Despre ce vb aici?A revenit Ada? ![]()
Despre ce vb aici?A revenit Ada? ![]()
da dar s-a suparat pe mine si nu mai zice nimic
Joga, tai-o ma de-aici.
make me! you indian drug dealer...
adda, singurica in noaptea asta? nimeni sa-ti tina de cald?
Imbuneaz-o,fa tu ceva,baga vrajeala! ![]()
nu stiu ce sa ii zic...
orice...
vezi ca exista hicinci daca cauti anturaj. aici discutam despre Steaua...![]()
Doamne, de ce nu m-ai facut moderator![]()
Ti-ai raspuns singur la intrebare ![]()
![]()
bine.. bine.. tre sa cauti tu greseli in posturile mele ![]()
Era prea evidenta... imi pare rau doar ca nu exista "size" mai mare de 7 :laugh:
Marius
7-le e sfant!
Nimic nu e mai mare pe siteul asta ca 7! ![]()
La obiect! Nu mai aberati pe-aici!
salutare!
sarutgura focos domnisoaro...
cate inimi ai mai frant azi adda? pe cati adolescenti emo i-ai lasat prada disperarii?
Pe nimeni,eu sunt fata linistita si rusinoasa,asta stie toata lumea!
daca ma gandesc bine ,unul dintre ei esti tu
pe cati adolescenti emo i-ai lasat prada disperarii?
daca ma gandesc bine ,unul dintre ei esti tu
![]()
minti!
in anturajul lui axl, numai fete rusinoase si linistite nu se gasesc.. spune adevarul despre tine!
pe cati adolescenti emo i-ai lasat prada disperarii?
daca ma gandesc bine ,unul dintre ei esti tu
la tine se referea... , adica a zis la mine .. dar de fapt se referea la tine...
sunt sub acoperire ,nu pot sa dezvalui adevarata mea identitate
sunt sub acoperire ,nu pot sa dezvalui adevarata mea identitate
da-ne un indiciu ceva... un haicinci...
, cald sau rece?
hai sa vorbim despre altceva
hai sa vorbim despre altceva
care e culoarea ta preferata?
cati ai ani avut cand ai sarutat prima oara un baiat?
preferi blonzii sau brunetii?
alb si negru,14,brunet
acum e randul tau
verde, 17, blonde ![]()
tu te dadeai la baieti si nici macar nu aveai buletin.... mai esti rusinoasa si linistita? sunt indignat....
eram tanara si aveam nevoie de bani.cam tarziu ai inceput.nu-mi spune ca ai asteptat sa faca ea primul pas ,ca mor.
Bodanelu te-ai calmat?