Hallolloooo! ![]()
Hallolloooo! ![]()
la ce te referi cand zici intre 25 si 28 ? la ani sau.. ?
As dori sa mi raspundeti la o intrebare cai care se pricep: Am abonament 08-09 (e primul an care fac) la meciul retur cu galata pot sa intru doar cu abonamentul sau tre' sa cumpar bilet?
la ce te referi cand zici intre 25 si 28 ? la ani sau.. ?
la ani ,mai mult sau mai putin...
mai mult... sau mai putin?
Razvane, tre' sa-ti cumperi bilet omule. Partea buna e ca daca ai abonament ai reducere 20%.
eu ma gandeam ca te referi.. nu stiu.. la marimea [...]
Mah, esti beat? Ai grija la ce scrii!
eu ma gandeam ca te referi.. nu stiu.. la marimea [...]
Mah, esti beat? Ai grija la ce scrii!
Marimea la pantofi?
Sau la sacou
la ce te referi cand zici intre 25 si 28 ? la ani sau.. ?
la ani ,mai mult sau mai putin...
mai mult... sau mai putin?
Razvane, tre' sa-ti cumperi bilet omule. Partea buna e ca daca ai abonament ai reducere 20%.
Am vazut pe site...Oricum ms pt raspuns! Numa' bine!
adda,tu de ce crezi ca Marius mi-a editat postul ?
)
adda,tu de ce crezi ca Marius mi-a editat postul ?)
intreaba-l ca esti mare!
Pentru ca esti beat... sper
adda,tu de ce crezi ca Marius mi-a editat postul ?)
intreaba-l ca esti mare!
Cine vrea sa-mi cunoasca prietena?
Te referi la sensul biblic?
adda,tu de ce crezi ca Marius mi-a editat postul ?)
intreaba-l ca esti mare!
Cine vrea sa-mi cunoasca prietena?
uuuuuuuu
There's 2 of you?![]()
25-28? Pai la anul' ne spunem adio, Adda. Prietena ta ce marje are?
Eu vreau eu vreau....
Ma eu am intrebat pe 14.08 .V-ati trezit prea tarziu ,acum nu mai pot ca mi s-au terminat pozele. ![]()
Stiam eu ca nu poti sa stai deoparte.
Stiam eu ca nu poti sa stai deoparte.,
Sorry,nu ma pot abtine!
Pentru nostalgicii sinarhici.
Pentru nostalgicii sinarhici.
Taaaaare! ![]()
Adda, lasa-ma sa te-aud cum iei decizii fara aportul televiziunii.
Adda, lasa-ma sa te-aud cum iei decizii fara aportul televiziunii.
![]()
Era o subtilitate.