FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1313233343564»
Joga Bonito25.05.2008 22:16

naspa adda, un prieten m-a tradat si mi-am pierdut munca de cateva luni...

 

in rest plictisit si fara chef de examenele ce urmeaza :))

ADDA PRINTZESA25.05.2008 22:19

Uite de aia nu am eu prieteni draga!Cat despre examene sa stii ca eu iti tin pumnii,tare,tare! :thumbup:

Joga Bonito25.05.2008 22:20

trebuie sa-mi pun neuronii in miscare si nu am chef... :thumbdown:

 

tu ce ai mai facut printeso?

ADDA PRINTZESA25.05.2008 22:27

ah,nimic nou,stii tu ,plictiseala mare

 

zilele astea nu s-a intamplat nimic nou

Joga Bonito25.05.2008 22:36

naspa...

 

hai ca am plecat la somn. vise placute :-* :wub:

ADDA PRINTZESA25.05.2008 22:37

noapte buna!

axl26.05.2008 07:45
Cum e vremea in c..r?

rece si umed

 

Chupacabrelor!!!

ADDA PRINTZESA26.05.2008 22:30
:wave:
axl26.05.2008 22:35

Toate la timpul lor, toate la timpul lor, vitejii mei.

Joga Bonito26.05.2008 22:35
:wave:

 

:wave::kisstogether:

ADDA PRINTZESA26.05.2008 22:36

axl de ce nu dormi?Te salut! ce mai faceti voi frumosilor?

axl26.05.2008 22:39

N-am somn, n-am liniste, am emotii.

Joga, sterge-o de-aici!

Joga Bonito26.05.2008 22:40

eu de exemplu imi numar secundele pana raman fara cap, sorb niste carslberg si creez functii macromedia in excel.

axl26.05.2008 22:41

Ma duc sa-mi fac o cafea tare, presimt ca o sa am o noapte lunga.

ADDA PRINTZESA26.05.2008 22:43

prea multe de o data bonito.barbatii nu pot face mai multe lucruri de o data,ia-o mai incet,ia-ti mai mult timp pentru Carlsberg

 

asa e axl,iti promit o noapte lunga,ia-ti o cafea dubla!

axl26.05.2008 22:44

Cat de lunga?

ADDA PRINTZESA26.05.2008 22:45

pana maine....o noapte alba mai exact

Joga Bonito26.05.2008 22:45
Ma duc sa-mi fac o cafea tare....

 

:blink: ...nu exagera mai axele, daca ai intentia sa dormi decent in urmatoarele 36 de ore...

 

adda, dc ai stii cate lucruri pot face deodata.. pfff ai ramane incremenita...

ADDA PRINTZESA26.05.2008 22:47

Tu nu poti face mai multe lucruri de odata ,esti incepator mai Bonito,ai nevoie de un profesor bun.Ce zici de.....axl?

axl26.05.2008 22:48

Gata cafeaua, geaca noua am, olecuta de bataie stiu, hai c-o iau prin centru.

ADDA PRINTZESA26.05.2008 22:50

ai grija axl sa nu ti se intample ceva.Bonito are nevoie de un profesor bun!

Joga Bonito26.05.2008 22:50

dap... mentor bun axle asta... iar a plecat la agatat de gagici in toiul noptii....

axl26.05.2008 22:51

Eu n-am plecat nicaieri da' daca ele-mi cad in poala? Cine sunt eu sa le jignesc sentimentele refuzandu-le?

ADDA PRINTZESA26.05.2008 22:51

la ora asta nu gasesti pe drumuri decat maturatorii si aurolacii,Bafta!

Joga Bonito26.05.2008 22:52
dap... mentor bun axle asta... iar a plecat la agatat de gagici in toiul noptii....

 

vorbesc prostii...

 

 

 

fetelor, unde ramasesem? :inlove: ce ziceti dc va trimit 2 chartere si va repatriez aici in Congo?

«1313233343564»