Aici sunt frumosilor,singurica,parasita de toata lumea! Va poooop mult si tare!Mai vorbim!
Taaaaaare!!!
Aici sunt frumosilor,singurica,parasita de toata lumea! Va poooop mult si tare!Mai vorbim!
Taaaaaare!!!
Nu mai dati si voi cate un semn ,din cand in cand!? :sad2:
Nu mai dati si voi cate un semn ,din cand in cand!? :sad2:
beep!
Nu mai dati si voi cate un semn ,din cand in cand!? :sad2:
beep!
Mersi! Beep ,inapoi!
semn si tie ![]()
semn si tie![]()
Beeeeep!!!
adda,in seara asta nu iesi la agatat ?
adda,in seara asta nu iesi la agatat ?
Nooo,stau cuminte acasa.Voi nu ?
adda, ![]()
![]()
eu beau... sarbatoresc, traiesc extaziat. si mai puyol, ea pleaca sa fie agatata nu sa agate.
imi lipseste profesorul axl, oare pe unde bantuie coclitul ala?
adda,
eu beau... sarbatoresc, traiesc extaziat. si mai puyol, ea pleaca sa fie agatata nu sa agate.
imi lipseste profesorul axl, oare pe unde bantuie coclitul ala?
Nu iti este rusine sa bei fara mine? nici macar nu intrebi si tu lumea.Poate eu mor de sete.In legatura cu agatatul sa stii ca eu numesc asta vanatoare sau pescuit(cum vrei). Ma pricep destul dar de exact un an nu am mai iesit pe traseu. Sa stii ca ar cam fi timpul sa dau o tura ,sa vad ce noutati mai umbla prin oras.Aha!!! ![]()
[ Ma pricep destul dar de exact un an nu am mai iesit pe traseu.
mwahahahhahahaha
gura pacatorului adevar graieste!
E careva pe mes la ora asta?
Corina e ![]()
Corina e![]()
Tu nu?Am ramas singura cu tantarii si Becks-ul si nu am cu cine sa vorbesc.Sa stii ca sunt curioasa de Corina.
Eu sunt ca Elodia, pe invisible ![]()
Pai cere-i aidiul Corinei daca esti asa curioasa ![]()
Eu sunt ca Elodia, pe invisible
Pai cere-i aidiul Corinei daca esti asa curioasa
ok.Korina nu ai chef de vorba?
Mai sunt si eu cica. Nu am somn ca am facut insolatie ![]()
Mai sunt si eu cica. Nu am somn ca am facut insolatie![]()
Bravo tie! Mi s-a intamplat si mie o data ,cand eram mai mica.
Satisfac orice curiozitate. :laugh:
Bravo tie! Mi s-a intamplat si mie o data ,cand eram mai mica.
Mie mi se intampla aceeasi faza de cand ma stiu, adica de aproape 22 de ani. Tot nu ma invat minte... intr-un fel e bine ca de acuma pot spune ca sunt obisnuit cu asta si parca nu mai sunt atat de insuportabile arsurile... ![]()
O punem de-o... conferinta? ![]()
Fara John, evident.
Bravo tie! Mi s-a intamplat si mie o data ,cand eram mai mica.
Mie mi se intampla aceeasi faza de cand ma stiu, adica de aproape 22 de ani. Tot nu ma invat minte... intr-un fel e bine ca de acuma pot spune ca sunt obisnuit cu asta si parca nu mai sunt atat de insuportabile arsurile...
Tine-o tot asa,desteptule,o sa ramai fara piele (nicaieri).
hmmm... Marius, poate o sa zic si eu la meciul cu Roma sa o punem de o bauta fara tine, ce zici?
![]()
O punem de-o... conferinta?
Fara John, evident.
Pai, ce mai stai pe ganduri?
Marius,nu stiu ce sa zic...eu cred ca vrei sa te bagi in seama cu john si nu stii cum. ![]()