searching searching.....
searching searching.....
Salutaaaare! ![]()
Salutaaaare!![]()
Salut, c o a e!
Salutaaaare!![]()
Salut, c o a e!
Oh,****!!! ![]()
fara nervi...
let's not get emo...ok? ![]()
Salutaaaare!![]()
Salut, c o a e!
Asta a fost buna. Culmea, da' buna.
Salutaaaare!![]()
Salut, c o a e!
Asta a fost buna. Culmea, da' buna.
Da ,foarte amuzant,mor de ras!
Salutaaaare!![]()
Salut, c o a e!
Oh,****!!!
Pana?
Doamne ce plictiseala si ce lene!
O anumita lene dispare intr-o anumita ipostaza. Lenea de a fi porc si lenea de a bea.
Doar atat?
Evident nu. Esti libera sa detaliezi.
Salutaaaare!![]()
Salut, c o a e!
Asta a fost buna. Culmea, da' buna.
Da ,foarte amuzant,mor de ras!
Eu iti doresc sa mori de batranete.
Salutaaaare!![]()
Salut, c o a e!
Asta a fost buna. Culmea, da' buna.
Da ,foarte amuzant,mor de ras!
Eu iti doresc sa mori de batranete.
Daca mai intalnesc multi din astia ca tine nu mai apuc sa mor de batranete!
OFF Topic: Au descoperit romanii "Quote`ul"? ![]()
OFF Topic: Au descoperit romanii "Quote`ul"?![]()
Aha
Salutaaaare!![]()
Salut, c o a e!
Asta a fost buna. Culmea, da' buna.
Da ,foarte amuzant,mor de ras!
Eu iti doresc sa mori de batranete.
Daca mai intalnesc multi din astia ca tine nu mai apuc sa mor de batranete!
Ai intalnit destui pe aici,doar ca ti-au spus mai discret acelasi lucru ![]()
Salutaaaare!![]()
Salut, c o a e!
Asta a fost buna. Culmea, da' buna.
Da ,foarte amuzant,mor de ras!
Eu iti doresc sa mori de batranete.
Daca mai intalnesc multi din astia ca tine nu mai apuc sa mor de batranete!
Ai intalnit destui pe aici,doar ca ti-au spus mai discret acelasi lucru
![]()
Daca mai intalnesc multi din astia ca tine nu mai apuc sa mor de batranete!
Adica astia ca mine au oarescare efect asupra ta? Fie el si nociv...
Topicul asta e-n moartea clinica sau in moarte cerebrala?NIMIC NU MAI ESTE CE-A FOST... ![]()
@delpiero
Nici femeile nu mai sunt ce-au fost o data :biggrin:
Aprob!Insa nici noi,barbatii,nu mai suntem ce-am fost! ![]()
pai bai...unde-i Adda?![]()