FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1323334353664»
Joga Bonito26.05.2008 22:55
Eu n-am plecat nicaieri da' daca ele-mi cad in poala? Cine sunt eu sa le jignesc sentimentele refuzandu-le?

 

cererile le primesti pe mail aici, linguselile pe mess, dezgolirea in fata uebcamului, apoi pasul urmator?

ADDA PRINTZESA26.05.2008 22:56

asa e sa stii

Joga Bonito26.05.2008 23:47
asa e sa stii

cum sa nu... joga is right ;)

 

toate fiind spuse, cat mai am capul intreg ma indrept agale spre pat...

ADDA PRINTZESA27.05.2008 00:03

Noapte buna si vise placute!

DelPiero1028.05.2008 21:19

Topicul asta si-a m-ai pierdut din interes....!? :hmmm:

Joga Bonito28.05.2008 23:53
Topicul asta si-a m-ai pierdut din interes....!? :hmmm:

 

daca adda nu e, nimic nu e... ca si micul fara mustar, gratarul fara bere, mititelu fara ochelari de soare... tot farmecul piere.

ADDA PRINTZESA29.05.2008 00:18

ei,Bonito,care-i treaba?

Joga Bonito29.05.2008 00:23

nimic interesant... caldura exceptional de insuportabila, numarul prostilor in limitele normale, cel al cretinilor intruchipati a crescut cu un procent, iar restul lucrurilor par sa decurga normal...

 

si cred ca imi e somn... trebuie sa profit de fractiunea asta de secunda zduuup si poc

ADDA PRINTZESA29.05.2008 00:25

Eu abia acum am venit de la munca.Norocosule nu te mai vaita atat,dute la somn,hai !Vise placute!

 

Cine e nemernicul care mi-a luat o stea?

axl29.05.2008 02:48
03:18

ei,Bonito,care-i treaba?

Ce matinala, dom'le, ce matinala!

Vorbim vineri.

Joga Bonito30.05.2008 00:13

adda, help me kill the emo! :chair:

ADDA PRINTZESA30.05.2008 00:34

Buna dragilor!Am auzit ca aveti mare plictiseara-n glanda si sa stiti ca imi pare rau pentru voi.Plictiseala ca si celelalte lucruri si le face omul singur cu mana lui,nu da-ti vina pe topic.Astazi mi-am dat seama ca ,nu le-am multumit inca celor care m-au acceptat in forum si care au fost foarte draguti cu mine chiar inca de la inceput,ex(Axl,Bonito,Marius,AdrianUltras),dar si celor care nu ma plac nici acum(Adyro,Bodanelu si ceilalti).Mersi ca m-ati primit in lumea voastra!Forza Steaua!!!!!! :yeahh::thumbup::kisstogether:

axl30.05.2008 07:26

Sa cresti mare.

bodanelu30.05.2008 08:33
Buna dragilor! [...] Astazi mi-am dat seama ca ,nu le-am multumit inca celor care m-au acceptat in forum si care au fost foarte draguti cu mine chiar inca de la inceput,ex(Axl,Bonito,Marius,AdrianUltras),dar si celor care nu ma plac nici acum(Adyro,Bodanelu si ceilalti).Mersi ca m-ati primit in lumea voastra!Forza Steaua!!!!!! :yeahh::thumbup::kisstogether:

 

asta a fost postul de adio?

ADDA PRINTZESA30.05.2008 15:14

Bodanelu nici moarta nu as vrea sa-ti fac placerea de a inchide topicul!!!! :death::thumbup:

bodanelu30.05.2008 15:38

nuu... nu de inchis. credeam ca parasesti forum definitiv.

ADDA PRINTZESA30.05.2008 15:39

Viseaza mai departe!!!!

bodanelu30.05.2008 19:11

si eu care visam... m-am trezit acum.

axl30.05.2008 19:25

Nu mai visa, baaaaaaaaaa!

bodanelu30.05.2008 19:35

atunci, injur, imi iau primul meu ban si nu o mai vad. apropo.. cand primesti ban poti sa vizualizezi dar nu poti sa postezi?

 

si.. pe privat daca poti si vrei, dosarul meu de la voi de la mods :D

danimarcu30.05.2008 19:44

Topicul asta cand a mai aparut?... :rolleyes:

Si la ce foloseste? :whistle:

ADDA PRINTZESA30.05.2008 19:53

erai tu mic cand a aparut

danimarcu30.05.2008 20:06

Crede-ma,cand eram eu mic americanii nici nu visau inca la internet... :biggrin:

ADDA PRINTZESA30.05.2008 20:09

in topicul acesta e toata lumea bine venita,mai putin inganfati ca Bodanelu.Poti sa-ti alegi o tema si sa pornesti o discutie.Salutare!

danimarcu30.05.2008 20:15

Multumesc de lamuriri,eu sunt mai nou pe aici si nu prea stiam care-i treaba cu topicele astea...

A-propos,e vorba de @Bodanelu sau de @bodanelu? ca-s doi...Si ce a facut,ca sa stiu sa nu fac si eu?...

Multumesc. :worthy:

«1323334353664»