FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1383940414264»
MoWeed07.06.2008 23:41

@DelPiero10

 

in fiecare seara vad ca esti tot mai detaliat:)))

DelPiero1007.06.2008 23:45

Da fratioare,maine va zic si minutele in care o sa se marcheze!Daca dorm bine,va spun si marcatorii! :laugh:

axl07.06.2008 23:58

Cheschispas pe-aici?

DelPiero1007.06.2008 23:59

O,bun venit celebre Axl! Adda lipseste azi....nemotivat! :hmmm:

MoWeed08.06.2008 00:01
Da fratioare,maine va zic si minutele in care o sa se marcheze!Daca dorm bine,va spun si marcatorii! :laugh:

astept cu interes:)))

axl08.06.2008 00:05

Daca e marti e Belgia.

metzzz08.06.2008 13:27
Da fratioare,maine va zic si minutele in care o sa se marcheze!Daca dorm bine,va spun si marcatorii! :laugh:

Daca zici si ce au facut in noapte dinaintea meciului fiecare in camere esti tare.

ADDA PRINTZESA08.06.2008 21:21

Germania,Germania,Germania!!!! :thumbup:

 

Romania,Romania,Romania! fular-campionii

Joga Bonito08.06.2008 22:01

Purtugal, Purtugal, Purtugal...

 

Purtugal, Purtugal, Purtugal...

 

:wave:

DelPiero1008.06.2008 22:04

Joga,cu cine tii mai mult,cu Romania sau cu PortugaliaSi eu simpatizez Italia,dar nu in halul asta... :unsure:

Joga Bonito08.06.2008 22:31

forcao Purtugal!

 

aici in Congo e un curent portughez....

Joga Bonito08.06.2008 23:05

Cam atat despre preferintele socceristice, oricum fiind doar in trecere, ce mai zici printeso? Ca nu prea dai semne de viata extra-nocturna...

ADDA PRINTZESA08.06.2008 23:29

Printesa face bine,adica foarte bine.Ma duc acasaaaaaaa!!!!

Joga Bonito09.06.2008 00:33

marfa...

 

ce zici, te astept cu flori cand intrii in tara, la Nadlac?

ADDA PRINTZESA09.06.2008 00:48

Da nu ai cum sa ma astepti ?

 

!!!!!!

Joga Bonito09.06.2008 00:51

nu inteleg... :-??

 

de fapt inteleg ceva foarte clar... e timpul sa ma culc...

ADDA PRINTZESA09.06.2008 19:12

Romania!!!! Campioana!!!!! steagro :thumbup:

Joga Bonito09.06.2008 19:23

la ping-pong...?

ADDA PRINTZESA09.06.2008 19:32

Nu te pune cu Romanii!Printzesa pleaca in cateve ore spre Romania!

 

:yeahh:

 

Doamne ce mult imi doresc sa piarda Italia...si Franta.....si Olanda

DelPiero1009.06.2008 20:00
la ping-pong...?

La fotbal!V-am zis eu mah ca nu ne bate Franta?Nu ne bate nimeni in grupa asta!

AdrianUltras2509.06.2008 20:02

bai emo kids....

 

ca sa nu mai existe discutii

 

 

ia faceti voi testu asta

 

http://testemo.com/

 

sa vedem care e si care nu e emo.

 

eu sunt emo doar 10% :clap:

DelPiero1009.06.2008 20:04

L-au facut mah toti!

AdrianUltras2509.06.2008 20:05

si cat de emo sunteti? :D

 

DelPiero1009.06.2008 20:37

Toti suntem emo,intr-o masura mai mica sau mai mare! :P

MoWeed09.06.2008 21:20
eu sunt emo doar 10% :clap:

HA! Eu l-am facut mai demult si sunt numai 3% :naughty:

«1383940414264»