FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«15678964»
ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:35

unde te afli acum de ti-au ingetat picioarele?

AdrianUltras2513.05.2008 12:35

perversi-lor

bodanelu13.05.2008 12:37

@Adriane.. ia puneti pofta in cui.. si ai grija cu fetele tale de prin disco ::D

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:37

cred ca ma duc pe stadionul lui werder sa ma bronzez,poate trece Diego din intamplare pe acolo

Fane_casieru'13.05.2008 12:37
unde te afli acum de ti-au ingetat picioarele?

 

din cauza ca este foarte sincer.

mereu ii spun - din cauza sinceritatii o sa-ti degere dreaq picioarele.

axl13.05.2008 12:39
unde te afli acum de ti-au ingetat picioarele?

43 grade 49' 17" N

28 grade 35' 03" E

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:43

am intrebat daca este cineva din BT printre voi

axl13.05.2008 12:43

Este sau nu este?

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:44

mi se pare ca axl este foarte inteligent.asa sa fie?

axl13.05.2008 12:45

Asa sa este.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:45

imi doresc deja sa-l cunosc mai bine

axl13.05.2008 12:46

Pai grabeste-te ca mai am un pic si mor.

AdrianUltras2513.05.2008 12:46

Bodanelu

 

Nu mai am bani.... :sad2:

 

De aia l-am rugat pe Fane sa ma imprumute... :no:

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:46

esti asa batran?

c.ronaldo1713.05.2008 12:46
mi se pare ca axl este foarte inteligent.asa sa fie?

 

Asa sa este.

 

=)) Nu`mi da ban. =))

axl13.05.2008 12:47
esti asa batran?

Nu, nu sunt asa batran. Ce, se moare doar de batranete in tara asta?

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:48

tu cand mai dormi,ca am observat ca esti mereu on?

Dragoshel13.05.2008 12:48
mi se pare ca axl este foarte inteligent.asa sa fie?

 

bine punctat

 

ps: da-i ban

axl13.05.2008 12:49
tu cand mai dormi,ca am observat ca esti mereu on?

Suntem doi, d-aia par asa inteligent.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:49

ai probleme cu inima?

axl13.05.2008 12:49

Am probleme cu capu'.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:50

fiecare barbat e de fapt 2,nu stiati?

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:52
:console:
AdrianUltras2513.05.2008 12:52

chicken-butt!

axl13.05.2008 12:56

Ah, ha, ha, ha,

Stayin' alive.

Stayin' alive.

Ah, ha, ha, ha,

Stayin' alive.

«15678964»