hopa....Adda da de beut!!!
Esti piloasa acum...nu ai treaba...ajungi si tu corupta, baroana locala,chestii
Si ce daca s-a votat ieri?
Poti vota oricand ![]()
hopa....Adda da de beut!!!
Esti piloasa acum...nu ai treaba...ajungi si tu corupta, baroana locala,chestii
Si ce daca s-a votat ieri?
Poti vota oricand ![]()
alcoolistii astia...
bai vreau si eu un tatuaj pe buca stanga, cui ma adresez?
alcoolistii astia...
Uite cine vorbeste? ![]()
eu nu beau...apa
bai vreau si eu un tatuaj pe buca stanga, cui ma adresez?
...lui Adrian! ![]()
![]()
adda, tu esti experta in domeniu.... vrei ca Adrian sa-mi distruga fundul perfect si sa lase cicatrici pe el?
adda, tu esti experta in domeniu.... vrei ca Adrian sa-mi distruga fundul perfect si sa lase cicatrici pe el?
Eu nu as indrazni sa-ti privesc fundul,sunt prea rusinoasa. ![]()
in schimb eu nu as ezita sa-l privesc pe al tau... ![]()
trebuie sa ajungem la un compromis.... ![]()
Nu stiu de ce vorbesc despre mine oameni cu care nu am nici o legatura.
Adda eu nu stiu sa fac tatuaje ![]()
vezi adda, acum nu mai ai scapare... ![]()
Nu stiu de ce vorbesc despre mine oameni cu care nu am nici o legatura.
Adda eu nu stiu sa fac tatuaje
Te invat eu draga .Nu te supara pentru mai devreme te rog! ![]()
nu despre tine vb mai devreme:P
tu ai voie sa vb despre mine:P
asta e tradare!
nb everybody ![]()
LE: hoooopaaaa ![]()
![]()
Noapte buna draga!Vise placute!
da' e al tau?
da' e al tau?
Normal!Multumeste lui maica-mea pentru asa priveliste!
M-am gandit ca topicul asta are nevoie de ceva frumos ....! ![]()
nice! ![]()
Mai ai?
Mai vreau ![]()
EEeeee,draga,nu se mai poate ,cine stie cati minori emo umbla pe aici!Nu vreau sa-i am pe constiinta!Pacat ca sa inchis topicul ''poze cu si despre femei''!
da lasa-i pe looserii aia emo...da-si-ar lame linistiti...
pui?![]()
da lasa-i pe looserii aia emo...da-si-ar lame linistiti...
pui?
Numai....,gata!Am vrut sa va binedispun putin ,nu sa va fac dependenti! ![]()