FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1252627282964»
Marius20.05.2008 12:27

Kristal!

bodanelu20.05.2008 12:59
Mori !

 

Twice.

:thumbup::beer2::hooray::yeahh:

axl20.05.2008 19:27

Nu mai fiti magari, Adda e o faptura minunata.

ADDA PRINTZESA21.05.2008 01:37

Buna la toata lumea !Bodanelu si Andyro cautati-va ceva de lucru ca vorbiti numai prostii.Daca aveti ceva impotriva mea,va rog nu mai intrati ca-mi faceti numai nervi si eu sunt de parere ca nu sunteti asa importanti sa-mi consum eu energia si nervii cu voi,stelistilor!Vedeti-va de mamaliga voastra!

metzzz21.05.2008 04:28
Vedeti-va de mamaliga voastra!

 

Mamaliga cu branza si smantana ??? :yeahh:

Marius21.05.2008 04:32

Buna Adda

ADDA PRINTZESA21.05.2008 13:08

Buna Marius!

c.ronaldo1721.05.2008 13:17

Buna ba!

bodanelu21.05.2008 13:53

de 3 ori :)

Joga Bonito21.05.2008 20:57

Buna Seara Adda.

bodanelu21.05.2008 20:59

Adda, nu vrei sa te duci si tu in Congo? Macar stiu ca doar o singura persoana are net acolo si nu ai cum sa-i iei locul :)

ADDA PRINTZESA21.05.2008 21:02

Buna Bonito!

ADDA PRINTZESA21.05.2008 21:05

De ce nu te duci tu in Congo,s-ar bucura lumea de acolo pentru asa o specie ca tine,maimutoiule!

bodanelu21.05.2008 21:11

Maimuta esti tu :)

 

Apropo, luni ajung in germania... pacat ca ceva mai departe de tine. vruiam sa te urechez putin

ADDA PRINTZESA21.05.2008 21:12

Vino in Bremen ca te astept sa-ti dau cateva picioare-n cap!

bodanelu21.05.2008 21:16

poti sa ridici piciorul asa sus? esti elastica?

ADDA PRINTZESA21.05.2008 21:41

MAN U e campioana!

DelPiero1021.05.2008 21:48

Eu am tinut cu ei,ii felicit! :happy:

ADDA PRINTZESA21.05.2008 21:52

si eu ,si eu

 

:yeahh:

ADDA PRINTZESA21.05.2008 22:15

DelPiero10 ce mai spui tu?

Joga Bonito21.05.2008 22:19

Motive in plus sa trec la sticla de vin!

 

Glorie Glorie Manchesterului!

ADDA PRINTZESA21.05.2008 22:24

Hai sa bem,sa bem,sa bem :beer2::hooray:

DelPiero1021.05.2008 23:17
DelPiero10 ce mai spui tu?

Ce sa zic Ada,eu ma bag la culcare,azi am avut o zi plina!Nopate buna tuturor! :kisstogether:

ADDA PRINTZESA21.05.2008 23:18

Noapte buna si vise placute!

Joga Bonito21.05.2008 23:39
Noapte buna si vise placute!

 

Care somn.... cel putin maine maine stiu ca stau acasa si dorm.... :yeahh:

 

adda: :kisstogether:

«1252627282964»