Adda fa-i si tu o bucurie omului mai ales ca are si examen maine ![]()
Adda fa-i si tu o bucurie omului mai ales ca are si examen maine ![]()
:sad2: ![]()
![]()
![]()
vrei sa-i arat fundul? nu fac eu din astea,sunt prea rusinoasa ![]()
dude, that would be so sweet! ![]()
Pai nu zicem nimanui :laugh:
daca tot vrei neaparat sa vezi un fund(MoWeed),de ce nu-l rogi pe Marius sa ti-l arate pe al lui?
sau pe Adrian? ![]()
waw, ce discutii fierbinti!
daca tot vrei neaparat sa vezi un fund(MoWeed),de ce nu-l rogi pe Marius sa ti-l arate pe al lui?
buna adda.
:laugh: intr-adevar
Ai gresit draga eu nu fac parte din acea minoritate sexuala.
Ar vrea el sa-i cer asa ceva....
bai, eu nu stiu despre voi, dar eu NU SUNT GAY si nici emo asa ca...
salut Bonbonel!
sorry
![]()
i'm fucked!!!
![]()
tocmai mi-am taiat craca de sub picioare ![]()
Bonito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pana acum nu a murit nimeni din cauza asta
Holly wack!
in dorinta mea de a ma baga pe seminarista de la MRU i-am trimis un mail in care am scris ce nu trebuia din gresala
maine am examen cu ea aahhahahahahhahaha
sa vedem daca o ia de buna sau de rau ![]()
vai de plm!![]()
:laugh:
nu rade ma ![]()
avai!
sper ca inca ii place de mine ![]()
ca la seminarii se tot juca cu bratara mea cu Steaua, bratara care era la mine pe mana ![]()
NU-TI FACE PREA MULTE SPERANTE!FEMEILE SUNT PERVERSE!TOATE
atunci sunt preety much fucked! ![]()
S-a populat sau nu s-a populat?
just as you predicted!
BUNA AXL!
Salut Adda, ce mai zici?
AH;NIMIC NOU!VIATA MEA ESTE FOARTE PLICTISITOARE
de ce nu iesi in oras?