FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1111213141564»
ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:34

se populeaza pe naiba,nu vedeti ca sunt singurica?

 

 

salut,domnu" Adrian!

AdrianUltras2516.05.2008 17:36

cine are de mancare?

 

 

saru' mana tanti Adda

MoWeed16.05.2008 17:37

fomistule....

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:38

sunt eu asa batrana ,nenea Adrian?

AdrianUltras2516.05.2008 17:40

MoWeed

 

nu rade ma...ca mi-i foame...si am de invatat...ca maine am examen....:((

 

 

Nu stiu tanti Adda, ca nu te-am vazut:P

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:41

stiati ca Alcantara e un nume de scaun?

MoWeed16.05.2008 17:41

dai examen sambata? Ce naspa....

Eu am luni examen dar deja m-am resemnat ca il pic:)))

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:44

Pardon ,de scaun de imitatie de piele?cefere-ul se umple de falsuri

 

Baieti eu va tin pumnii daca mii tineti si voi la proces

AdrianUltras2516.05.2008 17:44

a dracu sesiune...

 

voiam sa zic "ce fain e afara" da a inceput sa fulgere

 

 

Adda de ce nu mai pui poza aia cu tine?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:45

care ca am mai multe?

MoWeed16.05.2008 17:46

Pai sesiunea asta e data dracului. Stii cum e: sesiuni sunt 2 pe ani, Euro e odata la 4 ani :thumbsup:

AdrianUltras2516.05.2008 17:46

ce proces?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:48

distrugere si caörper verletzung

AdrianUltras2516.05.2008 17:49

MoWeed, tinere, se vede ca tu nu ai prins cum trebuie aceste nenorociri numite sugestiv "sesiuni".

 

Cand am avut bacu' era Cupa Confederatiilor si preferatul meu, Adriano, juca de traznea.

In primul an de fac era Campionatul Mondial.

Acum e Campionatu European.

 

Macar ca astea mi-au purtat noroc si nu mi-am picat nici un examen :D

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:49

am lovit pe cineva si i-am zgariat masina si m-am trezit invitata la tribunal

AdrianUltras2516.05.2008 17:50

vatamare corporala?

adda ma sperii

 

imi place tot mai mult de tine

 

sa nu imi zici ca esti sado maso:D

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:52

ah,nu?am alergie la inganfati nimic mai mult

MoWeed16.05.2008 17:52

esti huliganca de-a lu Dragomir...

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:54

la nemti la place sa faca din tantar,elefant

 

sunt stelista :chair:

MoWeed16.05.2008 17:54
Macar ca astea mi-au purtat noroc si nu mi-am picat nici un examen :D

Ce stundent silitor:))

Adda sigur nemtii sunt de vina

AdrianUltras2516.05.2008 17:54

Adda daca erai si tu huliganca

 

la fel ca noi

 

te invatam cantece ultras

 

dar asa...

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:56

nu e de ajuns ca pot sa arat fundul din mers? :punk:

AdrianUltras2516.05.2008 17:57

pai, depinde,

 

ai fund fain?:P

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:00

ai vrea tu sa stii...............?

 

lumea spune ca da

AdrianUltras2516.05.2008 18:00

normal ca as vrea

 

de ce nu as vrea?

«1111213141564»