![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
@Dragosel
Mergem pe garla si ne bronzam cu "maieurili" pe noi si cu ciorapii`n picioare...si ne facem "Kashbeci"
Pe mine?
Vorbesc de-aproape-o luna cu tine pe mess.
ba nu
Inseamna ca ieram hai.
Sunt o fata ocupata,nu prea am eu timp de mes.
Fane si mai am ceva special: trebuie sa ajutam pe mamaie sa culeaga porumbuu, sa taie cocenii, si sa mergem cu tataie sa aram.
Astea Ie incluse in pret..
si cu ce te ocupi?
Chiar, cu ce te ocupi?
ma confunzi cu altcineva(cunosti asa de multe fete ca nici nu mai stii care si cum).Nu e rau de loc
NU...Tu intri la "neprevazute"
Citeste aici: http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/2358
eu lucrez intr-un sportbar
poate il trec pa Fane la ROOT ADMIN ![]()
hooters? ![]()
si voi?
noi nu
Fane este pescar ![]()
voi cu ce va ocupati?
sunteti toti bucuresteni?
eu sunt milionar... stau sub umbreluta...
Noi ne ocupam cu de toate si nu, nu suntem toti bucuresteni.
il cunoaste cineva pe biscuite?
Eu sunt arheolog.
Specialitatea mea e paleozoologia.
Are careva dinozauri pe acasa?
![]()
voi cu ce va ocupati?
sunteti toti bucuresteni?
Io` numar bani....ce zici...te bagi ?
Banii cui?
banii nostri, ai muritorilor de rand hoouuuaaaaa