FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«13456764»
AdrianUltras2513.05.2008 11:49

:chair:

 

:death:

 

:hooray:

Fane_casieru'13.05.2008 11:51

@Dragosel

 

Mergem pe garla si ne bronzam cu "maieurili" pe noi si cu ciorapii`n picioare...si ne facem "Kashbeci"

axl13.05.2008 11:51
Pe mine?

Vorbesc de-aproape-o luna cu tine pe mess.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:53

ba nu

axl13.05.2008 11:54

Inseamna ca ieram hai.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:55

Sunt o fata ocupata,nu prea am eu timp de mes.

Dragoshel13.05.2008 11:55

Fane si mai am ceva special: trebuie sa ajutam pe mamaie sa culeaga porumbuu, sa taie cocenii, si sa mergem cu tataie sa aram.

 

Astea Ie incluse in pret..

bodanelu13.05.2008 11:55

si cu ce te ocupi?

axl13.05.2008 11:56

Chiar, cu ce te ocupi?

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:56

ma confunzi cu altcineva(cunosti asa de multe fete ca nici nu mai stii care si cum).Nu e rau de loc

Marius13.05.2008 11:56
NU...Tu intri la "neprevazute"

 

Citeste aici: http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/2358

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:57

eu lucrez intr-un sportbar

Dragoshel13.05.2008 11:57

poate il trec pa Fane la ROOT ADMIN :))

Marius13.05.2008 11:58

hooters? :naughty:

ADDA PRINTZESA13.05.2008 11:59

si voi?

Marius13.05.2008 11:59

noi nu

Dragoshel13.05.2008 12:02

Fane este pescar :D

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:04

voi cu ce va ocupati?

 

sunteti toti bucuresteni?

Marius13.05.2008 12:04

eu sunt milionar... stau sub umbreluta...

axl13.05.2008 12:05

Noi ne ocupam cu de toate si nu, nu suntem toti bucuresteni.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:05

il cunoaste cineva pe biscuite?

AdrianUltras2513.05.2008 12:06

Eu sunt arheolog.

 

Specialitatea mea e paleozoologia.

 

Are careva dinozauri pe acasa?

 

:blink:

Fane_casieru'13.05.2008 12:06
voi cu ce va ocupati?

 

sunteti toti bucuresteni?

 

Io` numar bani....ce zici...te bagi ?

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:07

Banii cui?

Dragoshel13.05.2008 12:07

banii nostri, ai muritorilor de rand hoouuuaaaaa

«13456764»