hai sa facem un recensamant...
poate adda ne va ajuta sa marim populatia forumului.. ce ziceti,ne bagam ?
hai sa facem un recensamant...
poate adda ne va ajuta sa marim populatia forumului.. ce ziceti,ne bagam ?
AM NOROC DE VOI!
Urat din partea ei.
Apuca-te de ceva interesant, cum ar fi "cuvinte incrucisate".
NU AM CU CINE;NU AM PRIETENI AICI
Pai fa-ti.
hai in Romania atunci ![]()
CUVINTE INCRUCISATE FACEAM CAND ERAM LA GRUPA MICA :tongue:
NU PREA AM EU INCREDERE IN OAMENI ;DE ACEEA MI-AM PIERDUT PRITENII CA TOTI ERAU FALSI
CAND ERAM LA GRUPA MICA :tongue:
Cand eram la grupa mica m-au dat afara pentru huliganism. Si pentru ca aveam paduchi.
"Oamenii mint" - Gregory House
PADUCHI AM AVUT IN CLASA 1 DAR NU ERAU DE RASA ASA CA I-AM ALUNGAT
In clasa intai am avut raie si-un apendice scos. N-am avut in schimb pojar.
CINE AMAI AVUT PADUCHI?
Toata lumea a avut paduchi, mint aia de zic ca n-au avut.
BRAVO;NOROCOSULE!
Eu nu
n-am avut paduchi
nu prea ma imbolnavesc
is atat de naspa ca nici mizeria,nici boala,nici parazitii nu vin la mine....
(
Aia de zic ca n-au avut paduchi probabil au avut de 2 ori. Eu am avut de mai multe ori, ca ma jucam cu tiganii.
NICIODATA NU E PREA TARZIU
@axl
Sper ca nu ai mancat vreo lebada...
saracile lebede
(
Pe voi cu ce va batea mama cand va jucati cu tiganii? Pe mine cu batatorul de covoare si, din cand in cand, c-o lingura mare de lemn, artizanala.
STIU CUM E;SARACUL DE TINE!
aaaaaaaaaa
lingura de lemn
nu o sa uit niciodata ziua cand am rupt lingura de lemn
memories....
SARACUL DE TINE!
Nu, saraca mama, eram un drac de copil, slab ca o sarma, roscat, cu breton stramb si pistrui. Ceream bataie.
bai ce emo sunt astazi....
care e emo de aici?
ia ziceti!
fiti atenti la mine.
eu va propun ceva.
nu are rost sa va sinucideti ma!
ca e pacat.
mai bine veniti la mine.
cu 3 palme va rezolv io sa nu mai vreti sa va dati lame