FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«167891064»
ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:59

esti doar invidios pe axl

axl13.05.2008 12:59

Well, you can tell by the way I use my walk,

I'm a woman's man, no time to talk.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 13:00

am dreptate?

 

AXL E SUPER

AdrianUltras2513.05.2008 13:01

Axl.....Adda m-o batut :((

ADDA PRINTZESA13.05.2008 13:04

eu am plecat baieti.va pup

 

pe mai tarziu!!!!!Tschuss

axl13.05.2008 13:04

Hai bau.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 13:05

Adrian ,te pup mai tarziu ,sa-ti treaca

axl13.05.2008 13:07

Auzi, Adrian? Te pupa mai tarziu, sa-ti treaca.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 13:09
:cool:
axl13.05.2008 13:24

Tiiiiime toooo say goodbyyyyyyyyyyyyyye

Paesiiiiiiiiiiiii che non ho maaaaaaai

Veduto e vissuto con teeeeeeeeee

Adesso si li vivro.

Con teeeeee partirooooooo

Su navi per mari

Che io lo soooooooo

Nooooo no non esistono piu

Its time to say goodbye

AdrianUltras2513.05.2008 13:30
:cool:
dangeor13.05.2008 17:57

cata sporovaiala a putut sa starneasca printzesa!

Joga Bonito13.05.2008 18:51

E ceva dubios cu fata asta. Prea l-a rasfatat/laudat pe axl.

Sunt 2 variante: - ori e nevasta-sa; - ori e imaginatia lui bolnava.

 

Va las pe voi sa votati. :notangel:

 

ps: Adda.. esti draguta sa-mi zici IP-ul tau pe Privat... :kisstogether: , axle: :naughty:

Dragutzul_stelistul13.05.2008 19:19

ce as rade sa fie baiat si sa faca misto de voi :clap:

ADDA PRINTZESA13.05.2008 20:02

Buna din nou!Frumosilor ,hai sa va lamuresc:eu sunt Adda,sunt o fata,s-ar putea ca axl are o imaginatie bolnava,cine stie,eu nu sunt rodul inventiei lui.Cine vrea sa ma cunoasca e binevenit in Bremen.Atat

Marius13.05.2008 20:09

Bai ce topic boschetar... Acum am ajuns acasa si inca mi-e somn :|

ADDA PRINTZESA13.05.2008 20:38

stie cineva de la cine am primit eu primele stele?

Joga Bonito13.05.2008 20:39

de la admiratorul tau secret, axl?

 

cred ca vrea avans la barca. be carefull my princes

metzzz13.05.2008 20:43
Am probleme cu capu'.

 

asta spune totul despre topicul asta.

axl are tripa personalitate. de dori e el si odata ea!

ADDA PRINTZESA13.05.2008 20:44

crezi tu ca axl a facut asa ceva pentru mine?nu cred.axl e prea timid sa-mi trimita mie stelutze

metzzz13.05.2008 20:45
crezi tu ca axl a facut asa ceva pentru mine?nu cred.axl e prea timid sa-mi trimita mie stelutze

Fane Casieru ti-a trimis ca el are o stea la avatar si s-a gandit ca ti-ar prinde bine si tie una :yeahh:

Joga Bonito13.05.2008 20:47
crezi tu ca axl a facut asa ceva pentru mine?nu cred.axl e prea timid sa-mi trimita mie stelutze

 

:yeahh: Ete frast... la fete nu e timid deloc. Toate moderatoarele/useritele au fost notate/votate de el.

E un truc ieftin de-al lui pt a va manipula.

 

Intreab-o pe forevor dc nu ma crezi. :laugh:

ADDA PRINTZESA13.05.2008 20:51

pai o sa trebuiasca sa-i dau n pupik pentru fiecare stea,.Mai are cineva de dat?

 

:tongue:

ADDA PRINTZESA13.05.2008 20:55

e Forever o fata?

metzzz13.05.2008 20:56

o fata e Forever Steaua :biggrin:

dai si lua Fane ce e al lui ...ca ti-a dat juma` din Steaua lui de la avatar, deci e mai pretioasa decat a lui axl :punk:

«167891064»