si asa..
deci mergi la barbati,te intorci cu spatele la ei,iti dai jos fustita,pantalonii,ciorapii,desuul si chiloteii si stai asa in fata lor ? oo Doamne..valeu.. in fata mea nu ai nicio sansa B-)
Tie nu ti-a cerut nimeni parerea! :tongue:
si nici tie sa o accepti nu ti-a cerut nimeni
)
hai,mai zi.. dupa ce le arati fundul fara chilot.. care e urmatoarea etapa ?
si nici tie sa o accepti nu ti-a cerut nimeni)
hai,mai zi.. dupa ce le arati fundul fara chilot.. care e urmatoarea etapa ?
Le spun sa ma sarute in f..d.Multumit?
![]()
destul de scarbos
Si la mine sunt tantari!![]()
Numa' in Bucuresti nu sunt,dau astia cu solutie!
Tantarul al mare si puturos din fruntea echipei noastre drage,din pacate,ucida-l toaca,nu moare dintr-o simpla solutie... ![]()
si nici tie sa o accepti nu ti-a cerut nimeni)
hai,mai zi.. dupa ce le arati fundul fara chilot.. care e urmatoarea etapa ?
Le spun sa ma sarute in f..d.Multumit?
si ei ce zic ?
Halooooole!
aloha... ![]()
aloha...![]()
Ce faceti frumosilor?
suferim...
Hahalerilor.
multumesc pt lamuriri ada.. ai fost foarte amabila