FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1353637383964»
ADDA PRINTZESA02.06.2008 20:17

Ba da dar nu l-ai vazut tu,sta de2 saptamani la profil.

AdrianUltras2502.06.2008 20:49

iarta-ma :(

ADDA PRINTZESA02.06.2008 20:50

:tongue: Iti place?

AdrianUltras2502.06.2008 21:04

ihim :D

ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:09
ihim :D

Vrei sa fac si pentru tine unul?

AdrianUltras2502.06.2008 21:09

Faci un pentaclu pt mine?:D

ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:14
Faci un pentaclu pt mine?:D

Kein problem!

AdrianUltras2502.06.2008 21:16

jebtattoos11.jpg

 

 

ca asta :D

ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:18

Pai daca e unul si acelasi poti sa-l copii de acolo.Ma gandeam ca vrei ceva unic ,ceva ce nu mai are nimeni.

AdrianUltras2502.06.2008 21:21

e acelasi.

 

nu stiu daca il mai are cineva.

ala e tatuaj de film :D

 

o sa mi-l fac eu :D

 

mai ales ca e si cu Steaua :D

 

images.jpg

 

Asta e una din vechile embleme ale Stelei, de pe vremea CCA-ului.

 

O Stea intr-un cerc e un Pentaclu.Un simbol foarte vechi care era folosit pt a te proteja de rele.

 

De aia suntem noi asa de puternici!

ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:28
e acelasi.

 

nu stiu daca il mai are cineva.

ala e tatuaj de film :D

 

 

 

Nu te-ai gandit ca mai sunt si altii care gandesc la fel ca tine si vor acelasi tatu? ma gandesc ca daca vrei un tatuaj trebuie sa fie ceva special,sa semnifice ceva si nu doar de dragul de a avea unul.Cand iti faci un tatuaj trebuie sa te gandesti ca pentru tot restul vietii ,il vei vedea zi de zi ,daca nu semnifica nimic la un momentdat de plictisesti de el si vrei altceva.Intelegi ce vreau sa spun?

ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:33

Ceva cu Steaua as vrea si eu sa-mi fac,ceva frumos.La tatuajul meu ,pe care l-ai vazut,am avut nevoie de jumatate de an,l-am modificat de mai multe ori pana a iesit cum vroiam.De obicei nu prea imi place cand se vede in fotografii tocmai din cauza ca cineva ar vrea sa-l copie(noroc ca nu se vede tot) . :cool:

AdrianUltras2502.06.2008 21:33

eu ala mi-l fac ca imi place prea mult :D

 

daca il mai are altcineva...tough luck!

 

oricum eu o sa mi-l fac si Ros-Albastru! :D

ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:36

:thumbup:

eu ala mi-l fac ca imi place prea mult :D

 

daca il mai are altcineva...tough luck!

 

oricum eu o sa mi-l fac si Ros-Albastru! :D

AdrianUltras2502.06.2008 21:37

si deci suntem singuri Adda?:D

ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:39

Cred ca da.A devenit normalitate.

AdrianUltras2502.06.2008 21:41

pana acum nu veneam eu ca aveam examene.

 

acum ca am venit eu, nu mai vin alti oameni.

 

 

Oricum nu conteaza. ca sunt gelos si posesiv si foarte teritorial.

 

te am doar pt mine :biggrin: si imi place :thumbup:

ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:42
pana acum nu veneam eu ca aveam examene.

 

acum ca am venit eu, nu mai vin alti oameni.

 

 

Oricum nu conteaza. ca sunt gelos si posesiv si foarte teritorial.

 

te am doar pt mine :biggrin: si imi place :thumbup:

 

 

 

:kisstogether:

AdrianUltras2502.06.2008 21:43
:wub:
ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:44
:inlove:
AdrianUltras2502.06.2008 21:45
:proud:
ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:47
:hmmm: Chiar sunt curioasa unde sunt toti!
bodanelu02.06.2008 21:50

ascunsi :)

AdrianUltras2502.06.2008 21:50

or fi adormit...sau poate s-au dus la vot :))

ADDA PRINTZESA02.06.2008 21:52
or fi adormit...sau poate s-au dus la vot :))

 

 

 

Pai ieri s-a votat dupa cate stiu.De astazi am si eu un primar in familie!

«1353637383964»