Ete-l si pe mamaie...........Novaceee , tot cu baba aia mah ?
@Joga....daca nu faci fatza,ma chemi...ne-am inteles ?
Ete-l si pe mamaie...........Novaceee , tot cu baba aia mah ?
@Joga....daca nu faci fatza,ma chemi...ne-am inteles ?
Inainte sa ma prostiti mai mult ,ma duc la somnic si mai vorbim!Salutare!
Baaa, ati speriat printzesa, baaa! Mocofanilor! Nedelicatilor!
marus e de vina. s-a sculat din somn neghiobul.
Axle..acu` ca tot ti-am stricat combinatia...mergem si noi la somnik.....noapte buna copii !
Tipuri de orgasm: 1. Astmatica: Aahh...ahhh...ahhh! 2. Geografica: Aici, aici, aici, aici! 3. Matematiciana: Mai mult, mai mult, mai mult, mai mult! 4. Religioasa: Oh Doamne, oh Doamne! 5. Sinucigasa: Mor, mor! 6. Criminala: Daca te opresti acum, te omor! 7. Zootehnista: Vino taurul meu, vino! 8. Cheerleader: Go! Go! Go! 9. Profesoara de engleza: Oh... yes, oh...good... 10. Tipa manager de proiect: Nu te opri! Continua, continua! 11. Negativa: Nuuu, nuuuuuu! 12. Pozitiva: Da...da...da! 13. Profesoara: Da...asa...pe acolo...foarte bine...corect...perfect! 14. Dezinformata: Ce e asta?... De ce?... Ce-mi faci? 15. Analista de sistem: OK. Procesul s-a terminat cu succes. 16. Clarvazatoarea: Simt ca vine....
adda,tu de care ai ?
nu m-ai satisfacut cu un raspuns la intrebarea asta...
Cauta pe altcineva sa te satisfaca,curiosule!
Eta iar pe Adda. Lipsesti nu stiu cate zile si-acuma nu mai scapam de tine.
Ma gandeam ca va bucurati,la urma urmei e topicul meu nu?
Imi sunteti prea dragi,asta e... ![]()
Si eu vreau topic ![]()
Pune-ti pofta-n cui, tu ai blog.
Si eu vreau topic![]()
Fa-ti ma!
Cum zicea si Baudolino, fa-ti singur, cu manuta.
Nu ma lasa nea Axl... :sad2:
Si cam ce-ai scrie tu acolo, daca nu te supara intrebarea, si n-ai putea scrie si-n alta parte?
Nu ma lasa nea Axl... :sad2:
. . . ca vorbesti numai prostii ![]()
Asta cam asa e.
Asta cam asa e.
Saru-mana! ![]()
The whole f-ing world's against me! :sad2:
The whole f-ing world's against me! :sad2:
Nu toata lumea. Numai cine conteaza.
The whole f-ing world's against me! :sad2:
That sounded a bit emo....
Silence!...I kill you! ![]()
If you want a boxer I will step into the ring for you
And if you want a doctor I'll examine every inch of you
If you want a driver climb inside
Or if you want to take me for a ride
You know you can, I'm your man
Sper ca poezia era pt oricine altcineva, nu pt mine ![]()
If you want a boxer I will step into the ring for youAnd if you want a doctor I'll examine every inch of you
If you want a driver climb inside
Or if you want to take me for a ride
You know you can, I'm your man
Chiar pentru cine e?