Kristal!
Kristal!
Mori !
Twice.
![]()
![]()
![]()
![]()
Nu mai fiti magari, Adda e o faptura minunata.
Buna la toata lumea !Bodanelu si Andyro cautati-va ceva de lucru ca vorbiti numai prostii.Daca aveti ceva impotriva mea,va rog nu mai intrati ca-mi faceti numai nervi si eu sunt de parere ca nu sunteti asa importanti sa-mi consum eu energia si nervii cu voi,stelistilor!Vedeti-va de mamaliga voastra!
Vedeti-va de mamaliga voastra!
Mamaliga cu branza si smantana ??? ![]()
Buna Adda
Buna Marius!
Buna ba!
de 3 ori ![]()
Buna Seara Adda.
Adda, nu vrei sa te duci si tu in Congo? Macar stiu ca doar o singura persoana are net acolo si nu ai cum sa-i iei locul ![]()
Buna Bonito!
De ce nu te duci tu in Congo,s-ar bucura lumea de acolo pentru asa o specie ca tine,maimutoiule!
Maimuta esti tu ![]()
Apropo, luni ajung in germania... pacat ca ceva mai departe de tine. vruiam sa te urechez putin
Vino in Bremen ca te astept sa-ti dau cateva picioare-n cap!
poti sa ridici piciorul asa sus? esti elastica?
MAN U e campioana!
Eu am tinut cu ei,ii felicit! ![]()
si eu ,si eu
![]()
DelPiero10 ce mai spui tu?
Motive in plus sa trec la sticla de vin!
Glorie Glorie Manchesterului!
Hai sa bem,sa bem,sa bem ![]()
![]()
DelPiero10 ce mai spui tu?
Ce sa zic Ada,eu ma bag la culcare,azi am avut o zi plina!Nopate buna tuturor! ![]()
Noapte buna si vise placute!
Noapte buna si vise placute!
Care somn.... cel putin maine maine stiu ca stau acasa si dorm.... ![]()
adda: ![]()