Patronu' fiind?![]()
ma rog, mana dreapta a patronului albastru, deci patron rosu, in concluzie patron.
Patronu' fiind?![]()
ma rog, mana dreapta a patronului albastru, deci patron rosu, in concluzie patron.
Ma simt ca un gandac printre atatia patroni... :laugh:
Bonito nici tu nu vorbesti prea mult,ti-e somn?
gandacul bianconnero... uff ai uitat, si printre atatea printese... ![]()
vorbesc suficient si destul in acelasi timp, printeso... dar culmea noaptea nu imi este somn deloc, mai mult sunt plin de energie. ![]()
in schimb ziua sunt ca un zombie. azi de exemplu era sa adorm cu capul pe tastatura la cursul de sist. de operare ... :laugh:
tu ce mai zici printeso? ![]()
Da,iti pot lua mintile printesele astea... ![]()
Ne Sta`n Puteri Sa Uitam Ce`am Facut Ieri
Fara Resentimente Am Dat Iar Banii Pe Beri
Ne Facem Praf,Ne Facem De Cap,Si Maine Uitam
Sunt Slabe Sperantze Sa Ne Reabilitam.
atat de tru.
pai o sa trebuiasca sa-i dau n pupik pentru fiecare stea,.Mai are cineva de dat?
:tongue:
eu am dat 5
de 2 ori ![]()
io nu mai zic nimic... am plecat la somn, cat timp imi mai e somn. dar nu inainte sa ma dereg cu un coniacel mic de tot.
adda te pup! vise placute ![]()
mai vrea cineva pupici?
noapte buna la toata lumea!pe maine!
Ieri a dat Jderul de baut, azi da AXL, ca-i ziua lui; La multi ani Axl ! asa ca axl azi trebuie sa dai ![]()
La multi ani axl , 2 butoaie de bere la mine ![]()
@Axle
Dai si tu o tzuica de ziua ta ?
sa nu uit...LA MULTI ANI, mamaie !!!
mamaie nu eram doar eu ??
printzesa, cum te descurci cu limba ?
@Bodanelu
Tu esti " The One "
il cunoaste cineva pe biscuite?
e un pustan firav pe la SUD , cu breton fistichiu si face naveta cu vantu'
)
Zici ca e MIRC site-ul asta ..cum desface o fatuca venetica picioarele..cum 'nspe mii de useri tropaie de parca n-au 5-6 achiziitii si remorci p-acasa ........!
remarc ca topicurile de genul asta au un succes nebun , iar cele legate de Steaua .....
Strengarito , lasa-mi ultrasii in pace !!!!!
geile sache... meine caönigin meine prinzessin. hammer geil.
adda du hast allen den verstand geraubt
ps de ce mi se transforma kappa in ca? ca nare sens cuvantu scris de mine =))
Axl la multi ani!!!
Scoate berile!
![]()
Axl la multi ani!!!
Scoate berile!
si Bogdan
lucvald are dreptate! ![]()
va deranjeaza chiar asa mult ca sunt fata?Wenn ihr ein problemm damit habt dann wärde ich einfach aufhören mit euch zur chaten!
N-avem nici o problema ca vrei sa chatuim si ca esti fata!Asta ai scris in germana,nu? :wink:
am spus ca daca va deranjeaza o sa incetez sa mai vorbesc cu voi
iti place poza mea?
Axl cred ca inceput de dimineata sa se cinsteasca?