la ping-pong...?La fotbal!V-am zis eu mah ca nu ne bate Franta?Nu ne bate nimeni in grupa asta!
bati campii, nimic nou... orele petrecute in laborator la Fuentes isi spun cuvantul... ![]()
si ca fapt divers, eu stiam scorul corect la meci de vreo sapt. si ceva. aici ma refer la meciul cu franta. si mai mai presimt zile grele.
