FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1262728293064»
ADDA PRINTZESA21.05.2008 23:47

stai linistit ca eu sunt inca aici,nu scapati voi asa repede de mine :kisstogether:

Joga Bonito22.05.2008 00:10

Adda, nu iti e somn? Apropo, cat e ceasul?

 

http://www.youtube.com/watch?v=j1jvqKU1ftE...feature=related

 

la mine e 3:03 a.m. :D

ADDA PRINTZESA22.05.2008 00:15

aici e 2:08 si mie nu prea mi-e somn.tu ce faci la ora asta?

ADDA PRINTZESA22.05.2008 00:22

cine te-a pus sa-mi dai adresa,ca am ramas cu ochii lipiti pe porno de acolo?

Joga Bonito22.05.2008 00:25
cine te-a pus sa-mi dai adresa,ca am ramas cu ochii lipiti pe porno de acolo?

 

ceee?

ADDA PRINTZESA22.05.2008 00:26

ah,nimic

Joga Bonito22.05.2008 00:26
ah,nimic

 

:)) dc tot vrei xxx-uri, uite ai pozitii preferate:

ADDA PRINTZESA22.05.2008 00:31

As fi in stare sa le dau foc la toti acesti nenorociti!

Joga Bonito22.05.2008 00:33
As fi in stare sa le dau foc la toti acesti nenorociti!

 

cui? cine? stii ca ii si axl printre ei? chiar si eu?

 

apropo, adda... cat e ceasul? si ... ai vreun animal de casa, acolo in germania?

ADDA PRINTZESA22.05.2008 00:36

nu stiu ,ma refeream la aia care i-au taiat parul fetei de 12 ani.

Nu mai am ,am avut un hamster si a murit la un chef ca am dat muzica la maxim .

Joga Bonito22.05.2008 00:39
:)) saracul hamster... macar i-ai oferit o inmormantare decenta? nush dc, imi pareai o tipa careia ii plac cainii.... poate m-am inselat...
ADDA PRINTZESA22.05.2008 00:40

imi plac cainii si pisicile cand sunt mici si nu-mi apartin

Joga Bonito22.05.2008 00:50
imi plac cainii si pisicile cand sunt mici si nu-mi apartin

 

pai inseamna ca o sa te scandalizeze urmatorul filmulet si o sa suni la OTV

 

:laugh:
ADDA PRINTZESA22.05.2008 00:52

ce iese din aceasta combinatie : un dinamovist orfan?

Joga Bonito22.05.2008 00:57
ce iese din aceasta combinatie : un dinamovist orfan?

 

habar n-am... trebuie sa cer sfaturi de la maestrul axl....

 

totusi, e posibil sa ai dreptate... cat e ceasul? nu iti e somn?

ADDA PRINTZESA22.05.2008 00:59

Eu cred ca o sa dau stingerea,patul meu mi-a spus ca ii este dor de mine asa ca va poompik si am plecat!Noapte buna!

Joga Bonito22.05.2008 01:01

senzatie de deja-vu si aici... nb si vise placute :kisstogether:

ADDA PRINTZESA22.05.2008 01:03

Hai ,pa!Pe maine! :kisstogether:

metzzz22.05.2008 04:51

se infiripeaza o relatie amoroasa ca-n filme intre joga si adda :punk:

axl22.05.2008 07:48

Se infiripeaza pe dracu'.

 

Cand eram mai mic mi-am electrocutat toti pestii din acvariu.

andyro22.05.2008 10:40
Mori !

 

...ca un hamster electrocutat in acvariu de o pisica miCA CAre nu-ti apartine.

ADDA PRINTZESA22.05.2008 21:02
:wave:
axl22.05.2008 21:21

Buna Adda.

ADDA PRINTZESA22.05.2008 21:22

Buna! :smile:

axl22.05.2008 21:23

Cum ti-ai petrecut ziua?

«1262728293064»