Naspa... Incep saptamana viitoare lectiile cu chitara acustica.
Naspa... Incep saptamana viitoare lectiile cu chitara acustica.
Ce e o piculina?
un fel de vibrator la care poti sa si canti!...
@Joga, daca aia-i arta atunci eu-s emo. Nu ca vreau sa te jignesc da' parca-i de pe carpeta lu' bunica lu' Mrus.
wtf??? in tot arborele genealogic a lui marus nu gasesti asa faptura. nu observi ce trasaturi are !? mirific.
Banuiesc ca vreti capace si va e rusine sa cereti.
@Joga, daca aia-i arta atunci eu-s emo. Nu ca vreau sa te jignesc da' parca-i de pe carpeta lu' bunica lu' Mrus.
Aduce cu protagonista din "RAPIREA DIN SERAI"
Aduce cu protagonista din "RAPIREA DIN SERAI"
Cam in zona aia bateam si eu cu vorba. Se vede treaba ca e varianta de dupa rapire.
opera resectiva e mai elaborata, cu mai multe detalii. a mea e inainte de rapire. in mana stanga nu tine o vaza, ci un prezervativ.
A, atunci se schimba situatia, e o capodopera.
Mai elucubrati voi pe-aici ca eu ma duc sa-mi caut un film la care sa ma uit. Mi-am facut chiar si o cafea.
bai, eu imi iau jucariile si plec. am uitat ca azi trebuie sa ma scol la 5 a.m.
Ziceti repede:
Cronicile din Narnia 2
sau
Piratii din Caraibe 3?
a mea e inainte de rapire.
Ma gandeam eu...
Am descoperit cum arata domnisoara dupa rapire:
BUna lume!!!
viva espagna!
ola adda! ![]()
Ce faci ba, insomniacilor?
Tocmai am facut un dus, ceea ce mi-a cam luat tot somnul... N-ar fi asta o problema, doar ca maine, de fapt azi, ma trezesc pe la 5.30 iar la 7.00 trebuie sa fiu in birou gata de munci...
Si totusi, cred ca o sa ma uit la un film... Am "The Notebook".
viva espagna!
ola adda!
Spania e ca CeFeRe-ul......,45 de ani dom'le,45!
Mai precis, 44 de ani. Ca si o coincidenta ciudata, trebuie sa ma scol la 5:44.
Mai precis, 44 de ani. Ca si o coincidenta ciudata, trebuie sa ma scol la 5:44.
Ma rog 44,nu mai conteaza.
Mda, ai dreptate. Ce conteaza cu adevarat e ca taranul teuton, Ballack, si-a luat-o in freza pt a 8-a oara. Cred ca o sa fie deprimat, cu tentative de emo-sinucidere.
Mai precis, 44 de ani. Ca si o coincidenta ciudata, trebuie sa ma scol la 5:44.
Ma rog 44,nu mai conteaza.
Mai bine o data la 44 ani jucand fotbal spectaculos,decat ca cotonagarii germani,din doi in patru ani in finala,si de fiecare data jucand tot mai urat... ![]()
Adelo , cati ani ai ?? ![]()
Adelo , cati ani ai ??![]()
Uita-te la profil!
Are ma... oricum, nu e de tine ma denii
Are ma... oricum, nu e de tine ma denii
Chiar asa...