stai linistit ca eu sunt inca aici,nu scapati voi asa repede de mine ![]()
stai linistit ca eu sunt inca aici,nu scapati voi asa repede de mine ![]()
Adda, nu iti e somn? Apropo, cat e ceasul?
http://www.youtube.com/watch?v=j1jvqKU1ftE...feature=related
la mine e 3:03 a.m. ![]()
aici e 2:08 si mie nu prea mi-e somn.tu ce faci la ora asta?
cine te-a pus sa-mi dai adresa,ca am ramas cu ochii lipiti pe porno de acolo?
cine te-a pus sa-mi dai adresa,ca am ramas cu ochii lipiti pe porno de acolo?
ceee?
ah,nimic
ah,nimic
dc tot vrei xxx-uri, uite ai pozitii preferate:
As fi in stare sa le dau foc la toti acesti nenorociti!
As fi in stare sa le dau foc la toti acesti nenorociti!
cui? cine? stii ca ii si axl printre ei? chiar si eu?
apropo, adda... cat e ceasul? si ... ai vreun animal de casa, acolo in germania?
nu stiu ,ma refeream la aia care i-au taiat parul fetei de 12 ani.
Nu mai am ,am avut un hamster si a murit la un chef ca am dat muzica la maxim .
imi plac cainii si pisicile cand sunt mici si nu-mi apartin
imi plac cainii si pisicile cand sunt mici si nu-mi apartin
pai inseamna ca o sa te scandalizeze urmatorul filmulet si o sa suni la OTV
ce iese din aceasta combinatie : un dinamovist orfan?
ce iese din aceasta combinatie : un dinamovist orfan?
habar n-am... trebuie sa cer sfaturi de la maestrul axl....
totusi, e posibil sa ai dreptate... cat e ceasul? nu iti e somn?
Eu cred ca o sa dau stingerea,patul meu mi-a spus ca ii este dor de mine asa ca va poompik si am plecat!Noapte buna!
senzatie de deja-vu si aici... nb si vise placute ![]()
Hai ,pa!Pe maine! ![]()
se infiripeaza o relatie amoroasa ca-n filme intre joga si adda ![]()
Se infiripeaza pe dracu'.
Cand eram mai mic mi-am electrocutat toti pestii din acvariu.
Mori !
...ca un hamster electrocutat in acvariu de o pisica miCA CAre nu-ti apartine.
Buna Adda.
Buna! :smile:
Cum ti-ai petrecut ziua?