Ba da dar nu l-ai vazut tu,sta de2 saptamani la profil.
Ba da dar nu l-ai vazut tu,sta de2 saptamani la profil.
iarta-ma ![]()
:tongue: Iti place?
ihim ![]()
ihim![]()
Vrei sa fac si pentru tine unul?
Faci un pentaclu pt mine?![]()
Faci un pentaclu pt mine?![]()
Kein problem!

ca asta ![]()
Pai daca e unul si acelasi poti sa-l copii de acolo.Ma gandeam ca vrei ceva unic ,ceva ce nu mai are nimeni.
e acelasi.
nu stiu daca il mai are cineva.
ala e tatuaj de film ![]()
o sa mi-l fac eu ![]()
mai ales ca e si cu Steaua ![]()
Asta e una din vechile embleme ale Stelei, de pe vremea CCA-ului.
O Stea intr-un cerc e un Pentaclu.Un simbol foarte vechi care era folosit pt a te proteja de rele.
De aia suntem noi asa de puternici!
e acelasi.
nu stiu daca il mai are cineva.
ala e tatuaj de film
Nu te-ai gandit ca mai sunt si altii care gandesc la fel ca tine si vor acelasi tatu? ma gandesc ca daca vrei un tatuaj trebuie sa fie ceva special,sa semnifice ceva si nu doar de dragul de a avea unul.Cand iti faci un tatuaj trebuie sa te gandesti ca pentru tot restul vietii ,il vei vedea zi de zi ,daca nu semnifica nimic la un momentdat de plictisesti de el si vrei altceva.Intelegi ce vreau sa spun?
Ceva cu Steaua as vrea si eu sa-mi fac,ceva frumos.La tatuajul meu ,pe care l-ai vazut,am avut nevoie de jumatate de an,l-am modificat de mai multe ori pana a iesit cum vroiam.De obicei nu prea imi place cand se vede in fotografii tocmai din cauza ca cineva ar vrea sa-l copie(noroc ca nu se vede tot) . ![]()
eu ala mi-l fac ca imi place prea mult ![]()
daca il mai are altcineva...tough luck!
oricum eu o sa mi-l fac si Ros-Albastru! ![]()
![]()
eu ala mi-l fac ca imi place prea mult
daca il mai are altcineva...tough luck!
oricum eu o sa mi-l fac si Ros-Albastru!
si deci suntem singuri Adda?![]()
Cred ca da.A devenit normalitate.
pana acum nu veneam eu ca aveam examene.
acum ca am venit eu, nu mai vin alti oameni.
Oricum nu conteaza. ca sunt gelos si posesiv si foarte teritorial.
te am doar pt mine :biggrin: si imi place ![]()
pana acum nu veneam eu ca aveam examene.
acum ca am venit eu, nu mai vin alti oameni.
Oricum nu conteaza. ca sunt gelos si posesiv si foarte teritorial.
te am doar pt mine :biggrin: si imi place
![]()
ascunsi ![]()
or fi adormit...sau poate s-au dus la vot ![]()
or fi adormit...sau poate s-au dus la vot![]()
Pai ieri s-a votat dupa cate stiu.De astazi am si eu un primar in familie!