unde te afli acum de ti-au ingetat picioarele?
unde te afli acum de ti-au ingetat picioarele?
perversi-lor
@Adriane.. ia puneti pofta in cui.. si ai grija cu fetele tale de prin disco :![]()
cred ca ma duc pe stadionul lui werder sa ma bronzez,poate trece Diego din intamplare pe acolo
unde te afli acum de ti-au ingetat picioarele?
din cauza ca este foarte sincer.
mereu ii spun - din cauza sinceritatii o sa-ti degere dreaq picioarele.
unde te afli acum de ti-au ingetat picioarele?
43 grade 49' 17" N
28 grade 35' 03" E
am intrebat daca este cineva din BT printre voi
Este sau nu este?
mi se pare ca axl este foarte inteligent.asa sa fie?
Asa sa este.
imi doresc deja sa-l cunosc mai bine
Pai grabeste-te ca mai am un pic si mor.
Bodanelu
Nu mai am bani.... :sad2:
De aia l-am rugat pe Fane sa ma imprumute... ![]()
esti asa batran?
mi se pare ca axl este foarte inteligent.asa sa fie?
Asa sa este.
=)) Nu`mi da ban. =))
esti asa batran?
Nu, nu sunt asa batran. Ce, se moare doar de batranete in tara asta?
tu cand mai dormi,ca am observat ca esti mereu on?
mi se pare ca axl este foarte inteligent.asa sa fie?
bine punctat
ps: da-i ban
tu cand mai dormi,ca am observat ca esti mereu on?
Suntem doi, d-aia par asa inteligent.
ai probleme cu inima?
Am probleme cu capu'.
fiecare barbat e de fapt 2,nu stiati?
chicken-butt!
Ah, ha, ha, ha,
Stayin' alive.
Stayin' alive.
Ah, ha, ha, ha,
Stayin' alive.