FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1404142434464»
ADDA PRINTZESA27.06.2008 20:08

Super.Mersiiiii

Joga Bonito27.06.2008 20:14

Hai sa intram in paine, cat e "incalzit".

 

Cum a fost in vacanta? Te-ai bronzat peste tot? :kisstogether:

ADDA PRINTZESA27.06.2008 20:57
Hai sa intram in paine, cat e "incalzit".

 

Cum a fost in vacanta? Te-ai bronzat peste tot? :kisstogether:

 

 

 

Vacanta a fost intr-un cuvant bere la greu si gratare cat se poate ,la soare bineanteles.M-am bronzat chiar peste tot sa stii ,la CCA 39 grade.Mi-am revazut prietenii si familia si am baut din prima pana in ultima zi.SUPER !

Joga Bonito27.06.2008 22:16

Marfa! Pacat ca a durat prea putin.

 

Eu cel putin ma bag la somn, azi trebuie sa ma scol la 6 fara 10 a.m. Am intalinire cu crapii. Wish me luck! :kisstogether:

Marius27.06.2008 23:15
Va poooop de la un capat la altul.

 

WTF? Adica cum? daca imi permiteti exprimarea...

bubutza28.06.2008 07:52

nu te gandi la prostii :))

poate ne pupa pe toti ... nu-i strica cheful

axl28.06.2008 09:02

Hopa, return of the Adda.

Bun venit, soyez le bien venu, come si dice, willkommen inapoi.

micutZu' Deni28.06.2008 20:01

Ce tot vorbiti ma atat cu Ada asta , nici pana acum nu v-ati prins ca e vedeta de pe tube8 ??

AdrianUltras2528.06.2008 20:03

ce e un tube8?

micutZu' Deni28.06.2008 20:11
ce e un tube8?

 

www.t*b*8.com

AdrianUltras2528.06.2008 20:23

Minoru' Deni

 

 

 

perversule...din astea faci tu?

 

ma, tu ai peste 18 ani?

 

:hump: :hump:

axl28.06.2008 20:36

Deni, iar o arzi pe site-uri porno?

micutZu' Deni28.06.2008 20:38

de cand ma stiu ....

axl28.06.2008 20:40
Ce tot vorbiti ma atat cu Ada asta , nici pana acum nu v-ati prins ca e vedeta de pe tube8 ??

Ce vedeta ma? Daca stii ceva in plus pune un link aici, nu mai manca atata rahat. Si la culcare, ca s-a terminat Mihaela.

Joga Bonito28.06.2008 20:41

:biggrin:

ADDA PRINTZESA28.06.2008 20:56

Buna,Buna!!!

Joga Bonito28.06.2008 20:59
:wave:
ADDA PRINTZESA28.06.2008 21:00

Ce mai face lumea buna?

axl28.06.2008 21:01

Nu stim, ca n-avem acces acolo.

Joga Bonito28.06.2008 21:02

eu am acces, indispun lumea rea.

ADDA PRINTZESA28.06.2008 21:03

Buna ,draga AXL! Tu ce faci frumosule?Am auzit ca ai vizitat Moldova,Cum a fost?

axl28.06.2008 21:03

Cum fu bunul si batranul Botosani this time of the year?

 

N-am vizitat nicio Moldova, plec mai pe la 20 iulie, asa.

ADDA PRINTZESA28.06.2008 21:06
Cum fu bunul si batranul Botosani this time of the year?

 

N-am vizitat nicio Moldova, plec mai pe la 20 iulie, asa.

 

 

 

Orasul meu s-a schimbat foarte mult ,in bine,din fericire iar fetele sunt la fel de frumoase! :rolleyes:

Joga Bonito28.06.2008 21:10

Frumoase pun pariu ca sunt, dar sa fie singure si dispuse la efort. Si sa nu fie dependente de alifia speciala cu extract de margarina a lui novac. Ca e de rau.

ADDA PRINTZESA28.06.2008 21:12
Frumoase pun pariu ca sunt, dar sa fie singure si dispuse la efort. Si sa nu fie dependente de alifia speciala cu extract de margarina a lui novac. Ca e de rau.

 

 

:tongue:

«1404142434464»