FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1333435363764»
dr.adrian930.05.2008 20:28

a jignit printesa

DelPiero1030.05.2008 20:39

Cum asa? :sad2:

Joga Bonito30.05.2008 20:40

afara hahalerelor....

 

adda :wave::kisstogether:

ADDA PRINTZESA30.05.2008 20:58

salutare lume!!!! :beer2:

 

bodanelu cu b mic de la ......bomba,e rau!

 

...sau mai bine cu b de la Bula

DelPiero1030.05.2008 21:14

Ce atacuri la persoana dom'ne... :ohmy:

ADDA PRINTZESA30.05.2008 21:17

pe drept DelPiero?bodanelu ma provoaca mereu ,el a inceput povestea asta si mai are nerusinarea sa vorbeasca despre fair fight.

Joga Bonito30.05.2008 21:24

bulica bodanelu :))

 

adda, sunt bordeluri in germania?

DelPiero1030.05.2008 21:26

Ah,nu stiu, ce s-a intamplat intre voi,insa zic ca ar trebui sa o rezolvati pe privat(daca deja n-ati facut-o :laugh: )! Unde-s axl,bonito,Adrian...senatorii de drept(alaturi de tine) al acestui topic...

P.S.Bonito Joga a aparut...

ADDA PRINTZESA30.05.2008 21:29

Da,cred,de ce?Nu sunt femei pe gustul tau in Congo?

 

nu am rezolvat nimic in privat:eu am vrut sa-l intalnesc sa-i dau cateva picioare-n cap dar el nu a vrut.Acum trebuie sa vin in Ro.
Joga Bonito30.05.2008 21:30

pai sunt cam izolat.... si putinele femei care sunt pe aici au dintii galbeni. asa ca intrebam...

ADDA PRINTZESA30.05.2008 21:32
pai sunt cam izolat.... si putinele femei care sunt pe aici au dintii galbeni. asa ca intrebam...

Fa-ti abonament la Plaiboy sau mai bine la Coupe!O sa te ajute mult sa nu devii un emo...stii tu!

Joga Bonito30.05.2008 21:50
:happy: la bremen am auzit ca sunt multe roscate si ca Naldo ar fi gay. e adevarat?
ADDA PRINTZESA30.05.2008 21:57
:happy: la bremen am auzit ca sunt multe roscate si ca Naldo ar fi gay. e adevarat?

Nu stiu daca e gay,cand l-am vazut ultima data nu l-am intrebat dar daca vrei il intreb data viitoare.Pana la urma nu ma prea intereseaza,poate sa fie dar sa nu renunte la masina ,ca mor. Ma facut mama materialista! :rolleyes:

 

parerea mea e ca Diego e mai poponar ca poponarii,pacat de el ca-i frumusel.

Joga Bonito30.05.2008 22:05
:happy: la bremen am auzit ca sunt multe roscate si ca Naldo ar fi gay. e adevarat?

Nu stiu daca e gay,cand l-am vazut ultima data nu l-am intrebat dar daca vrei il intreb data viitoare.Pana la urma nu ma prea intereseaza,poate sa fie dar sa nu renunte la masina ,ca mor. Ma facut mama materialista! :rolleyes:

 

parerea mea e ca Diego e mai poponar ca poponarii,pacat de el ca-i frumusel.

 

:laugh: mai poponar ca poponarii poate fi doar un emo...

Nu ma intereseaza clubul sau jucatorii, dar am un respect deosebit pt Thomas Schaaf.

 

Revine plictiseala in drepturi....

ADDA PRINTZESA30.05.2008 22:09

Lasa-l pe Schaaf in treba lui ,si-a trait vremea acum nu face decat reclame pe la banci.

 

:happy: la bremen am auzit ca sunt multe roscate si ca Naldo ar fi gay. e adevarat?

Nu stiu daca e gay,cand l-am vazut ultima data nu l-am intrebat dar daca vrei il intreb data viitoare.Pana la urma nu ma prea intereseaza,poate sa fie dar sa nu renunte la masina ,ca mor. Ma facut mama materialista! :rolleyes:

 

parerea mea e ca Diego e mai poponar ca poponarii,pacat de el ca-i frumusel.

 

:laugh: mai poponar ca poponarii poate fi doar un emo...

Nu ma intereseaza clubul sau jucatorii, dar am un respect deosebit pt Thomas Schaaf.

 

Revine plictiseala in drepturi....

Baieti v-am mai spus ,plictiseala o faceti voi singuri,daca a-ti raspunde putin mai repede ar fi un pic mai multa actiune

Joga Bonito30.05.2008 22:28

cam la ce interval? spun asta deoarece netul face figuri aici in Congo... se distribuie cu lingurita....

ADDA PRINTZESA30.05.2008 22:37

da-ti mai mult silinta!

 

Eu ma duc acum la somn la 8 trebuie sa ma duc la munca,daca nu ma omoara sefu'.Noapte buna la toata lumea de peste tot si vise placute la majoritatea! :kisstogether:

Joga Bonito30.05.2008 22:43

vise placute si chef de munca :kisstogether:

axl30.05.2008 23:22

Noapte buna Adda.

bodanelu31.05.2008 15:01

@adda o saptamana am stat la 200 de km de tine. si n-ai avut bunul simt sa programezi fair fight-ul...

dar nu`i nimic.. in 2 saptamani vin iarasi acolo

ADDA PRINTZESA31.05.2008 18:06

unde vedeti voi meciul in seara asta?se transmite undeva sau doar pe sport.ro?

ADDA PRINTZESA31.05.2008 18:51

ce faceti voi ,oameni buni?

 

@adda o saptamana am stat la 200 de km de tine. si n-ai avut bunul simt sa programezi fair fight-ul...

dar nu`i nimic.. in 2 saptamani vin iarasi acolo

Degeaba vii ,in 2 saptamani sunt in Romania!

bodanelu31.05.2008 19:08

pai nu se stie exact cand ajung. se banuieste ca in doua saptamani. si daca ajung... vreo 2 luni tot stau pe acolo

ADDA PRINTZESA31.05.2008 19:16

Bravo!!

ADDA PRINTZESA31.05.2008 19:47
:clap: steagro Romania steagro :clap:
«1333435363764»