Sa aibe timp de discutii pe mess?! :tongue:
Sa aibe timp de discutii pe mess?! :tongue:
Individiosilor.
sunteti doar invidiosi.voi nu vreti sa vorbiti asa ca trebuie sa fac altceva,pe net,nu?
Buna
@Joga. Sa imi bag toata **** in Portugalia. Capisco?
Porcu' tot porc.
Imi pare rau ca te-am ratat, Adda.
Axle, ratangiule.. cum ratezi tu fetele... esti cam batran.
esti cam batran.
Sa stii ca sunt. Da' ma dreg cu pustoaice emo.
D-alea care isi taie venele...nu te vad bine... :tongue:
Axle, de-aia plang scarbele alea mici? Ca te-au cunoscut pe tine?
Ia nu va mai dati voi rotunzi atata. Stiu ele de ce plang, chupacabrelor.
wow adda..faci furori! :tongue:
Daca face si clatite o iau de nevasta.
Ce somn imi e in seara asta... Yessssss! Dupa 3 saptamani si 4 zile! ![]()
![]()
E toata lumea plecata la somn sau cum?Trezirea !!!!!
Salutis.
Buna,Buna!
Singurel?
Nu, inconjurat de fete frumoase, emo si dornice, din pacate.
Ma bucur pentru tine!
Am plecat sa prepar o omleta groaznica. Vorbim cand o da Domnu'.
asa sa fie!in caz ca nu ne mai auzim zilele astea iti doresc drum bun si calatorie placuta,draga axl!
![]()
Despre ce e vorba pe-aici? ![]()
despre tine
Nu, asta-i prea de tot. Ma inunda infatuarea.