FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«18910111264»
Joga Bonito13.05.2008 22:42
Patronu' fiind? :blink:

 

ma rog, mana dreapta a patronului albastru, deci patron rosu, in concluzie patron.

DelPiero1013.05.2008 22:43

Ma simt ca un gandac printre atatia patroni... :laugh:

ADDA PRINTZESA13.05.2008 22:46

Bonito nici tu nu vorbesti prea mult,ti-e somn?

Joga Bonito13.05.2008 22:47

gandacul bianconnero... uff ai uitat, si printre atatea printese... :blush:

 

vorbesc suficient si destul in acelasi timp, printeso... dar culmea noaptea nu imi este somn deloc, mai mult sunt plin de energie. :blink:

 

in schimb ziua sunt ca un zombie. azi de exemplu era sa adorm cu capul pe tastatura la cursul de sist. de operare ... :laugh:

 

tu ce mai zici printeso? :wub:

DelPiero1013.05.2008 22:50

Da,iti pot lua mintile printesele astea... :blush:

Joga Bonito13.05.2008 22:55

Ne Sta`n Puteri Sa Uitam Ce`am Facut Ieri

Fara Resentimente Am Dat Iar Banii Pe Beri

Ne Facem Praf,Ne Facem De Cap,Si Maine Uitam

Sunt Slabe Sperantze Sa Ne Reabilitam.

 

atat de tru.

AdrianUltras2513.05.2008 23:02
pai o sa trebuiasca sa-i dau n pupik pentru fiecare stea,.Mai are cineva de dat?

 

:tongue:

 

 

 

eu am dat 5

 

de 2 ori :naughty:

Joga Bonito13.05.2008 23:26

io nu mai zic nimic... am plecat la somn, cat timp imi mai e somn. dar nu inainte sa ma dereg cu un coniacel mic de tot.

 

adda te pup! vise placute :)

ADDA PRINTZESA13.05.2008 23:40

mai vrea cineva pupici?

 

 

noapte buna la toata lumea!pe maine!

axl14.05.2008 02:58
:punk::drunk::yeahh:
razvan beica14.05.2008 05:42

Ieri a dat Jderul de baut, azi da AXL, ca-i ziua lui; La multi ani Axl ! asa ca axl azi trebuie sa dai :beer2:

metzzz14.05.2008 06:10

La multi ani axl , 2 butoaie de bere la mine :whistle:

Fane_casieru'14.05.2008 07:32

@Axle

 

Dai si tu o tzuica de ziua ta ?

 

sa nu uit...LA MULTI ANI, mamaie !!!

bodanelu14.05.2008 07:40

mamaie nu eram doar eu ??

puyol14.05.2008 07:51

printzesa, cum te descurci cu limba ?

Fane_casieru'14.05.2008 07:59

@Bodanelu

 

Tu esti " The One "

lucvald-190214.05.2008 08:29
il cunoaste cineva pe biscuite?

 

e un pustan firav pe la SUD , cu breton fistichiu si face naveta cu vantu' :)))

 

Zici ca e MIRC site-ul asta ..cum desface o fatuca venetica picioarele..cum 'nspe mii de useri tropaie de parca n-au 5-6 achiziitii si remorci p-acasa ........!

remarc ca topicurile de genul asta au un succes nebun , iar cele legate de Steaua .....

 

 

Strengarito , lasa-mi ultrasii in pace !!!!!

dr.adrian914.05.2008 10:13

geile sache... meine caönigin meine prinzessin. hammer geil.

adda du hast allen den verstand geraubt

 

ps de ce mi se transforma kappa in ca? ca nare sens cuvantu scris de mine =))

AdrianUltras2514.05.2008 10:43

Axl la multi ani!!!

 

 

Scoate berile!

 

 

:beer2:

Dragoshel14.05.2008 10:49
Axl la multi ani!!!

 

 

Scoate berile!

 

 

:beer2:

 

 

si Bogdan

Marius14.05.2008 11:11

lucvald are dreptate! :punk:

ADDA PRINTZESA14.05.2008 11:22

va deranjeaza chiar asa mult ca sunt fata?Wenn ihr ein problemm damit habt dann wärde ich einfach aufhören mit euch zur chaten!

DelPiero1014.05.2008 11:25

N-avem nici o problema ca vrei sa chatuim si ca esti fata!Asta ai scris in germana,nu? :wink:

ADDA PRINTZESA14.05.2008 11:30

am spus ca daca va deranjeaza o sa incetez sa mai vorbesc cu voi

 

iti place poza mea?

ADDA PRINTZESA14.05.2008 11:33

Axl cred ca inceput de dimineata sa se cinsteasca?

«18910111264»