FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1545556575864»
Fane_casieru'11.09.2008 19:49

Ete-l si pe mamaie...........Novaceee , tot cu baba aia mah ?

 

@Joga....daca nu faci fatza,ma chemi...ne-am inteles ?

ADDA PRINTZESA11.09.2008 19:55

Inainte sa ma prostiti mai mult ,ma duc la somnic si mai vorbim!Salutare!

axl11.09.2008 19:56

Baaa, ati speriat printzesa, baaa! Mocofanilor! Nedelicatilor!

Joga Bonito11.09.2008 19:58

marus e de vina. s-a sculat din somn neghiobul.

Fane_casieru'11.09.2008 19:58

Axle..acu` ca tot ti-am stricat combinatia...mergem si noi la somnik.....noapte buna copii !

puyol11.09.2008 21:53
Tipuri de orgasm: 1. Astmatica: Aahh...ahhh...ahhh! 2. Geografica: Aici, aici, aici, aici! 3. Matematiciana: Mai mult, mai mult, mai mult, mai mult! 4. Religioasa: Oh Doamne, oh Doamne! 5. Sinucigasa: Mor, mor! 6. Criminala: Daca te opresti acum, te omor! 7. Zootehnista: Vino taurul meu, vino! 8. Cheerleader: Go! Go! Go! 9. Profesoara de engleza: Oh... yes, oh...good... 10. Tipa manager de proiect: Nu te opri! Continua, continua! 11. Negativa: Nuuu, nuuuuuu! 12. Pozitiva: Da...da...da! 13. Profesoara: Da...asa...pe acolo...foarte bine...corect...perfect! 14. Dezinformata: Ce e asta?... De ce?... Ce-mi faci? 15. Analista de sistem: OK. Procesul s-a terminat cu succes. 16. Clarvazatoarea: Simt ca vine....

 

adda,tu de care ai ?

 

nu m-ai satisfacut cu un raspuns la intrebarea asta...

ADDA PRINTZESA12.09.2008 09:54

Cauta pe altcineva sa te satisfaca,curiosule!

axl12.09.2008 09:54

Eta iar pe Adda. Lipsesti nu stiu cate zile si-acuma nu mai scapam de tine.

ADDA PRINTZESA12.09.2008 09:59

Ma gandeam ca va bucurati,la urma urmei e topicul meu nu?

Imi sunteti prea dragi,asta e... :kisstogether:

Adrian12.09.2008 10:00

Si eu vreau topic :D

axl12.09.2008 10:01

Pune-ti pofta-n cui, tu ai blog.

ADDA PRINTZESA12.09.2008 10:01
Si eu vreau topic :D

 

 

 

Fa-ti ma!

axl12.09.2008 10:02

Cum zicea si Baudolino, fa-ti singur, cu manuta.

Adrian12.09.2008 10:02

Nu ma lasa nea Axl... :sad2:

axl12.09.2008 10:03

Si cam ce-ai scrie tu acolo, daca nu te supara intrebarea, si n-ai putea scrie si-n alta parte?

ADDA PRINTZESA12.09.2008 10:04
Nu ma lasa nea Axl... :sad2:

 

 

 

 

. . . ca vorbesti numai prostii :ras:

axl12.09.2008 10:05

Asta cam asa e.

ADDA PRINTZESA12.09.2008 10:07
Asta cam asa e.

 

 

 

 

Saru-mana! :thumbsup:

Adrian12.09.2008 10:09

The whole f-ing world's against me! :sad2:

axl12.09.2008 10:10
The whole f-ing world's against me! :sad2:

Nu toata lumea. Numai cine conteaza.

MoWeed12.09.2008 10:10
The whole f-ing world's against me! :sad2:

That sounded a bit emo....

Adrian12.09.2008 10:15

Silence!...I kill you! :chair:

axl12.09.2008 10:19

If you want a boxer I will step into the ring for you

And if you want a doctor I'll examine every inch of you

If you want a driver climb inside

Or if you want to take me for a ride

You know you can, I'm your man

 

Adrian12.09.2008 10:29

Sper ca poezia era pt oricine altcineva, nu pt mine :blink:

ADDA PRINTZESA12.09.2008 10:30
If you want a boxer I will step into the ring for you

And if you want a doctor I'll examine every inch of you

If you want a driver climb inside

Or if you want to take me for a ride

You know you can, I'm your man

 

 

 

Chiar pentru cine e?

«1545556575864»