FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1373839404164»
ADDA PRINTZESA02.06.2008 23:10
:nono:
AdrianUltras2502.06.2008 23:10
:(
ADDA PRINTZESA02.06.2008 23:16

Cred ca ma indrept incetisor spre cuibusor,sa fac somnic ,ca maine la servici sa eman energie si pofta de munca,sa ma vada seful si sa ma laude!Noapte buna frumosilor si vise placute! :wave::kisstogether:

Joga Bonito03.06.2008 20:46

Azi e rost de caterinca ....

ADDA PRINTZESA05.06.2008 22:30

Ce faceti frumusetilor?

Joga Bonito05.06.2008 22:41

ai revenit adda... :kisstogether: pe unde fusesi?

 

topicul e gol si lipsit de suflet, fara prezenta ta impunatoare

ADDA PRINTZESA05.06.2008 22:50

Am vazut lumea...la televizor! Mi-a fost tare dor de voi!Pup :kisstogether:

 

Hooopa,a aparut axl!!! :wave:

axl05.06.2008 22:51

Da, am aparut, da-s doar in trecere. Ti-a fost dor de mine?

 

 

Gata, am fugit. Vorbim duminica. Duminica agatam ghiozdanu'-n cui, si al meu si-al tau si-al lui, ce bine e duminica.

ADDA PRINTZESA05.06.2008 23:02
Da, am aparut, da-s doar in trecere. Ti-a fost dor de mine?

 

 

Gata, am fugit. Vorbim duminica. Duminica agatam ghiozdanu'-n cui, si al meu si-al tau si-al lui, ce bine e duminica.

 

 

 

 

Axl nu te stresa draga ca apar ridurile!Normal ca mi-ai lipsit si mi se pare ca ,desi in trecere,e foarte dragut din partea ta ca mai dai cate un semn.Bafta!

metzzz06.06.2008 12:06
ai revenit adda... :kisstogether: pe unde fusesi?

 

topicul e gol si lipsit de suflet, fara prezenta ta impunatoare

doar topicul joga ? :))

tot forumul e lipsit de vlaga fara ADDA :naughty:

 

Axl lasa ca te faci tu mare si nu mai esti nevoit sa mergi la scoala :punk:

ADDA PRINTZESA06.06.2008 19:40

Halolo....! :yeahh:

metzzz06.06.2008 20:12
Halolo....! :yeahh:

Mancatzas talentu tau ! :thumbsup:

ADDA PRINTZESA06.06.2008 20:16

[quote name='metzzz' date='Jun 6 2008, 10:12 PM' post='

Mancatzas talentu tau ! :thumbsup:

 

 

 

 

Da de ce?

Joga Bonito06.06.2008 20:40

vai ce rrau imi ee... :puke:

 

ada: :kisstogether: & :wave:

ADDA PRINTZESA06.06.2008 20:41
vai ce rrau imi ee... :puke:

 

ada: :kisstogether: & :wave:

 

 

 

Da ce ai draga?Ai beut lichior de banane?

Joga Bonito06.06.2008 21:28

Carlsberg in cantitati industriale... pfiuuu, incep sa-mi revin cat de cat...

Joga Bonito06.06.2008 22:06

in rest, comun, banal, plictisitor

DelPiero1006.06.2008 22:48

Carlsberg,e bine,te respecti Joga :thumbsup: ,eu nu prea sufar berea,dar imi place,recunosc,Redd's-ul!Cred ca-l stiti!Na,ca fost fotbalist,incerc sa ma mentin,dar normal,e greu sa fac asta... :happy:

P.S.HAI Romania!Am intrat in febra Europeanului!

Joga Bonito06.06.2008 23:11

io am intrat in febra examenelor.... forcao Portugal!

DelPiero1007.06.2008 01:19

Du-te mah cu Portugalia ta de aici(place Quaresma,super jucator,nu-l sufar pe Ronaldo-atipic,nu? :tongue: ),Romania VA FI CAMPIOANA EUROPEANA!

metzzz07.06.2008 06:51
Romania VA FI CAMPIOANA EUROPEANA!

In vise :punk:

DelPiero1007.06.2008 11:06

Pai nu te-ai uitat la ce ora am scris postul?Cred ca-s somnambul,nu mai stiu ce fac cand vine noaptea! :laugh:

Joga Bonito07.06.2008 21:32

Purtugal, Purtugal , Purtugal!

Joga Bonito07.06.2008 23:34

dap, e rost de baut... si asa sunt singur pe aici...

 

 

incep sa am caracteristici de emo ... ce plm :blink:

DelPiero1007.06.2008 23:36

Nu esti singur...cred ca va fi a treia seara consecutiva cand o sa ma culc pe la 5! :biggrin: Cat despre Purtugal...ce sa zic,piesa de echipa(desi turcii au jucat cu morovu' la fund)!Pacat ca n-a jucat Quaresma,care are 3 clase peste uratul ala de Simao...

P.S.Romania-Portugalia in finala...3-1 pentru NOI! :punk: Ultima mea 'prezicere'....

«1373839404164»