Super.Mersiiiii
Super.Mersiiiii
Hai sa intram in paine, cat e "incalzit".
Cum a fost in vacanta? Te-ai bronzat peste tot? ![]()
Hai sa intram in paine, cat e "incalzit".
Cum a fost in vacanta? Te-ai bronzat peste tot?
Vacanta a fost intr-un cuvant bere la greu si gratare cat se poate ,la soare bineanteles.M-am bronzat chiar peste tot sa stii ,la CCA 39 grade.Mi-am revazut prietenii si familia si am baut din prima pana in ultima zi.SUPER !
Marfa! Pacat ca a durat prea putin.
Eu cel putin ma bag la somn, azi trebuie sa ma scol la 6 fara 10 a.m. Am intalinire cu crapii. Wish me luck! ![]()
Va poooop de la un capat la altul.
WTF? Adica cum? daca imi permiteti exprimarea...
nu te gandi la prostii ![]()
poate ne pupa pe toti ... nu-i strica cheful
Hopa, return of the Adda.
Bun venit, soyez le bien venu, come si dice, willkommen inapoi.
Ce tot vorbiti ma atat cu Ada asta , nici pana acum nu v-ati prins ca e vedeta de pe tube8 ??
ce e un tube8?
ce e un tube8?
www.t*b*8.com
Minoru' Deni
perversule...din astea faci tu?
ma, tu ai peste 18 ani?
:hump:
Deni, iar o arzi pe site-uri porno?
de cand ma stiu ....
Ce tot vorbiti ma atat cu Ada asta , nici pana acum nu v-ati prins ca e vedeta de pe tube8 ??
Ce vedeta ma? Daca stii ceva in plus pune un link aici, nu mai manca atata rahat. Si la culcare, ca s-a terminat Mihaela.
:biggrin:
Buna,Buna!!!
Ce mai face lumea buna?
Nu stim, ca n-avem acces acolo.
eu am acces, indispun lumea rea.
Buna ,draga AXL! Tu ce faci frumosule?Am auzit ca ai vizitat Moldova,Cum a fost?
Cum fu bunul si batranul Botosani this time of the year?
N-am vizitat nicio Moldova, plec mai pe la 20 iulie, asa.
Cum fu bunul si batranul Botosani this time of the year?
N-am vizitat nicio Moldova, plec mai pe la 20 iulie, asa.
Orasul meu s-a schimbat foarte mult ,in bine,din fericire iar fetele sunt la fel de frumoase! ![]()
Frumoase pun pariu ca sunt, dar sa fie singure si dispuse la efort. Si sa nu fie dependente de alifia speciala cu extract de margarina a lui novac. Ca e de rau.
Frumoase pun pariu ca sunt, dar sa fie singure si dispuse la efort. Si sa nu fie dependente de alifia speciala cu extract de margarina a lui novac. Ca e de rau.
:tongue: