FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1232425262764»
DelPiero1018.05.2008 22:17

Despre ce vb aici?A revenit Ada? :yes:

AdrianUltras2518.05.2008 22:19

da dar s-a suparat pe mine si nu mai zice nimic

Joga Bonito18.05.2008 22:24
Joga, tai-o ma de-aici.

 

make me! you indian drug dealer...

 

adda, singurica in noaptea asta? nimeni sa-ti tina de cald?

DelPiero1018.05.2008 22:24

Imbuneaz-o,fa tu ceva,baga vrajeala! :thumbsup:

AdrianUltras2518.05.2008 22:28

nu stiu ce sa ii zic...

bodanelu19.05.2008 07:06

orice...

Marius19.05.2008 07:13
vezi ca exista hicinci daca cauti anturaj. aici discutam despre Steaua... :D

 

Doamne, de ce nu m-ai facut moderator :))

 

Ti-ai raspuns singur la intrebare :rolleyes::whistle:

bodanelu19.05.2008 07:17

bine.. bine.. tre sa cauti tu greseli in posturile mele :))

Marius19.05.2008 07:18

Era prea evidenta... imi pare rau doar ca nu exista "size" mai mare de 7 :laugh:

AdrianUltras2519.05.2008 07:31

Marius

 

7-le e sfant!

 

Nimic nu e mai mare pe siteul asta ca 7! :D

axl19.05.2008 08:39

La obiect! Nu mai aberati pe-aici!

ADDA PRINTZESA19.05.2008 20:28

salutare!

Joga Bonito19.05.2008 20:32

sarutgura focos domnisoaro...

 

cate inimi ai mai frant azi adda? pe cati adolescenti emo i-ai lasat prada disperarii?

ADDA PRINTZESA19.05.2008 20:38

Pe nimeni,eu sunt fata linistita si rusinoasa,asta stie toata lumea!

 

daca ma gandesc bine ,unul dintre ei esti tu

Marius19.05.2008 20:40
pe cati adolescenti emo i-ai lasat prada disperarii?

 

 

daca ma gandesc bine ,unul dintre ei esti tu

:whistle:

Joga Bonito19.05.2008 20:42

minti!

 

in anturajul lui axl, numai fete rusinoase si linistite nu se gasesc.. spune adevarul despre tine!

 

pe cati adolescenti emo i-ai lasat prada disperarii?

 

 

daca ma gandesc bine ,unul dintre ei esti tu

:whistle:

 

la tine se referea... , adica a zis la mine .. dar de fapt se referea la tine...

ADDA PRINTZESA19.05.2008 20:42

sunt sub acoperire ,nu pot sa dezvalui adevarata mea identitate

Joga Bonito19.05.2008 20:47
sunt sub acoperire ,nu pot sa dezvalui adevarata mea identitate

 

da-ne un indiciu ceva... un haicinci... :rolleyes: , cald sau rece?

bodanelu19.05.2008 20:53
:wall::chair::wall::chair::wall:
ADDA PRINTZESA19.05.2008 20:57

hai sa vorbim despre altceva

Joga Bonito19.05.2008 21:00
hai sa vorbim despre altceva

 

care e culoarea ta preferata?

 

cati ai ani avut cand ai sarutat prima oara un baiat?

 

preferi blonzii sau brunetii?

ADDA PRINTZESA19.05.2008 21:02

alb si negru,14,brunet

 

acum e randul tau

Joga Bonito19.05.2008 21:06

verde, 17, blonde :D

 

tu te dadeai la baieti si nici macar nu aveai buletin.... mai esti rusinoasa si linistita? sunt indignat....

ADDA PRINTZESA19.05.2008 21:12

eram tanara si aveam nevoie de bani.cam tarziu ai inceput.nu-mi spune ca ai asteptat sa faca ea primul pas ,ca mor.

ADDA PRINTZESA19.05.2008 21:22

Bodanelu te-ai calmat?

«1232425262764»