atunci tu ce cauti aici,sunt alte topicuri destinate Stelei(stelistule)!
imi exprim parerea despre tine
:thumbdown:
:thumbdown: ![]()
atunci tu ce cauti aici,sunt alte topicuri destinate Stelei(stelistule)!
imi exprim parerea despre tine
:thumbdown:
:thumbdown: ![]()
Adda ai pagina de hicinci?![]()
parerea ta nu ma intereseaza,poti sa ti-o bagi undeva!
noa nu va certati copii...nu ma faceti sa devin din nou agresiv... ca imi da virgil iar warn ![]()
bodanelu lasa-ma-n durerea mea,da!?
Domnilor, imi cer scuze!!!!!!!!
si in toata aceasta invalmaseala
singura victima adevarata
sunt eu ![]()
de ce esti tu victima?
pt ca m-ati ignorat:|
bagate si tu mai mult in seama(ca altii)
nici nu mi-ai raspuns la intrebari
nici nu ati observat ca am pus versurile de la Stairway to Heaven(Zeppelin Rule! - chiar daca ascultand melodia invers apar mesaje satanice. )
Terminati cu copilariile. Eu ma gandesc din ce in ce mai serios sa-mi construiesc un bong si voi va luati la harta ca chiorii.
multumesc ,foarte dragut din partea ta!intra pe mes daca vrei!
axl,bodanelu e de vina ca m-a provocat
Axl
pai si normal ca ne batem daca nu ne ajuti sa ne calmam...da-ne ceva ca sa ne "inaltam" ![]()
AHA!
asa deci, voi vorbiti pe mesager si pe mine ma ignorati....bine!
las ca mai ziceti voi! ![]()
Si cam cum ar dori Maria Ta sa-ti trimit eu canepa? Prin uebcam?
Prioripost ![]()
sau better yet, vin eu la tine si imi arati unde e campul ![]()
Stai sa-l gasesc pe Gugal Earth.
10q gug?l(Larry Page,Sergey Brin)!
daca tu nu vrei?
ce sa nu vreau eu?
Ia de-aici:
43 grade 45'02"N
28 grade 23'59"E
sa intri pe mes
da' sunt pe mesager....
numai nu cred ca ai idul meu:P
ce preputul meu faceti voi aici? inchegati relatii de scurta durata?
Joga, tai-o ma de-aici.
ce oameni!
iar vorbesc pe mesager si pe mine ma ignora...
lasa ca mai ziceti voi!
veniti voi la mine sa ziceti: "Adi mai fa un banner anti cioban" sau "mai da-ne ceva muzica"si atunci si eu fac la fel...![]()
ca sa va fac in ciuda...
eu ma duc sa mananc clatite ![]()