FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1293031323364»
DelPiero1023.05.2008 11:46

Sa aibe timp de discutii pe mess?! :tongue:

axl23.05.2008 12:32

Individiosilor.

ADDA PRINTZESA23.05.2008 13:00

sunteti doar invidiosi.voi nu vreti sa vorbiti asa ca trebuie sa fac altceva,pe net,nu?

Marius23.05.2008 13:47

Buna

Stanici23.05.2008 14:03

@Joga. Sa imi bag toata **** in Portugalia. Capisco?

axl23.05.2008 14:04

Porcu' tot porc.

 

Imi pare rau ca te-am ratat, Adda.

Stanici23.05.2008 14:13

Axle, ratangiule.. cum ratezi tu fetele... esti cam batran.

axl23.05.2008 14:23
esti cam batran.

Sa stii ca sunt. Da' ma dreg cu pustoaice emo.

DelPiero1023.05.2008 15:45

D-alea care isi taie venele...nu te vad bine... :tongue:

Stanici23.05.2008 15:58

Axle, de-aia plang scarbele alea mici? Ca te-au cunoscut pe tine?

axl23.05.2008 16:11

Ia nu va mai dati voi rotunzi atata. Stiu ele de ce plang, chupacabrelor.

abyclau23.05.2008 17:05

wow adda..faci furori! :tongue:

Stanici23.05.2008 18:28

Daca face si clatite o iau de nevasta.

Joga Bonito23.05.2008 23:53

Ce somn imi e in seara asta... Yessssss! Dupa 3 saptamani si 4 zile! :beer2::yeahh:

ADDA PRINTZESA24.05.2008 00:31

E toata lumea plecata la somn sau cum?Trezirea !!!!!

ADDA PRINTZESA24.05.2008 11:23
:wave:
axl24.05.2008 11:23

Salutis.

ADDA PRINTZESA24.05.2008 11:24

Buna,Buna!

 

Singurel?

axl24.05.2008 11:25

Nu, inconjurat de fete frumoase, emo si dornice, din pacate.

ADDA PRINTZESA24.05.2008 11:27

Ma bucur pentru tine!

axl24.05.2008 11:30

Am plecat sa prepar o omleta groaznica. Vorbim cand o da Domnu'.

ADDA PRINTZESA24.05.2008 13:56

asa sa fie!in caz ca nu ne mai auzim zilele astea iti doresc drum bun si calatorie placuta,draga axl!

 

:wave:

axl24.05.2008 14:32

Despre ce e vorba pe-aici? :hmmm:

ADDA PRINTZESA24.05.2008 14:37

despre tine

axl24.05.2008 14:42

Nu, asta-i prea de tot. Ma inunda infatuarea.

«1293031323364»