FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1121314151664»
MoWeed16.05.2008 18:01

Adda fa-i si tu o bucurie omului mai ales ca are si examen maine :yes:

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:02
:proud:
AdrianUltras2516.05.2008 18:03

:sad2: :console::kisstogether::blush:

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:04

vrei sa-i arat fundul? nu fac eu din astea,sunt prea rusinoasa :blush:

AdrianUltras2516.05.2008 18:04

dude, that would be so sweet! :D

MoWeed16.05.2008 18:04

Pai nu zicem nimanui :laugh:

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:08

daca tot vrei neaparat sa vezi un fund(MoWeed),de ce nu-l rogi pe Marius sa ti-l arate pe al lui?

 

sau pe Adrian? :hmmm:

dangeor16.05.2008 18:08

waw, ce discutii fierbinti!

Joga Bonito16.05.2008 18:09
daca tot vrei neaparat sa vezi un fund(MoWeed),de ce nu-l rogi pe Marius sa ti-l arate pe al lui?

 

buna adda.

:laugh: intr-adevar

MoWeed16.05.2008 18:09

Ai gresit draga eu nu fac parte din acea minoritate sexuala.

Ar vrea el sa-i cer asa ceva....

AdrianUltras2516.05.2008 18:10

bai, eu nu stiu despre voi, dar eu NU SUNT GAY si nici emo asa ca...

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:11

salut Bonbonel!

 

sorry

AdrianUltras2516.05.2008 18:12

:))

 

i'm fucked!!!

 

:))

 

tocmai mi-am taiat craca de sub picioare :))

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:13

Bonito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

pana acum nu a murit nimeni din cauza asta

AdrianUltras2516.05.2008 18:15

Holly wack!

 

in dorinta mea de a ma baga pe seminarista de la MRU i-am trimis un mail in care am scris ce nu trebuia din gresala

 

maine am examen cu ea aahhahahahahhahaha

 

sa vedem daca o ia de buna sau de rau :))

 

vai de plm!:|

MoWeed16.05.2008 18:16

:laugh:

AdrianUltras2516.05.2008 18:26

nu rade ma :|

 

avai!

 

sper ca inca ii place de mine :|

 

ca la seminarii se tot juca cu bratara mea cu Steaua, bratara care era la mine pe mana :D

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:35

NU-TI FACE PREA MULTE SPERANTE!FEMEILE SUNT PERVERSE!TOATE

AdrianUltras2516.05.2008 18:36

atunci sunt preety much fucked! :|

axl16.05.2008 18:37

S-a populat sau nu s-a populat?

AdrianUltras2516.05.2008 18:38

just as you predicted!

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:39

BUNA AXL!

axl16.05.2008 18:40

Salut Adda, ce mai zici?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:41

AH;NIMIC NOU!VIATA MEA ESTE FOARTE PLICTISITOARE

AdrianUltras2516.05.2008 18:41

de ce nu iesi in oras?

«1121314151664»