NU
sau daca ai fi tu, da.. ?
NU
sau daca ai fi tu, da.. ?
:laugh: Tu esti?
El e...
sau ea? ![]()
Lasa ultrasii-n pace
Adda lasa ultrasii-n pace
Lasa-i in paaaaaaaaaace!
Ada lasa ultrasii-n paaace
Eu nu-s ultras!Eu sunt huligan!Tweetie 2 si brunet!
P.S.I-auzi Ada,esti un el sau o ea?
shht a venit Fane
zi-le tata!
AAAAAAAAAA-DDDAAAAAAAAAAAAAAAA ALEEEEEEEEEEEE
AAAAAAAAAA-DDDAAAAAAAAAAAAAAAA ALEEEEEEEEEEEE
ALEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEE
ALEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEE
ALEEEEEEEEEEEEE ADDA ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
p.s.YES! A intrat si Nico.
Deja is 2 fete aici.
Ne-am scos!
![]()
Ne-am scos,dar tot sunt putine!Nu vezi cati suntem noi? ![]()
Pinturicchio
Viata-i grea da' trece ....
Buna la toata lumea
Bine-ai revenit, Adda!
hallo
Bine te-am gasit!
cum sta treaba?
Uff, greu raspunzi. Ti-a placut meciul?
Care?
finala UEFA?
Zenit-Celtic. Unde-i avatarul ala misto?
????????????????
De finala cupei UEFA vorbeam.
m-am uitat putin dar nu prea mi-a placut
avatarul era putin prea indraznet si l-am schimbat
am sperat ca Glasgow castiga.mie nu-mi plac rusii de loc
Unde este sarbatoritul zilei?Chefuieste?sa nu va mirati maine daca nu e prea bine dispus.(stiti voi)
![]()
![]()
tot nu mi-zi zis cum te descurci cu limba
limba mea sau germana?
cu a mea ma descurc
baietii cum stati voi cu limbile(voastre)
se referea daca esti ascutita la limba. raspunsul, da. guten abend.
?
salut,Bonito!
ti-a fost dor de mine?
eu nu mai am limba asa ca ma rezum doar la gesturi !
ce credeti voi ca face axl acum?
cine ti-a mancat limba,metzzz?
axl bea apa sigur la ora asta , sau doarme.
Limba mi-am mancat`o singur. Imi era prea foame.