FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1434445464764»
Joga Bonito02.07.2008 21:33

searching searching.....

ADDA PRINTZESA05.07.2008 08:51

Salutaaaare! :kisstogether:

Stanici05.07.2008 08:57
Salutaaaare! :kisstogether:

Salut, c o a e!

ADDA PRINTZESA05.07.2008 09:03
Salutaaaare! :kisstogether:

Salut, c o a e!

 

 

 

Oh,****!!! :wall:

AdrianUltras2505.07.2008 10:13

fara nervi...

 

let's not get emo...ok? :hai_steaua:

axl05.07.2008 13:37
Salutaaaare! :kisstogether:

Salut, c o a e!

Asta a fost buna. Culmea, da' buna.

ADDA PRINTZESA06.07.2008 10:50
Salutaaaare! :kisstogether:

Salut, c o a e!

Asta a fost buna. Culmea, da' buna.

 

 

 

Da ,foarte amuzant,mor de ras!

DelPiero1006.07.2008 10:51
Salutaaaare! :kisstogether:

Salut, c o a e!

 

 

 

Oh,****!!! :wall:

Pana?

ADDA PRINTZESA07.07.2008 12:00

Doamne ce plictiseala si ce lene!

Joga Bonito07.07.2008 13:02

O anumita lene dispare intr-o anumita ipostaza. Lenea de a fi porc si lenea de a bea.

korynna07.07.2008 13:04

Doar atat?

Joga Bonito07.07.2008 13:08

Evident nu. Esti libera sa detaliezi.

Stanici07.07.2008 16:33
Salutaaaare! :kisstogether:

Salut, c o a e!

Asta a fost buna. Culmea, da' buna.

 

 

 

Da ,foarte amuzant,mor de ras!

 

Eu iti doresc sa mori de batranete.

ADDA PRINTZESA07.07.2008 20:22
Salutaaaare! :kisstogether:

Salut, c o a e!

Asta a fost buna. Culmea, da' buna.

 

 

 

Da ,foarte amuzant,mor de ras!

 

Eu iti doresc sa mori de batranete.

 

Daca mai intalnesc multi din astia ca tine nu mai apuc sa mor de batranete!

c.ronaldo1707.07.2008 20:39

OFF Topic: Au descoperit romanii "Quote`ul"? :photo:

ADDA PRINTZESA07.07.2008 20:46
OFF Topic: Au descoperit romanii "Quote`ul"? :photo:

 

 

 

 

Aha

Joga Bonito07.07.2008 21:20

Sa vezi cand vor descoperi sexul...

 

 

@adda, ceva sa te inveseleasca. "partea inferioara" e in constructie, si la momentul potrivit o sa ti-o trimit pe privat :D

adda.JPG

NicoSoulSteaua08.07.2008 14:57
Salutaaaare! :kisstogether:

Salut, c o a e!

Asta a fost buna. Culmea, da' buna.

 

 

 

Da ,foarte amuzant,mor de ras!

 

Eu iti doresc sa mori de batranete.

 

Daca mai intalnesc multi din astia ca tine nu mai apuc sa mor de batranete!

 

Ai intalnit destui pe aici,doar ca ti-au spus mai discret acelasi lucru :whistle:

AdrianUltras2508.07.2008 18:56
Salutaaaare! :kisstogether:

Salut, c o a e!

Asta a fost buna. Culmea, da' buna.

 

 

 

Da ,foarte amuzant,mor de ras!

 

Eu iti doresc sa mori de batranete.

 

Daca mai intalnesc multi din astia ca tine nu mai apuc sa mor de batranete!

 

Ai intalnit destui pe aici,doar ca ti-au spus mai discret acelasi lucru :whistle:

 

 

 

:sleep:

Stanici08.07.2008 19:45
Daca mai intalnesc multi din astia ca tine nu mai apuc sa mor de batranete!

 

Adica astia ca mine au oarescare efect asupra ta? Fie el si nociv...

puyol09.07.2008 12:55
DelPiero1011.07.2008 10:30

Topicul asta e-n moartea clinica sau in moarte cerebrala?NIMIC NU MAI ESTE CE-A FOST... :yes:

Fane_casieru'11.07.2008 11:43

@delpiero

 

Nici femeile nu mai sunt ce-au fost o data :biggrin:

DelPiero1011.07.2008 12:24

Aprob!Insa nici noi,barbatii,nu mai suntem ce-am fost! :blink:

AdrianUltras2511.07.2008 19:27

pai bai...unde-i Adda?:D

«1434445464764»