@DelPiero10
in fiecare seara vad ca esti tot mai detaliat:)))
@DelPiero10
in fiecare seara vad ca esti tot mai detaliat:)))
Da fratioare,maine va zic si minutele in care o sa se marcheze!Daca dorm bine,va spun si marcatorii! :laugh:
Cheschispas pe-aici?
O,bun venit celebre Axl! Adda lipseste azi....nemotivat! ![]()
Da fratioare,maine va zic si minutele in care o sa se marcheze!Daca dorm bine,va spun si marcatorii! :laugh:
astept cu interes:)))
Daca e marti e Belgia.
Da fratioare,maine va zic si minutele in care o sa se marcheze!Daca dorm bine,va spun si marcatorii! :laugh:
Daca zici si ce au facut in noapte dinaintea meciului fiecare in camere esti tare.
Germania,Germania,Germania!!!! ![]()
Romania,Romania,Romania! ![]()
Purtugal, Purtugal, Purtugal...
Purtugal, Purtugal, Purtugal...
![]()
Joga,cu cine tii mai mult,cu Romania sau cu PortugaliaSi eu simpatizez Italia,dar nu in halul asta... ![]()
forcao Purtugal!
aici in Congo e un curent portughez....
Cam atat despre preferintele socceristice, oricum fiind doar in trecere, ce mai zici printeso? Ca nu prea dai semne de viata extra-nocturna...
Printesa face bine,adica foarte bine.Ma duc acasaaaaaaa!!!!
marfa...
ce zici, te astept cu flori cand intrii in tara, la Nadlac?
Da nu ai cum sa ma astepti ?
!!!!!!
nu inteleg... :-??
de fapt inteleg ceva foarte clar... e timpul sa ma culc...
Romania!!!! Campioana!!!!! steagro ![]()
la ping-pong...?
Nu te pune cu Romanii!Printzesa pleaca in cateve ore spre Romania!
![]()
Doamne ce mult imi doresc sa piarda Italia...si Franta.....si Olanda
la ping-pong...?
La fotbal!V-am zis eu mah ca nu ne bate Franta?Nu ne bate nimeni in grupa asta!
bai emo kids....
ca sa nu mai existe discutii
ia faceti voi testu asta
sa vedem care e si care nu e emo.
eu sunt emo doar 10% ![]()
L-au facut mah toti!
si cat de emo sunteti? ![]()
Toti suntem emo,intr-o masura mai mica sau mai mare! ![]()
eu sunt emo doar 10%![]()
HA! Eu l-am facut mai demult si sunt numai 3% ![]()