Mah, tu ai auzit ca o iau de nevasta pe ea daca face clatite si ti-ai incercat norocul cu o amarata de omleta?!! Nu ai sanse!
Mah, tu ai auzit ca o iau de nevasta pe ea daca face clatite si ti-ai incercat norocul cu o amarata de omleta?!! Nu ai sanse!
Hally Hallo la toata lumea!Ce mai faceti voi asa?
fericiti dupa eurovision ![]()
asa ne este sortit ,sa fim mereu ultimii
am castigat noi pana acum vreodata Eurovisionul?
Noi nu am castigat niciodata,m-am uitat eu,pacat!
ce zici Adda, facem un fair-fight incepand de maine?
Depinde ce visez in noaptea asta, ma mai gandesc,ok?
bine ![]()
de maine sunt la vreo 200 de km de tine.. deci putem sa ne batem cand vrei tu ![]()
ok,treci pe aici daca ai tupeu!
:tongue:
Buna... bai, ce e cu plictiseala asta?
Nu stiu ce se intampla da e naspa.Nu mai are nimeni ceva de spus?Poate are legatura cu vremea,aici e ca in c..r.La voi?
Aici e soare... sau, ma rog, era... Cum e vremea in c..r?
rece si umed
Aici e cald si uscat.
Marius trimite-mi si mie o raza de soare ,ca mor! Please!!!
Bonito cum ti-ai petrecut tu ziua?Tot asa plictisit ca noi?
Cica e concert Guta in Bremen saptamana viitoare.
Cica e concert Guta in Bremen saptamana viitoare.
bist du dir sicher!???!!! ich geh vielleicht dort hin. komm aus der umgebung caölns
Cica e concert Guta in Bremen saptamana viitoare.
Lupiiiii baaaaa! ![]()
daca tot intelegi romaneste de ce nu scrii la fel?
....sau poate te astepti ca toti sa inteleaga ce ai scris tu?
daca tot intelegi romaneste de ce nu scrii la fel?
....sau poate te astepti ca toti sa inteleaga ce ai scris tu?
te referi la mine.
pai mie normal nu prea imi plac manele ba chiar deloc. doar pe guta il ascult din cand in cand. meine prinzessin
vezi ca se poate?
Am cautat pe net si nu am gasit nimic .Daca ar veni in Bremen ar trebui sa fie in agenda dar nu e .Eu cred ca e doar un zvon.
Am cautat pe net si nu am gasit nimic .Daca ar veni in Bremen ar trebui sa fie in agenda dar nu e .Eu cred ca e doar un zvon.
intereseazate sa stiu exact. sa nu ma duc pe degeaba pana in bremen
cati ani ai?!
si tu ai putea la fel de bine sa cauti pe net,eu nu am gasit nimic,ultima data a fost in martie si nu in Bremen asa ca....? Fa bine si cauta singur!