FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1131415161764»
puyol16.05.2008 18:41

hai sa facem un recensamant...

 

poate adda ne va ajuta sa marim populatia forumului.. ce ziceti,ne bagam ?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:42

AM NOROC DE VOI!

axl16.05.2008 18:42

Urat din partea ei.

Apuca-te de ceva interesant, cum ar fi "cuvinte incrucisate".

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:42

NU AM CU CINE;NU AM PRIETENI AICI

axl16.05.2008 18:43

Pai fa-ti.

AdrianUltras2516.05.2008 18:43

hai in Romania atunci :P

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:45

CUVINTE INCRUCISATE FACEAM CAND ERAM LA GRUPA MICA :tongue:

 

NU PREA AM EU INCREDERE IN OAMENI ;DE ACEEA MI-AM PIERDUT PRITENII CA TOTI ERAU FALSI

axl16.05.2008 18:45
CAND ERAM LA GRUPA MICA :tongue:

Cand eram la grupa mica m-au dat afara pentru huliganism. Si pentru ca aveam paduchi.

AdrianUltras2516.05.2008 18:46

"Oamenii mint" - Gregory House

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:47

PADUCHI AM AVUT IN CLASA 1 DAR NU ERAU DE RASA ASA CA I-AM ALUNGAT

axl16.05.2008 18:48

In clasa intai am avut raie si-un apendice scos. N-am avut in schimb pojar.

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:48

CINE AMAI AVUT PADUCHI?

axl16.05.2008 18:48

Toata lumea a avut paduchi, mint aia de zic ca n-au avut.

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:49

BRAVO;NOROCOSULE!

MoWeed16.05.2008 18:49

Eu nu

AdrianUltras2516.05.2008 18:49

n-am avut paduchi

 

nu prea ma imbolnavesc

 

is atat de naspa ca nici mizeria,nici boala,nici parazitii nu vin la mine....:((

axl16.05.2008 18:49

Aia de zic ca n-au avut paduchi probabil au avut de 2 ori. Eu am avut de mai multe ori, ca ma jucam cu tiganii.

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:50

NICIODATA NU E PREA TARZIU

MoWeed16.05.2008 18:50

@axl

 

Sper ca nu ai mancat vreo lebada...

AdrianUltras2516.05.2008 18:52

saracile lebede :((

axl16.05.2008 18:52

Pe voi cu ce va batea mama cand va jucati cu tiganii? Pe mine cu batatorul de covoare si, din cand in cand, c-o lingura mare de lemn, artizanala.

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:53

STIU CUM E;SARACUL DE TINE!

AdrianUltras2516.05.2008 18:54

aaaaaaaaaa

 

lingura de lemn

 

nu o sa uit niciodata ziua cand am rupt lingura de lemn

 

memories....

axl16.05.2008 18:56
SARACUL DE TINE!

Nu, saraca mama, eram un drac de copil, slab ca o sarma, roscat, cu breton stramb si pistrui. Ceream bataie.

AdrianUltras2516.05.2008 18:58

bai ce emo sunt astazi....

 

 

care e emo de aici?

ia ziceti!

 

fiti atenti la mine.

eu va propun ceva.

nu are rost sa va sinucideti ma!

ca e pacat.

 

mai bine veniti la mine.

cu 3 palme va rezolv io sa nu mai vreti sa va dati lame

«1131415161764»