Cred ca ma indrept incetisor spre cuibusor,sa fac somnic ,ca maine la servici sa eman energie si pofta de munca,sa ma vada seful si sa ma laude!Noapte buna frumosilor si vise placute! ![]()
![]()
Azi e rost de caterinca ....
Ce faceti frumusetilor?
ai revenit adda...
pe unde fusesi?
topicul e gol si lipsit de suflet, fara prezenta ta impunatoare
Am vazut lumea...la televizor! Mi-a fost tare dor de voi!Pup ![]()
Hooopa,a aparut axl!!! ![]()
Da, am aparut, da-s doar in trecere. Ti-a fost dor de mine?
Gata, am fugit. Vorbim duminica. Duminica agatam ghiozdanu'-n cui, si al meu si-al tau si-al lui, ce bine e duminica.
Da, am aparut, da-s doar in trecere. Ti-a fost dor de mine?
Gata, am fugit. Vorbim duminica. Duminica agatam ghiozdanu'-n cui, si al meu si-al tau si-al lui, ce bine e duminica.
Axl nu te stresa draga ca apar ridurile!Normal ca mi-ai lipsit si mi se pare ca ,desi in trecere,e foarte dragut din partea ta ca mai dai cate un semn.Bafta!
ai revenit adda...pe unde fusesi?
topicul e gol si lipsit de suflet, fara prezenta ta impunatoare
doar topicul joga ? ![]()
tot forumul e lipsit de vlaga fara ADDA ![]()
Axl lasa ca te faci tu mare si nu mai esti nevoit sa mergi la scoala ![]()
Halolo....! ![]()
Halolo....!![]()
Mancatzas talentu tau ! ![]()
[quote name='metzzz' date='Jun 6 2008, 10:12 PM' post='
Mancatzas talentu tau ! ![]()
Da de ce?
vai ce rrau imi ee... ![]()
ada:
& ![]()
vai ce rrau imi ee...
ada:
&
Da ce ai draga?Ai beut lichior de banane?
Carlsberg in cantitati industriale... pfiuuu, incep sa-mi revin cat de cat...
in rest, comun, banal, plictisitor
Carlsberg,e bine,te respecti Joga
,eu nu prea sufar berea,dar imi place,recunosc,Redd's-ul!Cred ca-l stiti!Na,ca fost fotbalist,incerc sa ma mentin,dar normal,e greu sa fac asta... ![]()
P.S.HAI Romania!Am intrat in febra Europeanului!
io am intrat in febra examenelor.... forcao Portugal!
Du-te mah cu Portugalia ta de aici(place Quaresma,super jucator,nu-l sufar pe Ronaldo-atipic,nu? :tongue: ),Romania VA FI CAMPIOANA EUROPEANA!
Romania VA FI CAMPIOANA EUROPEANA!
In vise ![]()
Pai nu te-ai uitat la ce ora am scris postul?Cred ca-s somnambul,nu mai stiu ce fac cand vine noaptea! :laugh:
Purtugal, Purtugal , Purtugal!
dap, e rost de baut... si asa sunt singur pe aici...
incep sa am caracteristici de emo ... ce plm ![]()
Nu esti singur...cred ca va fi a treia seara consecutiva cand o sa ma culc pe la 5! :biggrin: Cat despre Purtugal...ce sa zic,piesa de echipa(desi turcii au jucat cu morovu' la fund)!Pacat ca n-a jucat Quaresma,care are 3 clase peste uratul ala de Simao...
P.S.Romania-Portugalia in finala...3-1 pentru NOI!
Ultima mea 'prezicere'....