FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1394041424364»
Joga Bonito09.06.2008 21:26
la ping-pong...?

La fotbal!V-am zis eu mah ca nu ne bate Franta?Nu ne bate nimeni in grupa asta!

 

bati campii, nimic nou... orele petrecute in laborator la Fuentes isi spun cuvantul... :rolleyes:

 

si ca fapt divers, eu stiam scorul corect la meci de vreo sapt. si ceva. aici ma refer la meciul cu franta. si mai mai presimt zile grele.

ADDA PRINTZESA10.06.2008 01:06

Romania ,pazea ca vin!Inchideti barbatii frumosi ca fac ravagii!

Salutare lume!!!!

Ne vedem cand ne-ntalnim!! :kisstogether::wave:

metzzz10.06.2008 04:48
si cat de emo sunteti? :D

Emo Test Results:

 

You are 16% EMO

 

@Del Piero , depinde in ce fel de bloc stai :yeahh: daca e de la 10 in sus esti emo daca e sub 10 e mai greu :yeahh:

Joga Bonito12.06.2008 20:35

pe unde esti printeso?

 

castelul e gol si lipsit de viata :ike: ( de unde dracu or aparut astea? ) nenea fanica ai primit marire de pensie iar?

 

AdrianUltras2516.06.2008 18:26

mi-i dor de Adda...

metzzz17.06.2008 05:55

E pe drum spre Romania :yeahh: probabil vine pe jos si mai intarzie putin :oops:

ADDA PRINTZESA27.06.2008 13:22

Buna frumusetilor!Mi-a fost foarte tare dor de voi!!!! Va pooooooop!

Fane_casieru'27.06.2008 13:22

@Adda

 

si cu cine incepi ?

bubutza27.06.2008 13:48

cu astia mai mici asa mine :)))

ADDA PRINTZESA27.06.2008 13:54

incep cu axl :kisstogether::ras:

bubutza27.06.2008 13:59

naspa atunci.... nu vrei sa incerci si ceva mai tinerel :)))

ADDA PRINTZESA27.06.2008 14:02

Mie imi plac barbatii ,nu baietii!!! :thumbsup:

AdrianUltras2527.06.2008 14:05

:dry:

 

eu vreau pupa de la Korynna atunci...

ADDA PRINTZESA27.06.2008 14:08
:dry:

 

eu vreau pupa de la Korynna atunci...

 

 

 

 

 

 

:kisstogether:

bodanelu27.06.2008 14:27

haidi mai :)

bubutza27.06.2008 14:43

Da cine a zis ca nu sunt barbat :))

Da sunt mai proaspat

ADDA PRINTZESA27.06.2008 14:46
Da cine a zis ca nu sunt barbat :))

Da sunt mai proaspat

 

 

 

......Fara experienta...! :innocent:

bodanelu27.06.2008 14:47

numai bun de prajit la rotisor :))

AdrianUltras2527.06.2008 14:48
:shifty:
bubutza27.06.2008 16:23

la cei 23 ani ai tai nu sunt asa tanar... sunt numai bun :sleep:

Trebuie numai sa ma incerci :naughty:

metzzz27.06.2008 17:48
la cei 23 ani ai tai nu sunt asa tanar... sunt numai bun :sleep:

Trebuie numai sa ma incerci :naughty:

esti necopt tinere :naughty: Experienta are prioritate :thumbup:

bine ai revenit Adda !

Joga Bonito27.06.2008 18:14

Adda? It's really you?

 

Welcome back! :kisstogether:

DelPiero1027.06.2008 18:38

Sa-i ridici moralul lui Joga Bonito adda,saracu' e de-a dreptul deprimat de cand a iesit Purtugal din competitie... :sad2:

ADDA PRINTZESA27.06.2008 20:03

Buna inca o data dragilor!Va poooop de la un capat la altul.Sunteti super!Va multumesc ca a-ti tinut topicul in viata!

Joga Bonito27.06.2008 20:07

Pai cat timp ai fost plecata, topicul a fost mort si ingropat. Odata cu revenirea ta, printeso, l-am dezgropat.

«1394041424364»