FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1464748495064»
ADDA PRINTZESA19.07.2008 11:53

Marius vacanta placuta!

Marius19.07.2008 12:17

Sarumana Adda.

 

Deocamdata mai am de lucru, pana la 11 diseara.

ADDA PRINTZESA19.07.2008 12:21
Sarumana Adda.

 

Deocamdata mai am de lucru, pana la 11 diseara.

 

 

 

Nu te lasa!Bafta!!! :kisstogether:

ADDA PRINTZESA19.07.2008 19:22

Dati-mi o idee ,ce as putea face in seara asta! Sunt super plictisita!

Marius19.07.2008 19:53

Get out, have fun...

 

Make love not war...

ADDA PRINTZESA20.07.2008 03:10

Doamne ce noapte! si inca nu s-a terminat!!! Marius mersi mult pentru idee,esti super! Partea proasta e ca in cateva ore trebuie sa ma duc la lucru si nici nu mai pot sa adorm acum. Va rog sa-mi tineti pumnii,sa nu faca seful stres!!!Va rog mult,mult de tot! Daca ma vede in halul asta ,cade in inconstienta si saracul abia s-a intors ieri din vacanta si nu vreau sa-i stric dispozitia.Va rog inca o data ,chiar daca nu ma cunoasteti,tineti-mi pumnii,va rog! Va poooop dulce!Bafta!!! :drunk:

Forza VODKA_RED BULL!!!!

puyol20.07.2008 06:22

eu m-am rugat pt tine..

metzzz20.07.2008 07:20

o sa aprind si o lumanare , o sa dau acatiste :biggrin:

puyol20.07.2008 07:21

Domnul sa fie cu tine printesa..

ADDA PRINTZESA20.07.2008 21:01

Va multumesc mult!Am avut o zi de cosmar ,noroc ca nu m-a vazut seful!Abia pe la ora 18 am ajuns si eu in pat,a durat o vesnicie,oricum s-a meritat sa ma sacrific.!Bafta!!!

bodanelu20.07.2008 22:07

heavy night last night? :naughty:

ADDA PRINTZESA21.07.2008 07:28
heavy night last night? :naughty:

 

 

 

 

 

......to heavy!

andyro22.07.2008 13:30
......to heavy!

 

Nici dupa 60 de pagini n-ai murit ? :noexpression:

ADDA PRINTZESA22.07.2008 13:35
......to heavy!

 

Nici dupa 60 de pagini n-ai murit ? :noexpression:

 

 

 

 

Nu ,sa moara lumea invidioasa de ciuda!!! :tongue:

Stanici22.07.2008 16:51

ATAAAAT! Si dusmanii sa moara , da-i in sange!

ADDA PRINTZESA22.07.2008 18:22
ATAAAAT! Si dusmanii sa moara , da-i in sange!

 

 

 

Am impresia ca asta ti-am spus si tie mai de mult Stanici.Nu?Esti un dulce!

Stanici22.07.2008 18:55

Oi fi... nu stiu, nu m-am gustat pana acum.

ADDA PRINTZESA22.07.2008 19:53
Oi fi... nu stiu, nu m-am gustat pana acum.

 

 

 

:tongue:

Azzido23.07.2008 02:22
Oi fi... nu stiu, nu m-am gustat pana acum.

Daca aveai o coasta in minus erai un om implinit... :gathering:

Stanici23.07.2008 05:33

In schimb, te am pe tine. :gathering:

ADDA PRINTZESA23.07.2008 11:46

Cine imi trimite si mie o bucatica din soarele ,din Romania?Inghet aici de aproape 3 saptamani,nici macar nu are cine sa ma incalzeasca: :sad2:

vlad7523.07.2008 13:05
Cine imi trimite si mie o bucatica din soarele ,din Romania?Inghet aici de aproape 3 saptamani,nici macar nu are cine sa ma incalzeasca: :sad2:

Iti trimit eu ,dar e plin de E-uri!

DelPiero1023.07.2008 16:52
Cine imi trimite si mie o bucatica din soarele ,din Romania?Inghet aici de aproape 3 saptamani,nici macar nu are cine sa ma incalzeasca: :sad2:

Hihi,vrei soare tocmai cand nu e! :laugh:

Stanici23.07.2008 17:07

Pe mine ma cheama Soare Razvan. Cam care bucatica din mine ti-ai dori?:D Nu de alta, dar sa te incalzesti si tu un pic...

ADDA PRINTZESA23.07.2008 18:00

Frumos nume ai,aiurea era daca te chema Luceafar(ul),ca trebuia sa-ti spun sa cobori la mine in pat.Eu nu prea ma ard asa ca trebuie sa am grija cu tine.

Hot,Hot,Hot!!!

«1464748495064»