FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1444546474864»
ADDA PRINTZESA12.07.2008 00:37

Aici sunt frumosilor,singurica,parasita de toata lumea! Va poooop mult si tare!Mai vorbim!

 

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=190144073 ce zici ada ?

 

 

 

 

 

 

Taaaaaare!!!

ADDA PRINTZESA14.07.2008 13:55

Nu mai dati si voi cate un semn ,din cand in cand!? :sad2:

vlad7514.07.2008 15:53
Nu mai dati si voi cate un semn ,din cand in cand!? :sad2:

 

beep!

ADDA PRINTZESA14.07.2008 19:15
Nu mai dati si voi cate un semn ,din cand in cand!? :sad2:

 

beep!

 

 

 

Mersi! Beep ,inapoi!

dangeor14.07.2008 20:48

semn si tie :)

ADDA PRINTZESA14.07.2008 20:56
semn si tie :)

 

 

 

Beeeeep!!!

puyol14.07.2008 21:39

adda,in seara asta nu iesi la agatat ?

ADDA PRINTZESA14.07.2008 21:49
adda,in seara asta nu iesi la agatat ?

 

 

 

Nooo,stau cuminte acasa.Voi nu ?

Joga Bonito14.07.2008 21:53

adda, :kisstogether::wave:

 

eu beau... sarbatoresc, traiesc extaziat. si mai puyol, ea pleaca sa fie agatata nu sa agate.

 

imi lipseste profesorul axl, oare pe unde bantuie coclitul ala?

ADDA PRINTZESA14.07.2008 22:05
adda, :kisstogether::wave:

 

eu beau... sarbatoresc, traiesc extaziat. si mai puyol, ea pleaca sa fie agatata nu sa agate.

 

imi lipseste profesorul axl, oare pe unde bantuie coclitul ala?

 

 

 

Nu iti este rusine sa bei fara mine? nici macar nu intrebi si tu lumea.Poate eu mor de sete.In legatura cu agatatul sa stii ca eu numesc asta vanatoare sau pescuit(cum vrei). Ma pricep destul dar de exact un an nu am mai iesit pe traseu. Sa stii ca ar cam fi timpul sa dau o tura ,sa vad ce noutati mai umbla prin oras.Aha!!! :hmmm:

Marius14.07.2008 22:26
[ Ma pricep destul dar de exact un an nu am mai iesit pe traseu.

 

mwahahahhahahaha

 

gura pacatorului adevar graieste!

ADDA PRINTZESA14.07.2008 22:32

E careva pe mes la ora asta?

Marius14.07.2008 22:43

Corina e ;)

ADDA PRINTZESA14.07.2008 22:45
Corina e ;)

 

 

 

Tu nu?Am ramas singura cu tantarii si Becks-ul si nu am cu cine sa vorbesc.Sa stii ca sunt curioasa de Corina.

Marius14.07.2008 22:46

Eu sunt ca Elodia, pe invisible :D

 

Pai cere-i aidiul Corinei daca esti asa curioasa ;)

ADDA PRINTZESA14.07.2008 22:48
Eu sunt ca Elodia, pe invisible :D

 

Pai cere-i aidiul Corinei daca esti asa curioasa ;)

 

 

 

ok.Korina nu ai chef de vorba?

john_8614.07.2008 22:48

Mai sunt si eu cica. Nu am somn ca am facut insolatie :(

ADDA PRINTZESA14.07.2008 22:49
Mai sunt si eu cica. Nu am somn ca am facut insolatie :(

 

 

 

Bravo tie! Mi s-a intamplat si mie o data ,cand eram mai mica.

korynna14.07.2008 22:54

Satisfac orice curiozitate. :laugh:

john_8614.07.2008 22:55
Bravo tie! Mi s-a intamplat si mie o data ,cand eram mai mica.

 

 

:)) Mie mi se intampla aceeasi faza de cand ma stiu, adica de aproape 22 de ani. Tot nu ma invat minte... intr-un fel e bine ca de acuma pot spune ca sunt obisnuit cu asta si parca nu mai sunt atat de insuportabile arsurile... :D

Marius14.07.2008 22:55

O punem de-o... conferinta? :naughty:

 

Fara John, evident.

ADDA PRINTZESA14.07.2008 22:56
Bravo tie! Mi s-a intamplat si mie o data ,cand eram mai mica.

 

 

:)) Mie mi se intampla aceeasi faza de cand ma stiu, adica de aproape 22 de ani. Tot nu ma invat minte... intr-un fel e bine ca de acuma pot spune ca sunt obisnuit cu asta si parca nu mai sunt atat de insuportabile arsurile... :D

 

 

 

Tine-o tot asa,desteptule,o sa ramai fara piele (nicaieri).

john_8614.07.2008 22:57

hmmm... Marius, poate o sa zic si eu la meciul cu Roma sa o punem de o bauta fara tine, ce zici?

:whistle:

ADDA PRINTZESA14.07.2008 22:57
O punem de-o... conferinta? :naughty:

 

Fara John, evident.

 

 

 

Pai, ce mai stai pe ganduri?

korynna14.07.2008 22:58

Marius,nu stiu ce sa zic...eu cred ca vrei sa te bagi in seama cu john si nu stii cum. :hmmm:

«1444546474864»