FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1222324252664»
bodanelu18.05.2008 21:22
atunci tu ce cauti aici,sunt alte topicuri destinate Stelei(stelistule)!

imi exprim parerea despre tine :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

AdrianUltras2518.05.2008 21:24

Adda ai pagina de hicinci?:D

ADDA PRINTZESA18.05.2008 21:24

parerea ta nu ma intereseaza,poti sa ti-o bagi undeva!

AdrianUltras2518.05.2008 21:26

noa nu va certati copii...nu ma faceti sa devin din nou agresiv... ca imi da virgil iar warn :D

ADDA PRINTZESA18.05.2008 21:28

bodanelu lasa-ma-n durerea mea,da!?

 

Domnilor, imi cer scuze!!!!!!!!

AdrianUltras2518.05.2008 21:32

si in toata aceasta invalmaseala

 

singura victima adevarata

 

sunt eu :|

ADDA PRINTZESA18.05.2008 21:35

de ce esti tu victima?

AdrianUltras2518.05.2008 21:37

pt ca m-ati ignorat:|

ADDA PRINTZESA18.05.2008 21:38

bagate si tu mai mult in seama(ca altii)

AdrianUltras2518.05.2008 21:41

nici nu mi-ai raspuns la intrebari

 

nici nu ati observat ca am pus versurile de la Stairway to Heaven(Zeppelin Rule! - chiar daca ascultand melodia invers apar mesaje satanice. )

axl18.05.2008 21:41

Terminati cu copilariile. Eu ma gandesc din ce in ce mai serios sa-mi construiesc un bong si voi va luati la harta ca chiorii.

ADDA PRINTZESA18.05.2008 21:43

multumesc ,foarte dragut din partea ta!intra pe mes daca vrei!

 

axl,bodanelu e de vina ca m-a provocat

AdrianUltras2518.05.2008 21:45

Axl

 

pai si normal ca ne batem daca nu ne ajuti sa ne calmam...da-ne ceva ca sa ne "inaltam" :D

 

 

 

 

AHA!

 

asa deci, voi vorbiti pe mesager si pe mine ma ignorati....bine!

 

las ca mai ziceti voi! :thumbdown:

axl18.05.2008 21:48

Si cam cum ar dori Maria Ta sa-ti trimit eu canepa? Prin uebcam?

AdrianUltras2518.05.2008 21:50

Prioripost :D

 

 

sau better yet, vin eu la tine si imi arati unde e campul :rolleyes:

axl18.05.2008 21:54

Stai sa-l gasesc pe Gugal Earth.

AdrianUltras2518.05.2008 21:54

10q gug?l(Larry Page,Sergey Brin)!

ADDA PRINTZESA18.05.2008 21:56

daca tu nu vrei?

AdrianUltras2518.05.2008 21:57

ce sa nu vreau eu?

axl18.05.2008 22:00

Ia de-aici:

43 grade 45'02"N

28 grade 23'59"E

ADDA PRINTZESA18.05.2008 22:00

sa intri pe mes

AdrianUltras2518.05.2008 22:03

da' sunt pe mesager....

 

numai nu cred ca ai idul meu:P

Joga Bonito18.05.2008 22:08

ce preputul meu faceti voi aici? inchegati relatii de scurta durata?

axl18.05.2008 22:09

Joga, tai-o ma de-aici.

AdrianUltras2518.05.2008 22:13

ce oameni!

 

iar vorbesc pe mesager si pe mine ma ignora...

 

lasa ca mai ziceti voi!

 

veniti voi la mine sa ziceti: "Adi mai fa un banner anti cioban" sau "mai da-ne ceva muzica"si atunci si eu fac la fel...:|

 

ca sa va fac in ciuda...

 

eu ma duc sa mananc clatite :dry:

«1222324252664»