se populeaza pe naiba,nu vedeti ca sunt singurica?
salut,domnu" Adrian!
se populeaza pe naiba,nu vedeti ca sunt singurica?
salut,domnu" Adrian!
cine are de mancare?
saru' mana tanti Adda
fomistule....
sunt eu asa batrana ,nenea Adrian?
MoWeed
nu rade ma...ca mi-i foame...si am de invatat...ca maine am examen....
(
Nu stiu tanti Adda, ca nu te-am vazut:P
stiati ca Alcantara e un nume de scaun?
dai examen sambata? Ce naspa....
Eu am luni examen dar deja m-am resemnat ca il pic:)))
Pardon ,de scaun de imitatie de piele?cefere-ul se umple de falsuri
Baieti eu va tin pumnii daca mii tineti si voi la proces
a dracu sesiune...
voiam sa zic "ce fain e afara" da a inceput sa fulgere
Adda de ce nu mai pui poza aia cu tine?
care ca am mai multe?
Pai sesiunea asta e data dracului. Stii cum e: sesiuni sunt 2 pe ani, Euro e odata la 4 ani ![]()
ce proces?
distrugere si caörper verletzung
MoWeed, tinere, se vede ca tu nu ai prins cum trebuie aceste nenorociri numite sugestiv "sesiuni".
Cand am avut bacu' era Cupa Confederatiilor si preferatul meu, Adriano, juca de traznea.
In primul an de fac era Campionatul Mondial.
Acum e Campionatu European.
Macar ca astea mi-au purtat noroc si nu mi-am picat nici un examen ![]()
am lovit pe cineva si i-am zgariat masina si m-am trezit invitata la tribunal
vatamare corporala?
adda ma sperii
imi place tot mai mult de tine
sa nu imi zici ca esti sado maso:D
ah,nu?am alergie la inganfati nimic mai mult
esti huliganca de-a lu Dragomir...
la nemti la place sa faca din tantar,elefant
sunt stelista ![]()
Macar ca astea mi-au purtat noroc si nu mi-am picat nici un examen![]()
Ce stundent silitor:))
Adda sigur nemtii sunt de vina
Adda daca erai si tu huliganca
la fel ca noi
te invatam cantece ultras
dar asa...
nu e de ajuns ca pot sa arat fundul din mers? ![]()
pai, depinde,
ai fund fain?![]()
ai vrea tu sa stii...............?
lumea spune ca da
normal ca as vrea
de ce nu as vrea?