FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1505152535464»
ADDA PRINTZESA14.08.2008 20:19

Hallolloooo! :kisstogether:

puyol14.08.2008 20:39

la ce te referi cand zici intre 25 si 28 ? la ani sau.. ?

Razvan WWE14.08.2008 20:41

As dori sa mi raspundeti la o intrebare cai care se pricep: Am abonament 08-09 (e primul an care fac) la meciul retur cu galata pot sa intru doar cu abonamentul sau tre' sa cumpar bilet?

ADDA PRINTZESA14.08.2008 20:41
la ce te referi cand zici intre 25 si 28 ? la ani sau.. ?

 

 

 

la ani ,mai mult sau mai putin...

Marius14.08.2008 20:44

mai mult... sau mai putin?

 

Razvane, tre' sa-ti cumperi bilet omule. Partea buna e ca daca ai abonament ai reducere 20%.

puyol14.08.2008 20:59

eu ma gandeam ca te referi.. nu stiu.. la marimea [...]

 

Mah, esti beat? Ai grija la ce scrii!

ADDA PRINTZESA14.08.2008 21:26
eu ma gandeam ca te referi.. nu stiu.. la marimea [...]

 

Mah, esti beat? Ai grija la ce scrii!

 

 

 

Marimea la pantofi?

Marius14.08.2008 21:28

Sau la sacou

Razvan WWE14.08.2008 21:38
la ce te referi cand zici intre 25 si 28 ? la ani sau.. ?

 

 

 

la ani ,mai mult sau mai putin...

 

 

 

mai mult... sau mai putin?

 

Razvane, tre' sa-ti cumperi bilet omule. Partea buna e ca daca ai abonament ai reducere 20%.

 

 

Am vazut pe site...Oricum ms pt raspuns! Numa' bine!

puyol14.08.2008 21:38

adda,tu de ce crezi ca Marius mi-a editat postul ? :)))

ADDA PRINTZESA14.08.2008 21:47
adda,tu de ce crezi ca Marius mi-a editat postul ? :)))

 

 

 

intreaba-l ca esti mare!

Marius14.08.2008 21:48

Pentru ca esti beat... sper

ADDA PRINTZESA14.08.2008 21:49
adda,tu de ce crezi ca Marius mi-a editat postul ? :)))

 

 

 

intreaba-l ca esti mare!

 

 

 

Cine vrea sa-mi cunoasca prietena?

 

adidwu15.08.2008 10:53

Te referi la sensul biblic?

AdrianUltras2515.08.2008 11:18
adda,tu de ce crezi ca Marius mi-a editat postul ? :)))

 

 

 

intreaba-l ca esti mare!

 

 

 

Cine vrea sa-mi cunoasca prietena?

 

 

uuuuuuuu

 

There's 2 of you?:D

axl17.08.2008 07:39

25-28? Pai la anul' ne spunem adio, Adda. Prietena ta ce marje are?

STARforce17.08.2008 09:19

Eu vreau eu vreau....

ADDA PRINTZESA18.08.2008 11:29

Ma eu am intrebat pe 14.08 .V-ati trezit prea tarziu ,acum nu mai pot ca mi s-au terminat pozele. :hmmm:

axl18.08.2008 11:40

Stiam eu ca nu poti sa stai deoparte.

ADDA PRINTZESA18.08.2008 11:49

Stiam eu ca nu poti sa stai deoparte.,

 

 

 

 

 

Sorry,nu ma pot abtine!

axl18.08.2008 11:57

 

Pentru nostalgicii sinarhici.

ADDA PRINTZESA18.08.2008 12:14

 

Pentru nostalgicii sinarhici.

 

 

 

Taaaaare! :rolleyes:

axl18.08.2008 12:18

Adda, lasa-ma sa te-aud cum iei decizii fara aportul televiziunii.

ADDA PRINTZESA18.08.2008 12:21
Adda, lasa-ma sa te-aud cum iei decizii fara aportul televiziunii.

 

 

 

 

 

:hmmm:

axl18.08.2008 12:26

Era o subtilitate.

«1505152535464»