FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1424344454664»
Marius28.06.2008 22:22

Naspa... Incep saptamana viitoare lectiile cu chitara acustica.

danimarcu28.06.2008 22:23
Ce e o piculina?

un fel de vibrator la care poti sa si canti!...

axl28.06.2008 22:24

@Joga, daca aia-i arta atunci eu-s emo. Nu ca vreau sa te jignesc da' parca-i de pe carpeta lu' bunica lu' Mrus.

Joga Bonito28.06.2008 22:26

wtf??? in tot arborele genealogic a lui marus nu gasesti asa faptura. nu observi ce trasaturi are !? mirific.

Marius28.06.2008 22:28

Banuiesc ca vreti capace si va e rusine sa cereti.

danimarcu28.06.2008 22:28
@Joga, daca aia-i arta atunci eu-s emo. Nu ca vreau sa te jignesc da' parca-i de pe carpeta lu' bunica lu' Mrus.

 

Aduce cu protagonista din "RAPIREA DIN SERAI"

axl28.06.2008 22:29
Aduce cu protagonista din "RAPIREA DIN SERAI"

Cam in zona aia bateam si eu cu vorba. Se vede treaba ca e varianta de dupa rapire.

Joga Bonito28.06.2008 22:33

opera resectiva e mai elaborata, cu mai multe detalii. a mea e inainte de rapire. in mana stanga nu tine o vaza, ci un prezervativ.

axl28.06.2008 22:35

A, atunci se schimba situatia, e o capodopera.

 

 

Mai elucubrati voi pe-aici ca eu ma duc sa-mi caut un film la care sa ma uit. Mi-am facut chiar si o cafea.

Joga Bonito28.06.2008 22:38

bai, eu imi iau jucariile si plec. am uitat ca azi trebuie sa ma scol la 5 a.m.

axl28.06.2008 22:42

Ziceti repede:

 

Cronicile din Narnia 2

sau

Piratii din Caraibe 3?

danimarcu28.06.2008 22:47
a mea e inainte de rapire.

Ma gandeam eu...

Am descoperit cum arata domnisoara dupa rapire:

untitled.bmp

ADDA PRINTZESA29.06.2008 21:12

BUna lume!!!

Joga Bonito29.06.2008 21:30

viva espagna!

 

ola adda! :wave:

axl29.06.2008 21:38

Ce faci ba, insomniacilor?

Marius29.06.2008 21:40

Tocmai am facut un dus, ceea ce mi-a cam luat tot somnul... N-ar fi asta o problema, doar ca maine, de fapt azi, ma trezesc pe la 5.30 iar la 7.00 trebuie sa fiu in birou gata de munci...

 

Si totusi, cred ca o sa ma uit la un film... Am "The Notebook".

ADDA PRINTZESA29.06.2008 21:42
viva espagna!

 

ola adda! :wave:

 

 

 

Spania e ca CeFeRe-ul......,45 de ani dom'le,45!

Joga Bonito29.06.2008 21:51

Mai precis, 44 de ani. Ca si o coincidenta ciudata, trebuie sa ma scol la 5:44.

ADDA PRINTZESA29.06.2008 21:52
Mai precis, 44 de ani. Ca si o coincidenta ciudata, trebuie sa ma scol la 5:44.

 

 

 

Ma rog 44,nu mai conteaza.

Joga Bonito29.06.2008 22:01

Mda, ai dreptate. Ce conteaza cu adevarat e ca taranul teuton, Ballack, si-a luat-o in freza pt a 8-a oara. Cred ca o sa fie deprimat, cu tentative de emo-sinucidere.

 

danimarcu30.06.2008 21:40
Mai precis, 44 de ani. Ca si o coincidenta ciudata, trebuie sa ma scol la 5:44.

 

 

 

Ma rog 44,nu mai conteaza.

 

Mai bine o data la 44 ani jucand fotbal spectaculos,decat ca cotonagarii germani,din doi in patru ani in finala,si de fiecare data jucand tot mai urat... :sick:

micutZu' Deni02.07.2008 09:43

Adelo , cati ani ai ?? :notangel:

ADDA PRINTZESA02.07.2008 10:14
Adelo , cati ani ai ?? :notangel:

 

 

 

Uita-te la profil!

Marius02.07.2008 10:37

Are ma... oricum, nu e de tine ma denii

ADDA PRINTZESA02.07.2008 10:54
Are ma... oricum, nu e de tine ma denii

 

 

 

Chiar asa...

«1424344454664»