FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1363738394064»
AdrianUltras2502.06.2008 21:54

hopa....Adda da de beut!!!

 

Esti piloasa acum...nu ai treaba...ajungi si tu corupta, baroana locala,chestii

 

 

 

Si ce daca s-a votat ieri?

Poti vota oricand :))

ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:56
:beer2::beer2::beer2:
AdrianUltras2502.06.2008 21:59

alcoolistii astia...

Joga Bonito02.06.2008 22:00

bai vreau si eu un tatuaj pe buca stanga, cui ma adresez?

ADDA PRINTZESA02.06.2008 22:01
alcoolistii astia...

 

 

 

 

Uite cine vorbeste? :drunk:

AdrianUltras2502.06.2008 22:01

eu nu beau...apa

ADDA PRINTZESA02.06.2008 22:02
bai vreau si eu un tatuaj pe buca stanga, cui ma adresez?

 

 

 

...lui Adrian! :whistle::whistle:

Joga Bonito02.06.2008 22:06
:dry:
Joga Bonito02.06.2008 22:15

adda, tu esti experta in domeniu.... vrei ca Adrian sa-mi distruga fundul perfect si sa lase cicatrici pe el?

ADDA PRINTZESA02.06.2008 22:20
adda, tu esti experta in domeniu.... vrei ca Adrian sa-mi distruga fundul perfect si sa lase cicatrici pe el?

 

 

Eu nu as indrazni sa-ti privesc fundul,sunt prea rusinoasa. :notangel:

Joga Bonito02.06.2008 22:25

in schimb eu nu as ezita sa-l privesc pe al tau... :whistle:

 

trebuie sa ajungem la un compromis.... :kisstogether:

AdrianUltras2502.06.2008 22:27

Nu stiu de ce vorbesc despre mine oameni cu care nu am nici o legatura.

 

 

Adda eu nu stiu sa fac tatuaje :)

Joga Bonito02.06.2008 22:30

vezi adda, acum nu mai ai scapare... :naughty:

ADDA PRINTZESA02.06.2008 22:35
Nu stiu de ce vorbesc despre mine oameni cu care nu am nici o legatura.

 

 

Adda eu nu stiu sa fac tatuaje :)

 

 

 

Te invat eu draga .Nu te supara pentru mai devreme te rog! :kisstogether:

AdrianUltras2502.06.2008 22:36

nu despre tine vb mai devreme:P

 

tu ai voie sa vb despre mine:P

ADDA PRINTZESA02.06.2008 22:37

3tuztuzt.jpg

in schimb eu nu as ezita sa-l privesc pe al tau... :whistle:

 

trebuie sa ajungem la un compromis.... :kisstogether:

 

 

 

 

bonito te cred in stare de orice.adevarul e ca nu arata rau de loc

Joga Bonito02.06.2008 22:38

asta e tradare!

 

nb everybody :kisstogether:

 

LE: hoooopaaaa :blush::wub:

ADDA PRINTZESA02.06.2008 22:39

Noapte buna draga!Vise placute!

AdrianUltras2502.06.2008 22:41

da' e al tau?

ADDA PRINTZESA02.06.2008 22:46
da' e al tau?

 

 

 

 

Normal!Multumeste lui maica-mea pentru asa priveliste!

 

M-am gandit ca topicul asta are nevoie de ceva frumos ....! :proud:

AdrianUltras2502.06.2008 22:47

nice! :D

 

Mai ai?

Mai vreau :D

ADDA PRINTZESA02.06.2008 22:58

EEeeee,draga,nu se mai poate ,cine stie cati minori emo umbla pe aici!Nu vreau sa-i am pe constiinta!Pacat ca sa inchis topicul ''poze cu si despre femei''!

AdrianUltras2502.06.2008 23:02

da lasa-i pe looserii aia emo...da-si-ar lame linistiti...

 

pui?:D

ADDA PRINTZESA02.06.2008 23:04
da lasa-i pe looserii aia emo...da-si-ar lame linistiti...

 

pui?:D

 

 

 

Numai....,gata!Am vrut sa va binedispun putin ,nu sa va fac dependenti! :kisstogether:

AdrianUltras2502.06.2008 23:05
:no:
«1363738394064»