Eu n-am plecat nicaieri da' daca ele-mi cad in poala? Cine sunt eu sa le jignesc sentimentele refuzandu-le?
cererile le primesti pe mail aici, linguselile pe mess, dezgolirea in fata uebcamului, apoi pasul urmator?
Eu n-am plecat nicaieri da' daca ele-mi cad in poala? Cine sunt eu sa le jignesc sentimentele refuzandu-le?
cererile le primesti pe mail aici, linguselile pe mess, dezgolirea in fata uebcamului, apoi pasul urmator?
asa e sa stii
asa e sa stii
cum sa nu... joga is right ![]()
toate fiind spuse, cat mai am capul intreg ma indrept agale spre pat...
Noapte buna si vise placute!
Topicul asta si-a m-ai pierdut din interes....!? ![]()
Topicul asta si-a m-ai pierdut din interes....!?![]()
daca adda nu e, nimic nu e... ca si micul fara mustar, gratarul fara bere, mititelu fara ochelari de soare... tot farmecul piere.
ei,Bonito,care-i treaba?
nimic interesant... caldura exceptional de insuportabila, numarul prostilor in limitele normale, cel al cretinilor intruchipati a crescut cu un procent, iar restul lucrurilor par sa decurga normal...
si cred ca imi e somn... trebuie sa profit de fractiunea asta de secunda zduuup si poc
Eu abia acum am venit de la munca.Norocosule nu te mai vaita atat,dute la somn,hai !Vise placute!
Cine e nemernicul care mi-a luat o stea?
03:18ei,Bonito,care-i treaba?
Ce matinala, dom'le, ce matinala!
Vorbim vineri.
adda, help me kill the emo! ![]()
Buna dragilor!Am auzit ca aveti mare plictiseara-n glanda si sa stiti ca imi pare rau pentru voi.Plictiseala ca si celelalte lucruri si le face omul singur cu mana lui,nu da-ti vina pe topic.Astazi mi-am dat seama ca ,nu le-am multumit inca celor care m-au acceptat in forum si care au fost foarte draguti cu mine chiar inca de la inceput,ex(Axl,Bonito,Marius,AdrianUltras),dar si celor care nu ma plac nici acum(Adyro,Bodanelu si ceilalti).Mersi ca m-ati primit in lumea voastra!Forza Steaua!!!!!! ![]()
![]()
![]()
Sa cresti mare.
Buna dragilor! [...] Astazi mi-am dat seama ca ,nu le-am multumit inca celor care m-au acceptat in forum si care au fost foarte draguti cu mine chiar inca de la inceput,ex(Axl,Bonito,Marius,AdrianUltras),dar si celor care nu ma plac nici acum(Adyro,Bodanelu si ceilalti).Mersi ca m-ati primit in lumea voastra!Forza Steaua!!!!!!![]()
asta a fost postul de adio?
Bodanelu nici moarta nu as vrea sa-ti fac placerea de a inchide topicul!!!! ![]()
![]()
nuu... nu de inchis. credeam ca parasesti forum definitiv.
Viseaza mai departe!!!!
si eu care visam... m-am trezit acum.
Nu mai visa, baaaaaaaaaa!
atunci, injur, imi iau primul meu ban si nu o mai vad. apropo.. cand primesti ban poti sa vizualizezi dar nu poti sa postezi?
si.. pe privat daca poti si vrei, dosarul meu de la voi de la mods ![]()
Topicul asta cand a mai aparut?... ![]()
Si la ce foloseste? ![]()
erai tu mic cand a aparut
Crede-ma,cand eram eu mic americanii nici nu visau inca la internet... :biggrin:
in topicul acesta e toata lumea bine venita,mai putin inganfati ca Bodanelu.Poti sa-ti alegi o tema si sa pornesti o discutie.Salutare!
Multumesc de lamuriri,eu sunt mai nou pe aici si nu prea stiam care-i treaba cu topicele astea...
A-propos,e vorba de @Bodanelu sau de @bodanelu? ca-s doi...Si ce a facut,ca sa stiu sa nu fac si eu?...
Multumesc. ![]()