FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«191011121364»
Dragoshel14.05.2008 11:33

NU

 

 

 

 

 

 

sau daca ai fi tu, da.. ?

DelPiero1014.05.2008 11:34

:laugh: Tu esti?

Marius14.05.2008 11:38

El e...

 

sau ea? :hmmm:

AdrianUltras2514.05.2008 11:44

Lasa ultrasii-n pace

Adda lasa ultrasii-n pace

 

Lasa-i in paaaaaaaaaace!

Ada lasa ultrasii-n paaace

DelPiero1014.05.2008 11:48

Eu nu-s ultras!Eu sunt huligan!Tweetie 2 si brunet!

P.S.I-auzi Ada,esti un el sau o ea?

Dragoshel14.05.2008 11:49

shht a venit Fane

 

zi-le tata!

AdrianUltras2514.05.2008 11:50

AAAAAAAAAA-DDDAAAAAAAAAAAAAAAA ALEEEEEEEEEEEE

AAAAAAAAAA-DDDAAAAAAAAAAAAAAAA ALEEEEEEEEEEEE

 

ALEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEE

ALEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEE

 

ALEEEEEEEEEEEEE ADDA ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

 

p.s.YES! A intrat si Nico.

Deja is 2 fete aici.

Ne-am scos!

 

:yes:

DelPiero1014.05.2008 11:56

Ne-am scos,dar tot sunt putine!Nu vezi cati suntem noi? :rolleyes:

AdrianUltras2514.05.2008 11:57

Pinturicchio

 

Viata-i grea da' trece ....

ADDA PRINTZESA14.05.2008 20:41

Buna la toata lumea

dangeor14.05.2008 20:53

Bine-ai revenit, Adda!

ADDA PRINTZESA14.05.2008 21:03

hallo

 

Bine te-am gasit!

 

 

cum sta treaba?

dangeor14.05.2008 21:03

Uff, greu raspunzi. Ti-a placut meciul?

ADDA PRINTZESA14.05.2008 21:04

Care?

 

finala UEFA?

dangeor14.05.2008 21:04

Zenit-Celtic. Unde-i avatarul ala misto?

ADDA PRINTZESA14.05.2008 21:05

????????????????

dangeor14.05.2008 21:06

De finala cupei UEFA vorbeam.

ADDA PRINTZESA14.05.2008 21:07

m-am uitat putin dar nu prea mi-a placut

 

avatarul era putin prea indraznet si l-am schimbat

 

am sperat ca Glasgow castiga.mie nu-mi plac rusii de loc

 

Unde este sarbatoritul zilei?Chefuieste?sa nu va mirati maine daca nu e prea bine dispus.(stiti voi)

 

:beer2::beer2:

puyol14.05.2008 21:18

tot nu mi-zi zis cum te descurci cu limba

ADDA PRINTZESA14.05.2008 21:26

limba mea sau germana?

 

cu a mea ma descurc

 

baietii cum stati voi cu limbile(voastre)

Joga Bonito14.05.2008 21:27

se referea daca esti ascutita la limba. raspunsul, da. guten abend.

ADDA PRINTZESA14.05.2008 21:30

?

 

salut,Bonito!

 

ti-a fost dor de mine?

metzzz14.05.2008 21:30

eu nu mai am limba asa ca ma rezum doar la gesturi !

ADDA PRINTZESA14.05.2008 21:33

ce credeti voi ca face axl acum?

 

cine ti-a mancat limba,metzzz?

metzzz14.05.2008 21:35

axl bea apa sigur la ora asta , sau doarme.

Limba mi-am mancat`o singur. Imi era prea foame.

«191011121364»