esti doar invidios pe axl
esti doar invidios pe axl
Well, you can tell by the way I use my walk,
I'm a woman's man, no time to talk.
am dreptate?
AXL E SUPER
Axl.....Adda m-o batut
(
eu am plecat baieti.va pup
pe mai tarziu!!!!!Tschuss
Hai bau.
Adrian ,te pup mai tarziu ,sa-ti treaca
Auzi, Adrian? Te pupa mai tarziu, sa-ti treaca.
Tiiiiime toooo say goodbyyyyyyyyyyyyyye
Paesiiiiiiiiiiiii che non ho maaaaaaai
Veduto e vissuto con teeeeeeeeee
Adesso si li vivro.
Con teeeeee partirooooooo
Su navi per mari
Che io lo soooooooo
Nooooo no non esistono piu
Its time to say goodbye
cata sporovaiala a putut sa starneasca printzesa!
E ceva dubios cu fata asta. Prea l-a rasfatat/laudat pe axl.
Sunt 2 variante: - ori e nevasta-sa; - ori e imaginatia lui bolnava.
Va las pe voi sa votati. ![]()
ps: Adda.. esti draguta sa-mi zici IP-ul tau pe Privat...
, axle: ![]()
ce as rade sa fie baiat si sa faca misto de voi ![]()
Buna din nou!Frumosilor ,hai sa va lamuresc:eu sunt Adda,sunt o fata,s-ar putea ca axl are o imaginatie bolnava,cine stie,eu nu sunt rodul inventiei lui.Cine vrea sa ma cunoasca e binevenit in Bremen.Atat
Bai ce topic boschetar... Acum am ajuns acasa si inca mi-e somn ![]()
stie cineva de la cine am primit eu primele stele?
de la admiratorul tau secret, axl?
cred ca vrea avans la barca. be carefull my princes
Am probleme cu capu'.
asta spune totul despre topicul asta.
axl are tripa personalitate. de dori e el si odata ea!
crezi tu ca axl a facut asa ceva pentru mine?nu cred.axl e prea timid sa-mi trimita mie stelutze
crezi tu ca axl a facut asa ceva pentru mine?nu cred.axl e prea timid sa-mi trimita mie stelutze
Fane Casieru ti-a trimis ca el are o stea la avatar si s-a gandit ca ti-ar prinde bine si tie una ![]()
crezi tu ca axl a facut asa ceva pentru mine?nu cred.axl e prea timid sa-mi trimita mie stelutze
Ete frast... la fete nu e timid deloc. Toate moderatoarele/useritele au fost notate/votate de el.
E un truc ieftin de-al lui pt a va manipula.
Intreab-o pe forevor dc nu ma crezi. :laugh:
pai o sa trebuiasca sa-i dau n pupik pentru fiecare stea,.Mai are cineva de dat?
:tongue:
e Forever o fata?
o fata e Forever Steaua :biggrin:
dai si lua Fane ce e al lui ...ca ti-a dat juma` din Steaua lui de la avatar, deci e mai pretioasa decat a lui axl ![]()