Marius vacanta placuta!
Marius vacanta placuta!
Sarumana Adda.
Deocamdata mai am de lucru, pana la 11 diseara.
Sarumana Adda.
Deocamdata mai am de lucru, pana la 11 diseara.
Nu te lasa!Bafta!!! ![]()
Dati-mi o idee ,ce as putea face in seara asta! Sunt super plictisita!
Get out, have fun...
Make love not war...
Doamne ce noapte! si inca nu s-a terminat!!! Marius mersi mult pentru idee,esti super! Partea proasta e ca in cateva ore trebuie sa ma duc la lucru si nici nu mai pot sa adorm acum. Va rog sa-mi tineti pumnii,sa nu faca seful stres!!!Va rog mult,mult de tot! Daca ma vede in halul asta ,cade in inconstienta si saracul abia s-a intors ieri din vacanta si nu vreau sa-i stric dispozitia.Va rog inca o data ,chiar daca nu ma cunoasteti,tineti-mi pumnii,va rog! Va poooop dulce!Bafta!!! ![]()
Forza VODKA_RED BULL!!!!
eu m-am rugat pt tine..
o sa aprind si o lumanare , o sa dau acatiste :biggrin:
Domnul sa fie cu tine printesa..
Va multumesc mult!Am avut o zi de cosmar ,noroc ca nu m-a vazut seful!Abia pe la ora 18 am ajuns si eu in pat,a durat o vesnicie,oricum s-a meritat sa ma sacrific.!Bafta!!!
heavy night last night? ![]()
heavy night last night?![]()
......to heavy!
......to heavy!
Nici dupa 60 de pagini n-ai murit ? :noexpression:
......to heavy!
Nici dupa 60 de pagini n-ai murit ? :noexpression:
Nu ,sa moara lumea invidioasa de ciuda!!! :tongue:
ATAAAAT! Si dusmanii sa moara , da-i in sange!
ATAAAAT! Si dusmanii sa moara , da-i in sange!
Am impresia ca asta ti-am spus si tie mai de mult Stanici.Nu?Esti un dulce!
Oi fi... nu stiu, nu m-am gustat pana acum.
Oi fi... nu stiu, nu m-am gustat pana acum.
:tongue:
Oi fi... nu stiu, nu m-am gustat pana acum.
Daca aveai o coasta in minus erai un om implinit... ![]()
In schimb, te am pe tine. ![]()
Cine imi trimite si mie o bucatica din soarele ,din Romania?Inghet aici de aproape 3 saptamani,nici macar nu are cine sa ma incalzeasca: :sad2:
Cine imi trimite si mie o bucatica din soarele ,din Romania?Inghet aici de aproape 3 saptamani,nici macar nu are cine sa ma incalzeasca: :sad2:
Iti trimit eu ,dar e plin de E-uri!
Cine imi trimite si mie o bucatica din soarele ,din Romania?Inghet aici de aproape 3 saptamani,nici macar nu are cine sa ma incalzeasca: :sad2:
Hihi,vrei soare tocmai cand nu e! :laugh:
Pe mine ma cheama Soare Razvan. Cam care bucatica din mine ti-ai dori?
Nu de alta, dar sa te incalzesti si tu un pic...
Frumos nume ai,aiurea era daca te chema Luceafar(ul),ca trebuia sa-ti spun sa cobori la mine in pat.Eu nu prea ma ard asa ca trebuie sa am grija cu tine.
Hot,Hot,Hot!!!