FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1303132333464»
Stanici24.05.2008 14:53

Mah, tu ai auzit ca o iau de nevasta pe ea daca face clatite si ti-ai incercat norocul cu o amarata de omleta?!! Nu ai sanse!

ADDA PRINTZESA25.05.2008 14:12

Hally Hallo la toata lumea!Ce mai faceti voi asa?

dangeor25.05.2008 14:29

fericiti dupa eurovision :hmmm:

ADDA PRINTZESA25.05.2008 14:35

asa ne este sortit ,sa fim mereu ultimii

ADDA PRINTZESA25.05.2008 14:40

am castigat noi pana acum vreodata Eurovisionul?

 

Noi nu am castigat niciodata,m-am uitat eu,pacat!

bodanelu25.05.2008 15:17

ce zici Adda, facem un fair-fight incepand de maine?

ADDA PRINTZESA25.05.2008 15:23

Depinde ce visez in noaptea asta, ma mai gandesc,ok?

bodanelu25.05.2008 15:24

bine :)

de maine sunt la vreo 200 de km de tine.. deci putem sa ne batem cand vrei tu :D

ADDA PRINTZESA25.05.2008 15:44

ok,treci pe aici daca ai tupeu! :cool: :tongue:

Marius25.05.2008 16:45

Buna... bai, ce e cu plictiseala asta?

ADDA PRINTZESA25.05.2008 16:52

Nu stiu ce se intampla da e naspa.Nu mai are nimeni ceva de spus?Poate are legatura cu vremea,aici e ca in c..r.La voi?

Marius25.05.2008 16:55

Aici e soare... sau, ma rog, era... Cum e vremea in c..r?

ADDA PRINTZESA25.05.2008 16:56

rece si umed

Marius25.05.2008 16:59

Aici e cald si uscat.

ADDA PRINTZESA25.05.2008 17:02

Marius trimite-mi si mie o raza de soare ,ca mor! Please!!!

ADDA PRINTZESA25.05.2008 19:19

Bonito cum ti-ai petrecut tu ziua?Tot asa plictisit ca noi?

c.ronaldo1725.05.2008 19:25

Cica e concert Guta in Bremen saptamana viitoare.

dr.adrian925.05.2008 19:50
Cica e concert Guta in Bremen saptamana viitoare.

 

bist du dir sicher!???!!! ich geh vielleicht dort hin. komm aus der umgebung caölns

MoWeed25.05.2008 19:54
Cica e concert Guta in Bremen saptamana viitoare.

Lupiiiii baaaaa! :naughty:

ADDA PRINTZESA25.05.2008 20:21

daca tot intelegi romaneste de ce nu scrii la fel?

 

....sau poate te astepti ca toti sa inteleaga ce ai scris tu?

dr.adrian925.05.2008 20:43
daca tot intelegi romaneste de ce nu scrii la fel?

 

....sau poate te astepti ca toti sa inteleaga ce ai scris tu?

 

te referi la mine.

pai mie normal nu prea imi plac manele ba chiar deloc. doar pe guta il ascult din cand in cand. meine prinzessin

ADDA PRINTZESA25.05.2008 20:47

vezi ca se poate?

ADDA PRINTZESA25.05.2008 20:52

Am cautat pe net si nu am gasit nimic .Daca ar veni in Bremen ar trebui sa fie in agenda dar nu e .Eu cred ca e doar un zvon.

dr.adrian925.05.2008 21:11
Am cautat pe net si nu am gasit nimic .Daca ar veni in Bremen ar trebui sa fie in agenda dar nu e .Eu cred ca e doar un zvon.

 

intereseazate sa stiu exact. sa nu ma duc pe degeaba pana in bremen

cati ani ai?!

ADDA PRINTZESA25.05.2008 21:30

si tu ai putea la fel de bine sa cauti pe net,eu nu am gasit nimic,ultima data a fost in martie si nu in Bremen asa ca....? Fa bine si cauta singur!

«1303132333464»