FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1282930313264»
ADDA PRINTZESA22.05.2008 22:44

cam asa ceva :smile:

ADDA PRINTZESA22.05.2008 22:48
pdr_3_99.jpg
Joga Bonito22.05.2008 23:07

salutare...

 

iar ai consumat alcool, "printule"? :naughty:

Joga Bonito22.05.2008 23:19

adda, tu ce mai zici?

ADDA PRINTZESA22.05.2008 23:20

ah,nimic nou.Tu?

Joga Bonito22.05.2008 23:22

la fel.... plictisit pana in maduva oaselor... :thumbdown:

ADDA PRINTZESA22.05.2008 23:24

saracul de tine! :kisstogether::console:

axl22.05.2008 23:27

Joga, chupacabra ce esti, tai-o de-aici!

Joga Bonito22.05.2008 23:28

moama... pesemne ca am miscat vreo lespede.. si ai iesit zombie-leaderul

Joga Bonito22.05.2008 23:31

adda, prin ce trecem noi se numeste un sindrom al dependentei de net si alcool amestecat pe alocuri cu cea de sex...

 

apropo, azi l-am vazut in actiune pe villanueva ala, scula de fotbalist...

ADDA PRINTZESA22.05.2008 23:36

da ,si?

Joga Bonito22.05.2008 23:37

cum si?

ADDA PRINTZESA22.05.2008 23:38

in ce priveste problema cu dependenta ai perfecta dreptate

 

ai spus ca l-ai vazut pe ala ,pe villanueva,ce impresie ti-ai facut?

Joga Bonito22.05.2008 23:41

spre deosebire de axl care se vaita ca o femeie gravida, pt o leziune minora a cotului; eu mi-as fractura mana in 3 locuri dc as stii ca villanueva ar veni maine la Steaua :biggrin: suuuuper jucator....

ADDA PRINTZESA22.05.2008 23:42

asta vroiam sa stiu.mersi!

Joga Bonito22.05.2008 23:54

auzi... dc tot suntem la capitolul fotbal... tu simpatizezi cu Germania sau Romania la Euro? :D

ADDA PRINTZESA23.05.2008 00:06

Romania fular-campionii steagro

Joga Bonito23.05.2008 00:08

marfa... eu cu Portugalia :D

axl23.05.2008 00:11
marfa... eu cu Portugalia :D

Ba.... Tu esti Carlos. Ce cauti pe net, hahalero? Treci la somn!

 

Adda, da un restart la calculator.

Joga Bonito23.05.2008 00:14
marfa... eu cu Portugalia :D

Ba.... Tu esti Carlos. Ce cauti pe net, hahalero? Treci la somn!

 

pai in Iran ne antrenam numa noaptea, am toata ziua la dispozitie sa dorm. Eu, Carlos, sunt tru! am profil de haicinci misto si caut prieteni. :laugh:

 

Adda, da un restart la calculator.

 

merge sacadat uebcamul? perversilor! :laugh: :puke:

axl23.05.2008 00:19
merge sacadat uebcamul?

Sacadat, nesacadat, important e ca merge, nu sta.

Joga Bonito23.05.2008 00:25

pai merge in gol... nu e nici o satisfactie dc te uiti singur :))

Joga Bonito23.05.2008 00:35

au plecat porumbeii... s-a deschis sezonul la uebcam... sa crape marus de ciuda ...

Marius23.05.2008 04:55

marus was fucking h***... sa crapati voi de ciuda... "grass" beats the crap out of any uebcam....

puyol23.05.2008 08:19

adda,si daca stai pe net pana la 4-5 dimineata de ce pe la 12 ne zici noapte buna ? :))

«1282930313264»