FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1414243444564»
Joga Bonito28.06.2008 21:17

Adda,

 

Germania sau Spania? Ballack sau Sergio Ramos?

ADDA PRINTZESA28.06.2008 21:19
Adda,

 

Germania sau Spania? Ballack sau Sergio Ramos?

 

 

 

Germania!!!

Joga Bonito28.06.2008 21:29

Iese un chef animat de un munte de bere daca o sa castige oamenii astia reci si nesimtiti EURO.

Visul meu fusese o finala Romania-Portugal. Ma pregatisem sa umplu cada cu Carlsberg si sa urmaresc finala gol, inecat in bere. Vis neimplinit...

 

Urme de remuscari.

ADDA PRINTZESA28.06.2008 21:32
Iese un chef animat de un munte de bere daca o sa castige oamenii astia reci si nesimtiti EURO.

Visul meu fusese o finala Romania-Portugal. Ma pregatisem sa umplu cada cu Carlsberg si sa urmaresc finala gol, inecat in bere. Vis neimplinit...

 

Urme de remuscari.

 

 

 

Dragule o sa trebuiasca sa mai asteptam 4 ani ca sa ne facem din nou sperante!

axl28.06.2008 21:35
Ma pregatisem sa umplu cada cu Carlsberg si sa urmaresc finala gol, inecat in bere.

Poti sa te-neci in bere si fara sa-ti intre-n c.ur.

Joga Bonito28.06.2008 21:37

doua primaveri.

axl28.06.2008 21:38

2 mari si 2 mici.

 

 

Cine sa ma recomande? Vocea si talentul meu.

Joga Bonito28.06.2008 21:43

in total 4 pasarici. nu stiu sa cant.

axl28.06.2008 21:43

Nici macar la piculina?

Joga Bonito28.06.2008 21:49

nu. dar in schimb stiu sa desenez. cate portrete nud am facut la viata mea, nu ai mancat tu scoici prin mangalia. tz tz tz..

axl28.06.2008 21:51

Cine nu mai stie sa deseneze. Hm, parca zici c-ai gasit La Dorada, vai, stiu sa desenez.

Si eu stiu sa desenez, ba chiar binisor. Bine, nu chiar binisor dar destul de bine. Cum ar veni, binisor.

ADDA PRINTZESA28.06.2008 21:54
nu. dar in schimb stiu sa desenez. cate portrete nud am facut la viata mea, nu ai mancat tu scoici prin mangalia. tz tz tz..

 

 

 

adda16.JPG

Joga Bonito28.06.2008 21:54

binisor, adica amator.

 

necunoscatorule, eu creez opere de arta! modelez coapse, sani, buze. le inspir viata. auzi la el: binisor!? :judge:

axl28.06.2008 21:56

Modeleaza-le tu ca le ard altii.

 

Hai, arata-ne maiastru-ti mestesug.

Joga Bonito28.06.2008 21:58

avem nevoie de un model.

ADDA PRINTZESA28.06.2008 21:59

Nu va mai amagiti singuri ma baieti,ca nu ajungeti departe!

Joga Bonito28.06.2008 22:03

el se amageste. eu doar imi etalam talentul.

 

adda, ia spune draga, te-ai mai gandit la propunerea mea?

axl28.06.2008 22:07

Nu-mi spune ca n-ai niciun desen prin casa. La fel fac fetele alea fitoase, nu, n-am webcam, eu nu fac asa ceva, ca peste cinci minute sa se roage ele de tine sa le vezi jolidonul.

 

Asa ca scuteste-ne de alea 5 minute si posteaza un nud d-ala de-al tau, modelat pana prinde viata.

Joga Bonito28.06.2008 22:16

refuz sa ma port ca un pervers! marus, procedez bine?

 

meanwhile, sa ma pun pe treaba.

ADDA PRINTZESA28.06.2008 22:17

Dragilor eu o sa va parasesc.Ma duc la somnic ,sa nu cad maine dimineata cu capul in cana cu cafea.Va pooop dulce !Noapte buna la toata lumea! :wave:

axl28.06.2008 22:17

Adda, ia zi tu draguta ce-ai facut acasa. Unde, cat si cu cine.

 

LE

Ei na, bravo. Noapte buna.

Marius28.06.2008 22:18

Ce e o piculina?

ADDA PRINTZESA28.06.2008 22:20
Adda, ia zi tu draguta ce-ai facut acasa. Unde, cat si cu cine.

 

LE

Ei na, bravo. Noapte buna.

 

 

 

De facut ,am facut eu multe;ehe!!!!....cu Ursus si Timisoreana,na.Hai.Pa!!!

axl28.06.2008 22:20
Ce e o piculina?

photo1200piccolo.jpg

Joga Bonito28.06.2008 22:21
Adda, ia zi tu draguta ce-ai facut acasa. Unde, cat si cu cine.

 

LE

Ei na, bravo. Noapte buna.

 

stai asa invidiosule, uite aici o viziune.

nud_2.gif

«1414243444564»